واکنش ایران به توصیه اروپا: برای امنیت پروازها اطمینان داده‌ایم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک مقام سازمان هواپیمایی ایران می‌گوید تهران به اتحادیه اروپا برای امنیت پروازهایی که از آسمان ایران می‌گذرند اطمینان خاطر داده و در این خصوص مذاکراتی هم صورت گرفته است.

ایران می‌گوید برای رفع نگرانی‌های بین‌المللی در خصوص امنیت آسمان و فرودگاه‌های ایران، با برخی از کشورهای اروپایی و همچنین آژانس ایمنی هوانوردی اتحادیه اروپا مذاکره کرده است.

اظهارات این مقام ایرانی یک روز پس از آن صورت می‌گیرد که اتحادیه اروپا یک بار دیگر وضعیت هشدار برای عبور از آسمان ایران را تمدید کرد و این موضوع را به اطلاع شرکت‌های هواپیمایی اروپایی رساند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اخطار به کره جنوبی برای بازگرداندن پول ایران/ رابطه ایران و چین مستحکم استاخطار به کره جنوبی برای بازگرداندن پول ایران سخنگوی وزارت ‌خارجه: *رابطه ایران و چین مستحکم است و دشمنان از هر طریق برای ضربه زدن به کشور اقدام می‌کنند *اخطارهای لازم را به کره جنوبی داده‌ایم که پول ایران را بازگرداند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اخطار به کره جنوبی برای بازگرداندن پول ایران/تاکید بر استحکام روابط ایران و چینبی‌اطلاعی وزارت خارجه از ماهیگیری صیادان چینی در آب‌های ایران سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به سوال ایسنا درباره ماهیگیری صیادان چینی در آب‌های ایران اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: این مساله، موضوع فوق‌العاده‌ای نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آژانس ایمنی هوانوردی اروپا: آسمان ایران برای هواپیماهای غیرنظامی امن نیستآژانس ایمنی هوانوردی اروپا هشدار داد هواپیماهای مسافربری که از حریم هوایی ایران عبور می‌کنند در معرض این خطر هستند که پدافند هوایی ایران آنها را «اشتباه تشخیص» داده و مورد هدف قرار دهد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

هشدار آژانس ایمنی هوانوردی اروپا نسبت به پرواز هواپیماها بر فراز ایراندر گزارشی که سازمان هواپیمایی کشوری از پیشرفت تحقیقات انجام شده در باره سقوط هواپیمای اوکراینی ارايه کرد به مجموعه‌‌ای از نقص‌ها و اشتباهات فاحش اشاره و تاکید شده که در صورت حذف هرکدام از حلقه‌های این زنجیره خطای انسانی، حادثه می‌توانست هرگز اتفاق نیافتد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش یاهو‌نیوز از مجوز ترامپ به سی‌آی‌ای برای انجام عملیات‌ سایبری علیه ایران«یاهو نیوز» در گزارشی به نقل از مقام‌های پیشین آمریکا نوشته سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سی‌آی‌ای) پس از گرفتن اختیارات گسترده‌ از دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۸ میلادی، تعدادی عملیات سایبری سری علیه ایران و چند هدف دیگر انجام داده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تلاش برای یافتن سریع واکسن؛ درخواست دانشمندان برای مبتلا کردن عمدی داوطلبان جوان به کرونابرندگان جایزه نوبل به همراه جمعی دیگر از دانشمندان خواستار آن شده‌اند که داوطلبانی که واکسن کرونا بر روی آنها آزمایش شده حالا در معرض ابتلای به این بیماری قرار گیرند تا مشخص شود که این واکسن در مقابل کرونا از آنها محافظت می‌کند، یا خیر.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »