مجتبی عابدینی چگونه ستاره شمشیربازی ایران شد؟

04/05/1398 02:46:00 ب.ظ

🔻اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: 🔹مجتبی_عابدینی چگونه ستاره شمشیربازی ایران شد؟ این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

عابدینی فوق ‌ستاره بود. او ابراگیموف از روسیه را، که دو سال مداوم به برنز جهان و هارتونگ از آلمان را که در مسابقات اخیر جام‌جهانی به مدال رسیده بود، شکست داد و مدال باارزشی به دست آورد و بالاخره جهانی شد. مجتبی عابدینی اما آنجا و در آن سالن نمور حق نداشت کم بیندیشد. بالای سر عابدینی مردی ایستاده بود که خودش روزگاری همه طلسم‌ها را شکسته بود: پیمان فخری.

کسی که بعد از انقلاب، تاریخ را با نخستین مدال‌ شمشیربازی ایران که رنگ برنز داشت، ورق زده بود و حالا در کسوت مربی به شاگردانش نهیب می‌زد که در شمشیربازی هیچ غیرممکنی وجود ندارد.

سرمربی تیم ملی سابر در ادامه به نکته مهمی اشاره کرد: «» «سابریست تیم ملی شمشیربازی ایران در ادامه تاریخ‌سازی خود در المپیک به جمع چهار نفر برتر راه یافت تا کاروان ایران در آستانه کسب اولین مدال خود در ریو قرار گیرد. او در نیمه‌نهایی به مصاف شمشیرباز آمریکایی می‌رود.»

مجتبی عابدینی در این خصوص به «مجتبی عابدینی در فینال جام‌جهانی پادووا ایتالیا به مصاف زاتماری از مجارستان رفت و در نهایت با شکست 15 بر 12 برابر این شمشیرباز مدال باارزش نقره را به دست آورد.» بازی‌های آسیایی سال 2018/ جاکارتا headtopics.com

خداحافظی او خط پایان داستان یک ستاره بود که قبل از درخشیدن خاموش شد.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

آمریکا از کره شمالی خواست از دست زدن به اقدامات تحریک آمیز بیشتر خودداری کندبه دنبال آزمایش‌های موشکی اخیر کره شمالی، دولت آمریکا روز پنجشنبه سوم مرداد از پیونگ یانگ خواست از دست زدن به اقدامات تحریک ‌آمیز بیشتر خودداری کند. مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست یه زمانی رهبر کره شمالی عطسه میکرد آمریکا میگفت مارو تهدید کرد اما الان چون پروژه ایرانه زیردریایی اتمی رو کنن،موشک بزنن علنا کره جنوبی رو تهدید کنن یا آمریکارو فقط این خانم میاد میگه تحریکمون!!!!نکن واقعا سیاست جالبیه مهم اینه امنیت عربها به خطر نیوفته

دولت فدرال آمریکا اجرای حکم اعدام را پس از دو دهه از سر می‌گیرد«وزارت دادگستری حاکمیت قانون را اقامه می‌کند، و ما این را به قربانیان و خانوادهٔ آنها مدیونیم که حکم نظام قضایی خود را (در مورد محکومان) به اجرا درآوریم.»

حکم دادگاه عالی بریتانیا درباره قرارداد قدیمی فروش تانک‌های چیفتن به ایراندادگاه عالی بریتانیا با صدور حکمی به نفع یک شرکت تسلیحاتی بریتانیایی، اعلام کرد که این شرکت نباید همه سود ناشی از مبلغی را که بابت فروش تانک به ایران دریافت کرده، به تهران پرداخت کند. این شرکت پیش از این بر پایه حکم دیوان بین‌المللی تجارت به پرداخت سود به ایران محکوم شده بود. این انگلیس چقدر دزده چهل و پنج ساله پول ایران رو گرفته که تانک بده اما تانک ها رو داده به صدام که ایرانی ها رو بکشه. بعد از 45 سال اصل پول ایران رو هم پس نمیده FarKashani انگلیسیهای دزد،حیا کنید.

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش سوم): بیرون راندن عراق از ایران و رویای فتح فلسطین

جزئیات تازه از انفجارهای کابل؛ طالبان تنها مسئولیت یکی از حملات را به عهده گرفت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimجزئیات تازه از انفجارهای کابل؛ طالبان تنها مسئولیت یکی از حملات را به عهده گرفت «ذبیح‌الله مجاهد» سخنگوی طالبان با اشاره به این موضوع تصریح کرد که دو حمله نخست در منطقه پل محمود خان که کارمندان وزارت معادن را هدف قرار داده ربطی به این گروه ندارد. تکمیلی/وی در بیانیه‌ای تصریح کرد که تنها انفجار سوم در منطقه دسپیچری شهر کابل که نیروهای خارجی راهدف قرار داده از سوی این گروه صورت گرفته است. سخنگوی طالبان اعلام کرد که بر اثر حمله خودروی بمب گذاری شده به کاروان نیروهای خارجی در منطقه دسپیچری شهر کابل 9 نظامی خارجی کشته شده است

رویترز گزارش داد: انگلیس نماینده‌ای به ایران نفرستاده استرویترز گزارش داد: انگلیس نماینده‌ای به ایران نفرستاده است یک منبع دیپلماتیک بریتانیا پس از آنکه برخی رسانه‌ها خبری مبنی بر این منتشر کردند که لندن یک میانجی را برای رایزنی درباره نفتکش انگلیسی توقیف شده به تهران فرستاده است، آن را تکذیب کرد.