متهم ردیف دوم پرونده گوشت‌های برزیلی: آبرویم رفت و روانی شدم!- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 75 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 33%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

متهم ردیف دوم پرونده گوشت‌های_برزیلی: آبرویم رفت و روانی شدم!

؛ دومین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان گوشت‌های منجمد برزیلی امروز در شعبه چهارم دادگاه رسیدگی به مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی برگزار شد.

این متهم با طرح این ادعا که در خانواده‌ای مذهبی متولد شده و پایبند به نظام جمهوری اسلامی ایران است با بغض و اشک از قاضی خواست تا به دادرسی او توجه بیشتری داشته باشد. متهم در این خصوص گفت: من فرزندم را به مدرسه می‌بردم که در مسیر شاهد خدمت‌رسانی پرسنل خدوم نیروی انتظامی به مردم بودیم و فرزندم به من گفت اینهایی که از مشکلات مردم برای این شبکه‌ها فیلم می‌فرستند، حالا ما از این خدمات فیلم بگیریم و برای آن شبکه‌ها بفرستیم.متهم علی‌رضا جهیزی در خصوص اتهامات خود گفت: هر کاری که انجام دادم بر اساس مستنداتی بوده است که ارائه می‌دهم.

جهیزی سپس با اشاره به شرکت فردی به نام آوای پایتخت گفت: با دادستانی به گشت می‌رفتیم و به آنها گفتم که از این شرکت بازدید کنید اما وقتی در این شرکت ورود کردیم به ما نامه زدند که با اجازه چه کسی ورود کردید؛ ستاد تنظیم بازار هیچ کاره بود و کسی به بازدیدهای ما در جلسه استانداری اهمیت نمی‌داد. وی در ادامه درباره تحویل 50 تن گوشت به شرکت تعاونی بنیاد مستضعفان به 4 مرحله نامه‌نگاری آن شرکت با جهاد کشاورزی اشاره کرد و ضمن ارائه نامه‌ها افزود: شرکت تعاونی بنیاد در حالی این درخواست را کرده بود که هفته‌ای 400 تا 500 کیلو گوشت دریافت می‌کردند، من موضوع را به آقای خلیلی گفتم اما بنا بر دستوری که از او دریافت کردم دو نامه را امضا کردم که یکی از آنها مربوط به 15 تن گوشت برای شرکت تعاونی بنیاد و دیگری 35 تن گوشت برای شرکت امکان بود که در ششم مرداد سال 97 صادر شد اما به این شرکت‌ها ارسال نشد...

جهیزی در ادامه مدعی شد که ماموران وزارت اطلاعات به او گفته‌اند که مشکلش فقط امضاهایی است که زده و افزود: اما من هیچ چیز را بدون دستور امضا نکردم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادستانی آلمان هل دادن کودک در جلوی قطار سریع‌السیر را 'قتل' خواند | DW | 30.07.2019دادستانی آلمان بررسی پرونده حمله مرگبار به کودک ۸ ساله در ایستگاه قطار فرانکفورت را آغاز کرد. متهم مرد اریتره‌ای ۴۰ ساله‌ای است که دارای سه فرزند است. مسئولان نسبت به بالا گرفتن بحث‌های نژادپرستانه در آلمان هشدار دادند. daneshgariy خانم مرکل نه تنها آلمان بلکه کل اروپا رو به گه کشید با این سیاست وقتی مرکل ودیگران مثل دامداری که درش باز میشه. مرزهاشون باز کنند وهر گدا گشنه بیاد اروپا بهتر از این نمیشه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اتهام علیه دولت روحانی؛ 'امضای تفاهم‌نامه محرمانه تبادل اطلاعات' با اروپا | DW | 30.07.2019رسانه‌های تندرو دولت روحانی را متهم به 'امضای تفاهم‌نامه محرمانه تبادل اطلاعات' با اروپا کرده‌اند. آنها اینس‌تکس را ابزاری برای شناسایی اطلاعات اقتصادی ایران می‌دانند. اروپا بر لزوم 'شناسایی هویت مشتری' تأکید کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دادگاه در مورد نجفی حکم قصاص صادر کرده استتهران- ایرنا- سخنگوی قوه قضائیه با اعلام حکم محمد علی نجفی شهردار پیشین تهران، گفت: دادگاه در دو موضوع متهم را محکوم کرد و قتل عمد را محرز دانست و حکم به قصاص صادر کرده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آدرس‌های اشتباه در 'شکار جاسوس'به تازگی برخی از رسانه‌های وابسته به ایران برنامه‌ای ۱۸ دقیقه‌ای منتشر کرده و در آن مدعی شدند که وزارت اطلاعات موفق شده است برخی از ماموران سیا را در چند نقطه دنیا را شناسایی و آنها تحت نظر بگیرد. این برنامه همزمان با انتشار خبر برگزاری دادگاه ۱۷ ایرانی متهم به جاسوسی از سوی وزارت اطلاعات ایران منتشر شد، اما نکاتی در این فیلم وجود دارد که با واقعیت مطابق نیست. مردی در امامزاده اختیار از کف داد و ادرار کرد. مردم قصد جان او کردند و او را کتک زدند. مرد ناگهان گفت: من قادر به ادرار کردن، نبودم! امامزاده من را شفا داد. ناگهان مردم شورت و شلوار او را تکه کردند و برای تبرک بردند. 🔔 توی متن یه اشتباه هست. براتیسلاوا پایتخت اسلواکی هستش نه اسلوونی.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

غضنفرآبادی: ارسال فیلم برای مسیح علی‌نژاد تا ده سال حبس دارد | DW | 29.07.2019رئیس دادگاه‌های انقلاب تهران می‌گوید فرستادن هر فیلم مربوط به 'کشف حجاب' به مسیح علی‌نژاد، مشمول ماده ۵۰۸ قانون مجازات اسلامی می‌شود. 'ستاد احیای امر به معروف' این روزنامه‌نگار را به همکاری با کشور متخاصم متهم کرده است. چه کشف عجیبی کرده ستاد احیای امر به معروف! گويا مسيح علينژاد چوب را درجاي درستي فرو كرده این حکم نشان دهنده اوج ضعف رسانه ای و فرهنگی و ایدئولوژیکی است!!! آقاخانم علی نژاد یا به قول شما دول متخاصم برخورد رسانه ای وفرهنگی می کنند!!شما هم برخورد فرهنگی و رسانه ای بکنید تا زنان به سمت شما بیایند، تهدید نشانه ضعف است و بس
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: امضای کنوانسیون حقوقی دریای خزر منوط به مصوبه مجلس است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرشتو ظریف: امضای کنوانسیون_حقوقی_دریای_خزر منوط به مصوبه مجلس است ۱/ وزارت خارجه بلافاصله پس از تعیین خط مبدا توسط پنج کشور حاشیه دریای خزر قطعا مفاد توافق شده در کنوانسیون را برای امضای نهایی، به مجلس ارسال می‌کند ۲/ ما در این کنوانسیون توانستیم بندی را بگنجانیم که دیگران نمی‌نتوانند خط مبدا را براساس توافقات زمان شوروی سابق به اجرا برسانند بغیر از این نکته که تضمینی برای تامین منافع ما است،‌هیچ تصمیم‌گیری درباره بستر و زیربستر یا پهنه دریای خزر شکل نگرفته است کنوانسیون_حقوقی_دریای_خزر آره بابا بدین این دریای با آب شور و تلخ را بره به چه دردی میخوره جز اینکه در سال چند نفر هم توش غرق میشن اصلا آب شور که بدرد نمیخوره که
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »