ماجرای مردی که با دلش، کفش‌ها را برق می‌اندازد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدعلی حسن‌خانی معروف به علی واکسیما، کارش را به صورت یک واکسی سیار در ایران شروع کرد.

ولی این لقب از کجا آمد و چگونه به سوژه رسانه‌های داخلی و خارجی تبدیل شد؟ ندا آذر به دیدن مردی رفته که می‌خواست خلاق‌ترین و خوش‌تیپ‌ترین واکسی دنیا باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ماجرای نامه رئیس‌کل به روحانی / بانک مرکزی موضوع تخلف ارزی را به دولت کشاندجرقه گم شدن یک میلیارد یورو ارز دولتی که مسئولان دولتی را وارد قضیه کرد از کانال بانک مرکزی پیگیری شده؛ به طوریکه به نظر می‌رسد تلاش‌های بانک مرکزی برای رفع تعهد ارزی شرکت‌های مربوطه از کانال‌های عادی به نتیجه نرسیده و پای دولت را برای حل این مشکلات به قصیه باز کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تهدید تحریم را تبدیل به فرصت کردیم/ اورهال تمامی وسایل پرنده را خودمان انجام می‌دهیمفرمانده یگان هوا دریای نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه اورهال اساسی تمامی وسایل پرنده را خودمان انجام می‌دهیم، گفت: ما تهدید تحریم را تبدیل به فرصت کردیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زاهدی: به خاطر هواداران به تراکتور آمدم نه پول/ مشکلات مالی را حاشیه‌سازان برای ما ساختندامسال نوبت قهرمانی تراکتور است زاهدی: به خاطر هواداران به تراکتور آمدم نه پول/ مشکلات مالی را حاشیه‌سازان برای ما ساختند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

موسوی: ظریف درباره 'گاندو' به رهبری نامه نوشت/ عراقچی طرح ایران را به مکرون ارائه کردسخنگوی وزارت خارجه: با روال کنونی ایران گام سوم را در کاهش تعهدات برجامی برخواهد داشت موسوی: اگر همین روال کنونی از سویی اروپایی‌ها ادامه داشته باشد ایران قطعا گام سوم خود را در راستای کاهش تعهدات برجامی‌اش محکم‌تر از گام اول و دوم برخواهد داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فدراسیون و وزارت، هم دختران را دور می‌زنند و هم فیفا را
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تاجیکستان ۸۰ زندانی افغان را به افغانستان مسترد کردتاجیکستان ۸۰ زندانی افغان را به مقام‌های افغانستان تحویل داد. دو کشور توافق کرده‌اند که شهروندان زندانی یکدیگر را که دادگاه درباره آنان حکم داده برای سپری شدن مدت حبس باقی مانده به کشورهای خودشان مسترد کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »