اعدام, زنجان

اعدام, زنجان

اعدام دو نفر از جمله یک شهروند افغانستانی در زندان‌های ایران

21/09/2021 03:21:00 ب.ظ

بر اساس گزارش رسانه‌های حقوق بشری ایران، طی روزهای گذشته دو نفر از جمله یک تبعه افغانستان در زندان‌های ایران اعدام شده‌اند. اخبار_ایران زنجان

آژانس خبررسانیکوردپاگزارش کرده است که سحرگاه سه‌شنبه ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۰، یک زندانی به نام ارشد جودتیان اهل ارومیه در زندان زنجان اعدام شده است.ارشد جودتیان که متاهل و دارای سه فرزند بود، چهار سال پیش  بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر بازداشت و سپس توسط مراجع قضایی به اعدام محکوم شده بود.

توضیح تکمیلی ایسنا درباره حذف خبر «قطع ناگهانی بنزین در جایگاه‌های سوخت به دلیل حمله سایبری» فعالیت پمپ‌ بنزین‌ها در ایران در آستانه دومین سالگرد آبان ۹۸ و به دلایل «نامعلومی» مختل شده است دخترفروشی برای نجات از گرسنگی در افغانستان؛ خانواده‌ها: «چاره‌ای نداریم»

خبرگزاریهرانانیز از اعدام یک شهروند اهل افغانستان در زندان تایباد واقع در استان خراسان رضوی خبر داده است.هرانا این شهروند را اهل هرات افغانستان معرفی کرده و نوشته است که وی در روز دوشنبه ۲۹ شهریور و در ارتباط با جرایم مربوط به مواد مخدر اعدام شده است.

ایران یکی از بالاترین آمار اعدام‌ها در جهان را دارد و بر اساس گزارش نهادهای حقوق بشری، بیش از ۷۰ درصد اعدام‌ها در ایران مخفیانه صورت گرفته و توسط دستگاه قضایی اطلاع‌رسانی نمی‌شود. ادامه مطلب: ایران وایر »

جابر صادق‌زاده برای هفتمین بار پهلوان ایران شد- اخبار رشته های ورزشی - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

رشد اقتصادی در بهار ۱۴۰۰؛ دو روایت متفاوت از دو مرجع آماری

چند هزار نفر می‌توانند ایران - کره‌جنوبی را از نزدیک تماشا کنند؟چند هزار نفر می‌توانند بازی ایران - کره‌جنوبی را از نزدیک تماشا کنند؟ *مسئولان بهداشتی پیش‌بینی کرده‌اند اواخر مهر مجوز بازگشایی ورزشگاه‌ها تا ظرفیت ۳۰ درصد صادر شود *دیدار ایران و کره جنوبی می‌تواند اولین پرده از عادی‌سازی شرایط جامعه باشد

کمپین آزادی زاغری: ۱۰ نفر از مسئولان گروگان‌گیری او را تحریم کنید | DW | 19.09.2021کمپین آزادی نازنین زاغری می‌خواهد از وزارت خارجه بریتانیا بخواهد، ۱۰ نفر از مقام‌های ایران را به دلیل آن چه 'گروگان‌گیری' او خواند تحریم کند. زاغری، شهروند بریتانیایی- ایرانی حدود دو هزار روز در ایران زندانی است. جاسوس در چه جای دنیا امنیت ندارد از جمله( نازنین زاغری) جوانمردی ندیدیم و خبر ناگشتیم از آن فرعون سفره دار بود و نمرود ... هیهات مناالذله نازنین_زاغری که جاسوس ایرانی انگلیسی است به چه دلیل باید آزاد شود!؟ واقعا چرا باید یک جاسوس را که اطلاعات حساس ایران را فروخته است آزاد کرد!؟

قطر 230 نفر دیگر را از فرودگاه کابل تخلیه کردوزارت امور خارجه قطر از تخلیه 230 شهروند دیگر افغان، اتباع آمریکا و اروپا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ایران از آذربایجان خواست دو راننده این کشور را آزاد کند | DW | 19.09.2021سخنگوی وزارت امور خارجه ایران از جمهوری آذربایجان خواست، فورا رانندگان کامیون ایرانی بازداشت‌شده را آزاد کند. نیروهای جمهوری آذربایجان رانندگان ایرانی را به دلیل 'ورود غیرقانونی' به خاک این کشور دستگیر کردند. رفتند آنجا چکار؟؟😁😁✋✋ حرومزاده ها دوباره شاخ شدن ترکیه را از ناتو بندازین بیرون چرا قاطی اروپا کردین افت نداره براتون فرانکفورت با فنرباغچه مسابقه بده خخخخخ

دو پیروزی و دو شکست برای زنان پینگ‌پنگ ایران در تور جهانی قطرنمایندگان تنیس روی میز زنان ایران در نخستین روز از تور جهانی قطر به دو پیروزی و دو شکست دست پیدا کردند.