رویترز گزارش داد: انگلیس نماینده‌ای به ایران نفرستاده است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رویترز گزارش داد: انگلیس نماینده‌ای به ایران نفرستاده است یک منبع دیپلماتیک بریتانیا پس از آنکه برخی رسانه‌ها خبری مبنی بر این منتشر کردند که لندن یک میانجی را برای رایزنی درباره نفتکش انگلیسی توقیف شده به تهران فرستاده است، آن را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، یک منبع دیپلماتیک بریتانیا پس از آنکه برخی رسانه‌ها خبری مبنی بر این منتشر کردند که لندن یک میانجی را برای رایزنی درباره نفتکش انگلیسی توقیف شده به تهران فرستاده است، آن را تکذیب کرد.سپاه پاسداران ایران روز جمعه گذشته از توقیف یک نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز به دلیل رعایت نکردن قوانین بین‌المللی خبر داد. این اقدام پس از آن انجام شد که نیروهای انگلیس در جبل‌الطارق یک نفتکش حامل نفت ایران را توقیف کردند.

در بیانیه شرکت استینا بالک با استناد به اظهارات ناخدای کشتی توقیف‌ شده، آمده است که خدمه همگی سالم بوده و همکاری خوبی با مأموران ایرانی در کشتی دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح ادعای دو تابعیتی، تخریب دولت است / شفاف‌سازی‌های مالی را به مردم گزارش می‌دهموزیر بهداشت: بچه کاشنگتن سیتی هستم نمکی درباره ادعای کریمی قدوسی مبنی بر دو تابعیتی بودن خود: دانشجو که بودم همه می‌گفتند به فرانسه یا انگلیس سفر می‌کنند، من هم که بچه کاشان بودم می‌گفتم می‌روم کاشنگتن سیتی. احتمالا این نماینده این ماجرا را شنیده! ماشاله فقط از مسئولین نمک میپاچه. هر هر اگر کریمی قدوسی با دروغ گویی به نظام ضربه میزند چرا دادستان به موضوع ورود نمیکند؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'آنکارا با قاطعیت به دفاع از شهروندان خود ادامه خواهد داد''آنکارا با قاطعیت به دفاع از شهروندان خود ادامه خواهد داد'
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نخست وزیر عراق از دستور بازداشت ۱۱ وزیر کابینه به اتهام فساد خبر دادنخست وزیر عراق از صدور دستور بازداشت ۱۱ وزیر کابینه در ارتباط با پرونده ها فساد در این کشور خبر داد.\r\n اسکای نیوز عربی به نقل از تلویزیون عراق گزارش داد که عادل عبدالمهدی روز سه شنبه یکم مرداد با ضمن 11 تا؟؟؟ کی میمونه که باهاش کار کنه؟ اصلا دولتی که 11تاش فاسده رئیسش فاسد نی؟ ای عراقیای بدبخت فلک زده یه کبریت فتنه روشن کردن انداختن تو جنگل سبزتون! اون کبریت سالهاست خاموش شده اما آتیش فتنه ای که روشن کرد حالا حالاها جنگلهای سبزتونو میسوزونه و خاکستر میکنه! دودشم میره تو چشم اطرافیانتون و اشک اونارو هم درمیاره. از درون و بیرون میسوزید و باز میسوزید!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تلویزیون دولتی سوریه خبر از حمله اسرائیل به جنوب این کشور دادتلویزیون دولتی سوریه گزارش کرد که ارتش اسرائیل به یک منطقه استراتژیک در جنوب این کشور حمله کرده است. به گزارش رویترز، تلویزیون دولتی الاخباریه سوریه وقوع این حمله را اعلام کرده، اما از ارائه جزئیات اساتید تدریس شنا کجان الان؟!😂 خب بیاین شنا یاد بدین دیگه!😂😂😂 حمله تروریستی اسراییل به جنوب سوریه محکوم است. محو_اسراییل حمله جمعه به مهرآباد و اطرافش درسته؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به تیر ماه در ایران 'به بالای ۴۰ درصد رسید'بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به تیر ماه ١٣٩٨ به ۴۰/۴ درصد رسیده است. گروه‌های خوراکی‌ها و آشامیدنی‌ها، مبلمان و لوازم خانگی و همچنین تفریح و فرهنگ از گروه‌هایی بوده‌اند که از تیر ماه پارسال (۱۳۹۷) تا تیر ماه امسال بیشترین افزایش قیمت را داشته‌اند. بگایی نرخ تورم بالای 75 درصد است. این را قیمت اجناس گواهی می دهند. ولی حقوق چقدر تغییر کرده است. خط فقر اکنون نزدیک به 7 میلیون تومان است حقوق متوسط کارگران حدود 4 میلیون است. کارگران از بیمه و ... نیز محروم هستند سرنگون نظام ولایت فقیه علی برکت الله
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »