زمینه پذیرش دانشجوی خارجی در اکثر رشته های علوم پزشکی را در کشور داریم

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر بهداشت در گردهمایی روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای همسایه: زمینه پذیرش دانشجوی خارجی در اکثر رشته های علوم پزشکی را در کشور داریم وضعیت علوم پزشکی در ایران بسیار ممتاز است

، گفت: ورود دانشجوی خارجی به کشور سبب ارزآوری شده و علاوه بر آن، آنها مبلغ ما هم می شوند که این موضوع بسیار با اهمیت است.

عین اللهی در ادامه به آخرین جزئیات واکسیناسیون در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: بیش از ۲ سال است که کرونا در جهان شیوع پیدا کرده است و ما علی رغم تمام تحریم هایی که علیه ایران اعمال شده، پیک های مختلف را طی کردیم. در این پیک ها هیچ بیماری روی زمین‌ نماند. در پیک پنجم که بدترین دوران بود، روزانه ۵۰ هزار ابتلا، حدود ۷۰۰ مرگ و میر و ۱۵ هزار بستری به ثبت می رسید.

وی به تولید داخلی واکسن کرونا اشاره کرد و گفت: پنج مرکز تولید واکسن کووبرکت، پاستور، رازی، سیناژن و فخرا در جمهوری اسلامی ایران تایید شده اند. این مراکز مجوز صادرات ۲۰درصدی محصولات خود را کسب کرده اند که البته امکان افزایش هم وجود دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بله خیلی ممتاز است.هر شهر کوچکی دانشگاه پزشکی زدی و ظرفیت را فله ای بردید بالا.در زمینه پزشکانی که فقط سرماخوردگی را از نزدیک در آموزش خود دیده اند خیلی کیفیت ممتازی داریم .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایرانی‌ها در نوامبر امسال در صدر خریداران خانه در ترکیه بودندطی ماه نوامبر ایرانیان با خرید 1406 مسکن، در صدر خریداران خارجی خانه در ترکیه‌ بوده‌اند. - خبرگزاری آناتولی آناتولی از بودجه ۳۶۷ ملیون دلاری سوئیس و سوئد بنویس برای پ کک و ی پ گ .خوابی؟ حیف بیت المال ملت ترک که بهت صرف میشه .
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اومیکرون در اروپا؛ از توقف سرو مشروب در نروژ تا ممنوعیت رقص در رستوران‌های فرانسهکمیته علمی فرانسه نیز سه‌شنبه صبح با هشدار نسبت به خطر موج جدید بیماری کووید از مردم این کشور خواسته تا در دورهمی‌های آخر سال جوانب احتیاط را بیشتر رعایت کنند. جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وضع محدودیت‌های تازه در اتحادیه؛ فن در لاین: اومیکرون به سویه غالب در اروپا بدل می‌شودهمزمان با افزایش نگرانی‌ها در خصوص افزایش چشمگیر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در اروپا، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود سویه اومیکرون تا اواسط ژانویه به نوع غالب ویروس کرونا در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تبدیل شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سهم بی‌سابقه اتباع خارجی در مبادلات بازار مسکن ترکیه همزمان با کاهش ارزش لیرشهر استانبول محبوب‌ترین محل برای سرمایه‌گذاران خارجی است. آنتالیا و آنکارا، پایتخت ترکیه پس از استانبول بیشترین محبوبیت را نزد سرمایه‌گذاران خارجی دارند. جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توضیح شورا در خصوص افزایش ظرفیت پذیرش رشته های پزشکیدبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تصویب مصوبه افزایش ظرفیت پذیرش در رشته های پزشکی خبر داد و گفت: وزارت بهداشت باید طرح جامعی در خصوص تقویت و توسعه شبکه جامع سلامت و درمان به شورا ارائه دهد. با سهمیه دیگه ببین چه کسانی برای دانشگاه تصمیم میگیرند عقاب تو دست ول میکننن دنبال کبوتر تو هوا میگردن، همین سرمایه های ملی ما مثل نخبه ها وپزشکان واستادان و پرستاران ونیروهای متخصص وفنی وخبره و کاربلد که الان فوج فوج فراریند و دارن مهاجرت میکنن اگه تونستی راضی نگهداری که نرن دکترهای تو فضا پیشکشت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاخ سفید: هیچ نیروی رزمی آمریکایی در حال حاضر در عراق وجود نداردهماهنگ‌کننده شورای امنیت ملی آمریکا در امور خاورمیانه و شمال آفریقا مدعی شد که در حال حاضر هیچ نیروی آمریکایی با مأموریت رزمی در عراق وجود ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »