فدراسیون و وزارت، هم دختران را دور می‌زنند و هم فیفا را

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 62 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خبرنگار می‌پرسد از «وضعیت ورود زنان به ورزشگاه‌ها چه خبر» و بعد وزیر ورزش، توپ و میدان را با هم در دست می‌گیرد. روند گفت‌وگو نشان می‌دهد که خبرنگار توپ را برای مسعود_سلطانی‌فر کاشته و به او گفته: «آبشار بزن»! اخبار_ایران گزارش younesipour

مصاحبه «مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان با روزنامه ورزشی دولت، همان اتفاقی را رقم زد که وزارت ورزش می‌خواست؛ موجی مثبت که باید از ایران به سمت سوئیس حرکت کند.

وزیر در ابتدا به نقش زنان در جامعه ایرانی اشاره کرده است. مثلا گفته: «در بحث مشاغل مختلف، آموزش و پرورش، در هیأت علمی دانشگاه‌ها، در عرصه‌های مختلف اقتصادی هم اخیراً خانم‌ها خیلی وارد شدند و دارند تلاش می‌کنند» او به «الزامات بین‌المللی» اشاره کرده، اما در بخشی از مصاحبه‌اش مدعی شده که به هیچ عنوان از سوی فدراسیون جهانی فوتبال، فشاری برای حضور زنان ایرانی در ورزشگاه‌ها وارد نشده است.

سلطانی‌فر در بخشی از مصاحبه خود با روزنامه ورزشی دولت گفته: «ما معتقدیم ممکن است در دیدارهای باشگاهی، کمی فضا نامناسب باشد. ما هم تأیید می‌کنیم و فعلاً تصمیمی درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها برای بازی‌های باشگاهی نداریم. فعلاً تنها دیدارهای ملی را بررسی می‌کنیم، آن هم برای برخی رشته‌ها که مشکلی وجود نداشته باشد، نه همه ورزش‌ها.»

اگر زنان حق ورود به ورزشگاه‌ها را بجز در بازی‌های ملی ندارند، چرا در بازی‌های دوستانه جام شهدا، حتی از ورود تماشاگران مرد به ورزشگاه جلوگیری شد؟ «حمید استیلی» مدیر تیم ملی امید ایران پس از بازی دوستانه با تیم ملی ایران پشت درهای بسته گفت: «فدراسیون به ما گفت چون نمی‌توانیم دخترها را به ورزشگاه راه بدهیم، مردها هم نباید حضور داشته باشند.» این تنها راه حل فدراسیون فوتبال برای فرار از محرومیت‌های احتمالی است که فیفا برای ایران در نظر گرفته.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خاتمی هم نمی‌تواند مردم را به انتخابات فرابخواندروزنامه‌_خوانی ۵ مرداد اعتماد: ایران باید بتواند نفت بفروشد آرمان ملی: خاتمی هم نمی‌تواند مردم را به انتخابات فرابخواند ابتکار: اجرای طرح ناکام جمع‌آوری کودکان_خیابانی آفتاب: مالیات عایدی بر مسکن چرا قانون نمی‌شود؟ بیشتر بخوانید: پوپولیسم احمدی نژادی هم مدتی است فعال شده ،بدانید واگاه باشید که او هم در برابر اراده مردم در (رای بی رای ) نمی‌تواند خالی ایجاد کند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تهدید تحریم را تبدیل به فرصت کردیم/ اورهال تمامی وسایل پرنده را خودمان انجام می‌دهیمفرمانده یگان هوا دریای نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه اورهال اساسی تمامی وسایل پرنده را خودمان انجام می‌دهیم، گفت: ما تهدید تحریم را تبدیل به فرصت کردیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سالمرگ شاملو و ساعدی؛ تکرار ناسزا به روشنفکران و درهای بسته مزار شاعرانهفته ای گرم بود، گرمایی که کلاه سیمین از سر دماوند برداشت، اما غروب ها را صفا بخشید و در شهرهای بزرگ شب بیداری جمعی را رایج کرد. تجمع خطر در تنگه هرمز، گرچه رسانه های جهان را به نوشتن گزارش ها و مقالات هر روزه مجبور کرد، اما نشانه ای نیست که ثابت کنند رسانه های سراسری و محلی رغبتی به این اخبار داشته باشند. اما نابینایانی برای نخست بار شاید در جهان، در سالنی نشستند و فیلمی را شنیدند. سالمرگ چیه بیسوادای بی کلاس. سالگرد یا یادمان صحیح است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هند خواهان آزادی خدمه هندی کشتی‌های توقیف شده در ایران شدوزارت امور خارجه هند تائید کرده که ایران ۹ خدمه هندی کشتی ریاح را آزاد کرده و از این کشور خواسته تا سه خدمه دیگر این کشتی را آزاد کند. ایران طی روزهای گذشته اجازه داده تا مقام‌های سفارت هند در ایران با ۱۸ خدمه هندی نفتکش بریتانیایی استینا ایمپرو هم دیدار کنند. آزادی؟ مگه خدمه گشتی رو کسی تو ایران به اسارت گرفته یا بازداشت و زندانی کرده؟ اگر اینطوره پس احتمالا خدمه کشتی ایران در جبل‌الطارق هم در اسارت هستند و باید به سرعت آزاد بشن.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی شدحمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی شد علیرضا دبیر در اولین تصمیم خود پس از رسیدن به ریاست فدراسیون کشتی، حمید سوریان دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک را به عنوان سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کشتی انتخاب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

داورزنی: موضوع کارشکنی بحرینی‌ها برای پخش مسابقات والیبال را پیگیری می‌کنیممعاون وزیر ورزش و و جوانان درباره کارشکنی بحرینی ها برای پخش مسابقات ایران در والیبال جوانان جهان گفت: شرکتی که با فدراسیون جهانی قرارداد پخش داشت گفت به دلیل تحریم ها نمی تواند با ایران قراردادی ببندد و فدراسیون جهانی گفته بود که می توانید از طریق اینترنتی سیگنال بگیرید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »