وقوع انفجار و آتش‌سوزی در کارخانه تولید فولاد آمریکا+عکس- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

27/04/1399 05:26 ب.ظ

🎥 وقوع انفجار و آتش‌سوزی در کارخانه تولید فولاد آمریکا

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ روز پنجشنبه یک کارخانه تولید فولاد در کشور آمریکا، دچار انفجار و آتش‌سوزی شد.

پایگاه خبری"usnews" نوشت، در اثر انفجار کوره کارخانه تولید فولاد"ArcelorMittal" واقع در"ایندیانا" آمریکا، این کارخانه دچار آتش‌سوزی شد. "ویلیام استرز"، سخنگوی این کارخانه در مصاحبه با رسانه‌ها بیان کرد که هیچ آسیبی در اثر انفجار و آتش‌سوزی این کارخانه به کارکنان آن وارد نشده است.

وی ادامه داد: «در گزارش‌های اولیه، این آتش‌سوزی در اثر خرابی گنبد اجاق گاز ایجاد شده و باعث انفجار در کوره تولید فولاد این کارخانه شده است.»

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

حریق در دو منطقه صنعتی جنوب ایران؛ آتش‌سوزی گسترده لنج‌سازی بوشهر مهار شدچند مورد انفجار یا آتش‌سوزی طی هفته‌های گذشته در نقاط مختلف ایران گزارش شده است. انفجار در مجتمع غنی‌سازی نطنز یکی از این حوادث بود.

حریق در دو منطقه صنعتی جنوب ایران؛ آتش‌سوزی گسترده لنج‌سازی بوشهر مهار شدچند مورد انفجار یا آتش‌سوزی طی هفته‌های گذشته در نقاط مختلف ایران گزارش شده است. انفجار در مجتمع غنی‌سازی نطنز یکی از این حوادث بود.

هکرهای روسی چگونه به اطلاعات تولید واکسن کرونا در بریتانیا دست یافتند؟در حالیکه پنج شنبه مقامات روسیه ادعا کردند تا ماه دسامبر بیش از سی میلیون دوز واکسن برای مقابله با کرونا در این کشور تولید خواهد شد، بریتانیا کاخ کرملین را به حمایت هکرهای سایبری مسئول سرقت فرمول واکسن مقابله با کرونا متهم کرد.

سفیر اتحادیهٔ اروپا در امارات: به تنوع اقتصادی در امارات می‌اندیشیم«میزان تبادلات تجاری ما سال گذشته به ۱۵ میلیارد یورو رسید و همین امر اتحادیهٔ اروپا را به یکی از سه شریک تجاری عمدهٔ امارات تبدیل کرده است.»

محاکمه دیپلمات ایرانی در بلژیک به اتهام مشارکت در اقدام «تروریستی»اسد‌الله اسدی، کارمند و دبیر سوم سفارت ایران در اتریش پیش‌تر به اتهام دست داشتن در طرح خنثی شده بمب‌گذای در همایش گروه مجاهدین در فرانسه دستگیر و بر اساس حکم دادگاهی در آلمان به بلژیک مسترد شده بود.

تاکید بر ادامه همکاری ایران، روسیه و ترکیه در روند آستانه در مورد سوریهدکتر روحانی در گفتگو با رئیس جمهور روسیه: تاکید بر توسعه همکاری‌های دوجانبه و متوازن در همه سطوح قدردانی از روسیه بابت حمایت از برجام تاکید بر ادامه همکاری ایران، روسیه و ترکیه در روند آستانه در مورد سوریه