پایان کار یکی دیگر از مردان ترامپ: مدیر اطلاعات ملی آمریکا استعفا کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بعد از چند هفته تنش در هنگ کنگ، مقام های چین در یک نشست خبری در پکن، بر حمایت از رئیس دولت هنگ کنگ و پلیس این منطقه تاکید کرده‌اند.

با این حال هنوز حرفی از مداخله مستقیم در این منطقه نیمه مختار نزده‌اند. اعتراض‌ها بر سر لایحه ای آغاز شد که امکان استرداد متهمان به چین را فراهم می کرد. ولی معترضان حالا خواستار خودمختاری کامل و برکناری رئیس دولت هنگ‌کنگ هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

متن و تیتر و عکس باهم نمیخونن

ترسیدین اطلاعات منافقین آخوندی و همکاری مستقیمشان برای نابودی مردم خاورمیانه لو بره؟ نترس لو میره😂😂

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگرانی از بروز خشونت های تازه در آمازون در پی قتل یکی از بومیانمقام ها می گویند معدنچیان به شدت مسلح طلا با یورش به یک سکونتگاه بومیان در نقطه ای دورافتاده در شمال برزیل یکی از رهبران این گروه را به ضرب چاقو به قتل رسانده اند. به نظر می رسد این گزارش رسانه ضد بشری بی بی سی هم بیشتر سعی کرده تا رئیس جمهور برزیل را که نظراتش از نظرات بی بی سی فاصله دارد را تخریب کند.هر خواننده دقیقی، در خصوص مقالات و‌ گزارشات این رسانه کثیف،می تواند بفهمد که بی بی سی،تلاشی جز انحراف افکار عمومی ندارد. خدا خیرتون بده ..... بچسبید به همون بومیان آمازون و دست از سر کچل ایران بردارید. AyatollahBBC اینها بدون حکومت یک زندگی طبیعی و انسانی دارند با درد و رنج های خود می سازند ، کاش همانگونه رهایشان کنند!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بیش از یکهزار نفر در تظاهرات مخالفان در مسکو بازداشت شدند | DW | 27.07.2019با حمله نیروهای پلیس روسیه به تجمع بزرگی که از سوی نیروهای اپوزیسیون در مسکو برگزار شده بود بیش از یکهزار تن از تظاهرکنندگان بازداشت شدند. در این تظاهرات تعدادی از سیاستمداران مخالف دولت نیز شرکت داشتند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض‌ها در هنگ کنگ به آشوب کشیده شدپلیس ضد شورش هنگ کنگ با شلیک گاز اشک‌آور تلاش کرده است ده‌ها هزار معترضی را که در نزدیکی دفاتر مقام‌های چینی و یک مرکز خرید شلوغ تجمع کرده‌اند، متفرق کند. این اعتراض‌ها به دلیل مقابله پلیس به آشوب کشیده شد. هنگ کنگ از حدود دو ماه پیش، کانون اعتراض علیه سیاست‌های دولت چین بوده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات خشونت آمیز در هنگ کنگ بر سر «لایحه استرداد متهمان»🔷هنگ کنگ طی روزهای اخیر صحنه درگیری میان مردم معترض به لایجه استردلاد متهان به چین و نیروهای امنیتی بوده است 🎥ویدئوی بدون شرح از درگیری‌های هنگ کنگ را ببینید◀️
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رانش زمین در چین؛ ده‌ها نفر کشته و ناپدید شدندتازه‌ترین آمار تلفات ناشی از رانش زمین در جنوب چین در حالی اعلام شده که باران شدیدی در محل در حال باریدن است. حد اقل ۳۶ نفر جان باخته‌اند و از سرنوشت ۱۵ نفر از ساکنان محل اطلاعی در دست نیست.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

از خمینی و صدام تا تاچر و دنگ شیائو پنگ، ۱۹۷۹ آغاز تاریخ این روزهاسال ۱۹۷۹ تنها سال پیروزی انقلاب اسلامی در ایران نبود. در منطقه و در غرب نیز تحولات بی‌سابقه شکل گرفتند که همچنان بر روندهای کنونی جهان تاثیرگذارند. از جنبه‌های مختلفی سال ۱۹۷۹ (از ۱۱ دی ۱۳۵۷ تا ۱۰ دی ۱۳۵۸) نیز به نقطه عطفی در تاریخ معاصر بدل شده و کم نیستند تاریخ‌دانان و کارشناسانی که منشا بسیاری از روندها و فعل و انفعالات معاصر را در رویدادهای این سال می‌دانند. چنین فرمودند آیت ا.. العظمی بی بی سی لندنی..... نابود انگل لستان
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »