محل اجلاس سران اتحادیه اروپا پیش از آغاز نشست ضدعفونی شد

17/07/2020 05:42:00 ب.ظ

محل اجلاس سران اتحادیه اروپا پیش از آغاز نشست ضدعفونی شد

اجلاس سران اروپا در بروکسل, اتحادیه اروپا

محل اجلاس سران اتحادیه اروپا پیش از آغاز نشست ضدعفونی شد

کارگران علاوه بر ضدعفونی میزها، صندلی‌ها و میکروفن‌های محل اجلاس فاصله صندلی‌ها از یکدیگر را افزایش دادند تا اصول فاصله‌گذاری اجتماعی در این نشست رعایت شود.

سران اتحادیه اروپا قرار است در این اجلاس درباره طرح احیای اقتصاد کشورهای عضو تصمیم گیری کنند. کارگران علاوه بر ضدعفونی میزها، صندلی‌ها و میکروفن‌های محل اجلاس، فاصله صندلی‌ها از یکدیگر را افزایش دادند تا اصول فاصله‌گذاری اجتماعی در این نشست رعایت شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

مدیران ما می‌ترسند، اطلاعات خود را ارائه کنند/ قانونی برای ملزم کردن دستگاه‌ها به ارائه آمارهای واقعی تدوین می‌کنیم/ ۵۰۰ هزار نفر فقط از محل یارانه‌ها زندگی می‌کنندلطفی در گفت‌وگو با ایلنا: مدیران ما می‌ترسند، اطلاعات خود را ارائه کنند/ قانونی برای ملزم کردن دستگاه‌ها به ارائه آمارهای واقعی تدوین می‌کنیم/ ۵۰۰ هزار نفر فقط از محل یارانه‌ها زندگی می‌کنند

آغاز نشست رهبران اروپایی؛ ماکرون: ساعات پیشِ رو برای اتحادیه حیاتی استنشست رهبران اروپایی در بروکسل آغاز شد. محور اصلی گفتگوها در این نشست نحوه و میزان کمک های مالی مقابله با بحران کرونا و همچنین تعیین بودجه مشترک اروپایی است.

دو کشور از فهرست مجاز سفر به اروپا حذف شد اتحادیه اروپا نام دو کشور را از فهرست کشورهایی که اتباع آنها اجازه سفر به اروپا دارند، حذف کرد.

واکنش ایران به توصیه اروپا: برای امنیت پروازها اطمینان داده‌ایمیک مقام سازمان هواپیمایی ایران می‌گوید تهران به اتحادیه اروپا برای امنیت پروازهایی که از آسمان ایران می‌گذرند اطمینان خاطر داده و در این خصوص مذاکراتی هم صورت گرفته است.

هراس از بازگشت کرونا به اروپا؛ روند لغو قرنطینه کند شدآهنگ خروج از قرنطینه سه ماهه اروپا که در روزهای اول سرعت گرفته بود حالا با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا آهنگی کند گرفته و در برخی مناطق باعث بازگشت تدابیر ویژه قرنطینه شده است.

توافق انتقال داده‌های شخصی از اروپا به آمریکا باطل شددیوان دادگستری اتحادیه اروپا روز پنج‌شنبه با صدور حكمی توافق این اتحادیه با آمریكا در خصوص انتقال داده‌های شخصی به خارج از اروپا را به دلیل نگرانی‌های موجود در مورد عدم حفاظت لازم از آنها در ایالات متحده آمریکا باطل کرد.

اولین اجلاس غیرمجازی سران اتحادیه اروپا پس از شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» روز جمعه در حالی آغاز شد که محل ساختمان اجلاس یک روز پیش از ورود رهبران کشورهای عضو کاملا ضدعفونی شده بود.حسن لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره لزوم داشتن آمار و ارقام درست برای کمک‌ به نیازمندان گفت: یکی از مشکلاتی که در سطح کلان کشور داریم، نبود اطلاعات است؛ در صورتی که زیر بنای تمامی برنامه‌ها داشتن آمار دقیق است.Aa تب و تاب سرمایه‌گذاری در بازار بورس در ماه‌های گذشته، جامعه ایران را با پدیده رو به گسترشی با عنوان «کارمندان بورس‌باز» مواجه کرده است.Aa کتاب افشاگرانه برادرزاده دونالد ترامپ، رئيس جمهوری آمریکا در نخستین روز انتشار، نزدیک به یک میلیون نسخه به فروش رفت.

سران اتحادیه اروپا قرار است در این اجلاس درباره طرح احیای اقتصاد کشورهای عضو تصمیم گیری کنند. کارگران علاوه بر ضدعفونی میزها، صندلی‌ها و میکروفن‌های محل اجلاس، فاصله صندلی‌ها از یکدیگر را افزایش دادند تا اصول فاصله‌گذاری اجتماعی در این نشست رعایت شود. این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر اگر می‌خواهیم باتوجه به امکاناتی که در کشور داریم، خدماتی ارائه دهیم، باید اطلاعات دقیق و درستی داشته باشیم، از همین رو معتقدم باید تمام نهادها و ارگان‌ها را ملزم به دادن آمار دقیق کنیم. بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه بهار امسال به مدت چند هفته مجبور به اجرای طرح قرنطینه سراسری شدند تا از شیوع بیشتر ویروس جدید کرونا جلوگیری کنند، امری که به اقتصاد این کشورها لطمه زیادی زد. ساعت انتخاب شده زمانی است که معاملات روزانه بورس به پایان می‌رسد. . لطفی تاکید کرد: اگر ما جامعه آماری دقیقی نداشته باشیم، در خصوص دادن کمک‌های معیشتی آش همان است و کاسه همان.