محل اجلاس سران اتحادیه اروپا پیش از آغاز نشست ضدعفونی شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کارگران علاوه بر ضدعفونی میزها، صندلی‌ها و میکروفن‌های محل اجلاس فاصله صندلی‌ها از یکدیگر را افزایش دادند تا اصول فاصله‌گذاری اجتماعی در این نشست رعایت شود.

اولین اجلاس غیرمجازی سران اتحادیه اروپا پس از شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» روز جمعه در حالی آغاز شد که محل ساختمان اجلاس یک روز پیش از ورود رهبران کشورهای عضو کاملا ضدعفونی شده بود.

سران اتحادیه اروپا قرار است در این اجلاس درباره طرح احیای اقتصاد کشورهای عضو تصمیم گیری کنند. کارگران علاوه بر ضدعفونی میزها، صندلی‌ها و میکروفن‌های محل اجلاس، فاصله صندلی‌ها از یکدیگر را افزایش دادند تا اصول فاصله‌گذاری اجتماعی در این نشست رعایت شود. بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه بهار امسال به مدت چند هفته مجبور به اجرای طرح قرنطینه سراسری شدند تا از شیوع بیشتر ویروس جدید کرونا جلوگیری کنند، امری که به اقتصاد این کشورها لطمه زیادی زد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مدیران ما می‌ترسند، اطلاعات خود را ارائه کنند/ قانونی برای ملزم کردن دستگاه‌ها به ارائه آمارهای واقعی تدوین می‌کنیم/ ۵۰۰ هزار نفر فقط از محل یارانه‌ها زندگی می‌کنندلطفی در گفت‌وگو با ایلنا: مدیران ما می‌ترسند، اطلاعات خود را ارائه کنند/ قانونی برای ملزم کردن دستگاه‌ها به ارائه آمارهای واقعی تدوین می‌کنیم/ ۵۰۰ هزار نفر فقط از محل یارانه‌ها زندگی می‌کنند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آغاز نشست رهبران اروپایی؛ ماکرون: ساعات پیشِ رو برای اتحادیه حیاتی استنشست رهبران اروپایی در بروکسل آغاز شد. محور اصلی گفتگوها در این نشست نحوه و میزان کمک های مالی مقابله با بحران کرونا و همچنین تعیین بودجه مشترک اروپایی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دو کشور از فهرست مجاز سفر به اروپا حذف شداتحادیه اروپا نام دو کشور را از فهرست کشورهایی که اتباع آنها اجازه سفر به اروپا دارند، حذف کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش ایران به توصیه اروپا: برای امنیت پروازها اطمینان داده‌ایمیک مقام سازمان هواپیمایی ایران می‌گوید تهران به اتحادیه اروپا برای امنیت پروازهایی که از آسمان ایران می‌گذرند اطمینان خاطر داده و در این خصوص مذاکراتی هم صورت گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هراس از بازگشت کرونا به اروپا؛ روند لغو قرنطینه کند شدآهنگ خروج از قرنطینه سه ماهه اروپا که در روزهای اول سرعت گرفته بود حالا با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا آهنگی کند گرفته و در برخی مناطق باعث بازگشت تدابیر ویژه قرنطینه شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توافق انتقال داده‌های شخصی از اروپا به آمریکا باطل شددیوان دادگستری اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه با صدور حكمی توافق این اتحادیه با آمریكا در خصوص انتقال داده‌های شخصی به خارج از اروپا را به دلیل نگرانی‌های موجود در مورد عدم حفاظت لازم از آنها در ایالات متحده آمریکا باطل کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »