اعدام دو نفر از جمله یک شهروند افغانستانی در زندان‌های ایران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اساس گزارش رسانه‌های حقوق بشری ایران، طی روزهای گذشته دو نفر از جمله یک تبعه افغانستان در زندان‌های ایران اعدام شده‌اند. اخبار_ایران زنجان

استان‌وایر- بر اساس گزارش رسانه‌های حقوق بشری ایران، طی روزهای گذشته دو نفر از جمله یک تبعه افغانستان در زندان‌های ایران اعدام شده‌اند.گزارش کرده است که سحرگاه سه‌شنبه ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۰، یک زندانی به نام ارشد جودتیان اهل ارومیه در زندان زنجان اعدام شده است.

ارشد جودتیان که متاهل و دارای سه فرزند بود، چهار سال پیش بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر بازداشت و سپس توسط مراجع قضایی به اعدام محکوم شده بود.نیز از اعدام یک شهروند اهل افغانستان در زندان تایباد واقع در استان خراسان رضوی خبر داده است. هرانا این شهروند را اهل هرات افغانستان معرفی کرده و نوشته است که وی در روز دوشنبه ۲۹ شهریور و در ارتباط با جرایم مربوط به مواد مخدر اعدام شده است.

ایران یکی از بالاترین آمار اعدام‌ها در جهان را دارد و بر اساس گزارش نهادهای حقوق بشری، بیش از ۷۰ درصد اعدام‌ها در ایران مخفیانه صورت گرفته و توسط دستگاه قضایی اطلاع‌رسانی نمی‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رشد اقتصادی در بهار ۱۴۰۰؛ دو روایت متفاوت از دو مرجع آماری
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

چند هزار نفر می‌توانند ایران - کره‌جنوبی را از نزدیک تماشا کنند؟چند هزار نفر می‌توانند بازی ایران - کره‌جنوبی را از نزدیک تماشا کنند؟ *مسئولان بهداشتی پیش‌بینی کرده‌اند اواخر مهر مجوز بازگشایی ورزشگاه‌ها تا ظرفیت ۳۰ درصد صادر شود *دیدار ایران و کره جنوبی می‌تواند اولین پرده از عادی‌سازی شرایط جامعه باشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمپین آزادی زاغری: ۱۰ نفر از مسئولان گروگان‌گیری او را تحریم کنید | DW | 19.09.2021کمپین آزادی نازنین زاغری می‌خواهد از وزارت خارجه بریتانیا بخواهد، ۱۰ نفر از مقام‌های ایران را به دلیل آن چه 'گروگان‌گیری' او خواند تحریم کند. زاغری، شهروند بریتانیایی- ایرانی حدود دو هزار روز در ایران زندانی است. جاسوس در چه جای دنیا امنیت ندارد از جمله( نازنین زاغری) جوانمردی ندیدیم و خبر ناگشتیم از آن فرعون سفره دار بود و نمرود ... هیهات مناالذله نازنین_زاغری که جاسوس ایرانی انگلیسی است به چه دلیل باید آزاد شود!؟ واقعا چرا باید یک جاسوس را که اطلاعات حساس ایران را فروخته است آزاد کرد!؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قطر 230 نفر دیگر را از فرودگاه کابل تخلیه کردوزارت امور خارجه قطر از تخلیه 230 شهروند دیگر افغان، اتباع آمریکا و اروپا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران از آذربایجان خواست دو راننده این کشور را آزاد کند | DW | 19.09.2021سخنگوی وزارت امور خارجه ایران از جمهوری آذربایجان خواست، فورا رانندگان کامیون ایرانی بازداشت‌شده را آزاد کند. نیروهای جمهوری آذربایجان رانندگان ایرانی را به دلیل 'ورود غیرقانونی' به خاک این کشور دستگیر کردند. رفتند آنجا چکار؟؟😁😁✋✋ حرومزاده ها دوباره شاخ شدن ترکیه را از ناتو بندازین بیرون چرا قاطی اروپا کردین افت نداره براتون فرانکفورت با فنرباغچه مسابقه بده خخخخخ
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دو پیروزی و دو شکست برای زنان پینگ‌پنگ ایران در تور جهانی قطرنمایندگان تنیس روی میز زنان ایران در نخستین روز از تور جهانی قطر به دو پیروزی و دو شکست دست پیدا کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »