متون مذاکرات مبتنی بر برجام است و هیچ چیز فرابرجامی در آن نیست

24/09/1400 09:58:00 ب.ظ

وزیر امور خارجه کشورمان در پستی اینستاگرامی نوشت: برخی ادعاهای مطرح شده در خصوص وجود خواسته های فرابرجامی در متون پیشنهاد شده از سوی تیم مذاکره کننده کشورمان، کذب محض است زیرا این متون کاملا مبتنی بر برجام است و هیچ نکته فرابرجامی در آن نیست.

وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پستی اینستاگرامی برخی ادعاهای مطرح شده در خصوص وجود خواسته های فرابرجامی در متون پیشنهاد شده از سوی تیم مذاکره کننده کشورمان را کذب محض خواند و تاکید کرد: این متون کاملا مبتنی بر برجام است و هیچ چیز فرابرجامی در آنها نیست. وزیر امور خارجه با تاکید بر اهمیت نشستهای برگزار شده در این همایش اظهار داشت، با توجه به حضور قریب یک دوم اعضاء کابینه در طول هفته، از همین حالا برگزاری جلسات در بخش های ذی ربط دولت برای بررسی مشکلات و راهکارهای ارائه شده از سوی روسای نمایندگی های...

وزیر امور خارجه با تاکید بر اهمیت نشستهای برگزار شده در این همایش اظهار داشت، با توجه به حضور قریب یک دوم اعضاء کابینه در طول هفته، از همین حالا برگزاری جلسات در بخش های ذی ربط دولت برای بررسی مشکلات و راهکارهای ارائه شده از سوی روسای نمایندگی های ایران آغاز شده و کارگروه هایی نیز در این خصوص تشکیل شده است.

رئیس دستگاه دیپلماسی کشور واردات واکسن را در شرایط همه گیری کرونا، اولین آزمون نمایندگی های ایران در خارج از کشور در آغاز به کار دولت سیزدهم عنوان کرد و اظهار داشت: خوشبختانه امروز با پیگیری ها و تلاش های جهادی صورت گرفته، بیش از 80 درصد مردم کشور واکسینه شده اند. علاوه برکشورهایی مانند چین، که بیشترین سهم از واکسنهای وارداتی را به خود اختصاص داد، و کوبا که در زمینه انتقال تکنولوژی برای تولید مشترک با کشور ما همکاری داشت، از کشورهای فراوان دیگری نیز واردات واکسن صورت گرفت، به گونه ای که اکنون انبارهای وزارت بهداشت و جمعیت هلال احمر ظرفیت پذیرش واکسنهای وارداتی جدید را ندارد.

ادامه مطلب:
پاد »
Loading news...
Failed to load news.

سفیر ایران در آنکارا: در دیدار اردوغان و قالیباف پروتکل‌های بین‌المللی رعایت شده استسفیر ایران در ترکیه در پاسخ به برخی شایعه‌پراکنی‌ها در ارتباط با «عدم رعایت» پروتکل‌های بین‌المللی و تبادل هدایا در دیدار رئیس جمهور ترکیه و رئیس مجلس ایران در استانبول اعلام کرد که در ملاقات مذکور خلاف پروتکل‌های مرسوم بین المللی اقدامی نشده است. - خبرگزاری آناتولی

اعتراض‌هایی که امروز در جامعه وجود دارد، ناشی از بی در و پیکری شرکت‌های دولتی استعضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: ما در پرداخت های سال های گذشته شاهد این بودیم که شرکت های دولتی مسیر جدیدی از دولت طی کرده اند و پرداخت و پاداش های آن ها در کشور بحران ساز شده است، امروز بسیاری از این اعتراضات که در جامعه وجود دارد ناشی از بی در و پیکری شرکت های دولتی است.

آژانس: توافق با ایران پیشرفت بزرگی در فعالیت‌های نظارتی ما در این کشور استآژانس بین‌المللی انرژی اتمی در بیانیه‌ای تعویض دوربین‌های نظارتی در تاسیسات تولید سانتریفیوژ کرج 'طی روزهای آتی' را تایید کرد. پراید چندساله از چرخه تولید خارج شده اما کارخونه پرایدهاشو به قیمت ۱۴۰۰ قیمت گذاری افزایش و تحویل میده کسخلید یا مردمو کسخل فرض کردین ؟؟؟!!!

وضع محدودیت‌های تازه در اتحادیه؛ فن در لاین: اومیکرون به سویه غالب در اروپا بدل می‌شودهمزمان با افزایش نگرانی‌ها در خصوص افزایش چشمگیر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در اروپا، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود سویه اومیکرون تا اواسط ژانویه به نوع غالب ویروس کرونا در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تبدیل شود.

ایرانی‌ها در نوامبر امسال در صدر خریداران خانه در ترکیه بودندطی ماه نوامبر ایرانیان با خرید 1406 مسکن، در صدر خریداران خارجی خانه در ترکیه‌ بوده‌اند. - خبرگزاری آناتولی آناتولی از بودجه ۳۶۷ ملیون دلاری سوئیس و سوئد بنویس برای پ کک و ی پ گ .خوابی؟ حیف بیت المال ملت ترک که بهت صرف میشه .

اومیکرون در اروپا؛ از توقف سرو مشروب در نروژ تا ممنوعیت رقص در رستوران‌های فرانسهکمیته علمی فرانسه نیز سه‌شنبه صبح با هشدار نسبت به خطر موج جدید بیماری کووید از مردم این کشور خواسته تا در دورهمی‌های آخر سال جوانب احتیاط را بیشتر رعایت کنند. جزئیات بیشتر🔽