تهدید تحریم را تبدیل به فرصت کردیم/ اورهال تمامی وسایل پرنده را خودمان انجام می‌دهیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده یگان هوا دریای نیروی دریایی ارتش: تهدید تحریم را تبدیل به فرصت کردیم/ اورهال تمامی وسایل پرنده را خودمان انجام می‌دهیم

به گزارش ایلنا، امیر دریادار دوم منصور روح الامینی فرمانده یگان هوا دریای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به وظیفه اصلی این یگان، گفت: هوا دریای نیروی دریایی ارتش قسمت هوایی این نیرو است و رصد و پایش مرتب تمامی مناطق تحت کنترل یعنی همه مناطق سرزمینی و بین‌المللی از جمله ماموریت‌های این یگان است.

فرمانده یکان هوا دریای نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه یکی از شرح وظایف ما امدادرسانی به یگان‌هایی است که در حالت استراحت در دریا هستند، اذعان کرد: برای امدادرسانی مالکیت و ملیت آن یگان‌ها مهم نیست، بلکه اگر یکان‌های ایرانی یا غیر ایرانی در محدوده تحت کنترل ما، دچار اضطرار شوند و یا برابر استانداردهای بین المللی درخواست کمک کنند، بالگردهای ما به یاری آنان می‌شتابند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان آمریکا را به فسخ معامله بوئینگ تهدید کرد | DW | 26.07.2019رئیس جمهور ترکیه در واکنش به کنارگذاشته شدن کشورش از پروژه ساخت جنگنده‌های اف- ۳۵، واشنگتن را به لغو سفارش بوئینگ تهدید کرد. طرفین توافق‌نامه خرید ۱۰۰ فروند بوئینگ را به تازگی امضا کرده‌اند. تخم شو ندارن مثل سگ از امریکا میترسند . دود دو رو دود تراختور افندی میزین ئله بیر اغزینا سئش دیلار امیدوارم آمریکا این ترکیه رو هم تحریم کنه به گاش بده خیلی این خردوغان ادعای حکومت به جهان تو سر داره کس خول
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تهدید ترامپ توافق مهاجرتی آمریکا و گواتمالا را نهایی کردبراساس توافق میان گواتمالا و آمریکا مهاجرانی که هندوراس و السالوادور را ترک می‌کنند از سوی گواتمالا به عنوان مهاجر پذیرفته می‌شوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ فرانسه را به اقدام تلافی‌جویانه تهدید کرد | DW | 26.07.2019رئیس جمهوری آمریکا تهدید کرد که با تصمیم فرانسه برای دریافت مالیات از شرکت‌های اینترنتی آمریکایی مقابله به مثل خواهد کرد. ترامپ اقدام فرانسه را 'حماقت مکرون' خواند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آسانسورها شما را تهدید می‌کنندآسانسورها شما را تهدید می‌کنند سازمان استاندارد بارها اعلام کرده است که چیزی حدود ٩٠‌ درصد آسانسورهای ایران غیر استاندارد است و جالب است بدانید آسانسور خود سازمان استاندارد هم غیر استاندارد تشخیص داده شد./ شهروند حتی همان ساختمان سازمان استاندارد و چیزی حدود ۹۰٪ ساختمان های ایران استاندارد نیستند وقتی کشورمان روی گسل زلزله است باید ساختمان های ساخته شود که در مقابل زلزله مقاوم باشند ما دیگر طاقت زلزله های همچون بم و کرمانشاه و غیره را نداریم مردم ما طاقت مرگ آسان هموطنان خودشان را ندارند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صحبت‌های خاتمی تکلیف جریان اصلاحات را روشن کرد/ امروز کشور به وفاق و گفت‌وگوی ملی نیاز دارد/ اصلاح‌طلبان به تحریم انتخابات فکر نمی‌کنندمیرزایی‌نیکو در گفت‌وگو با ایلنا: صحبت‌های خاتمی تکلیف جریان اصلاحات را روشن کرد/ امروز کشور به وفاق و گفت‌وگوی ملی نیاز دارد/ اصلاح‌طلبان به تحریم انتخابات فکر نمی‌کنند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سالمرگ شاملو و ساعدی؛ تکرار ناسزا به روشنفکران و درهای بسته مزار شاعرانهفته ای گرم بود، گرمایی که کلاه سیمین از سر دماوند برداشت، اما غروب ها را صفا بخشید و در شهرهای بزرگ شب بیداری جمعی را رایج کرد. تجمع خطر در تنگه هرمز، گرچه رسانه های جهان را به نوشتن گزارش ها و مقالات هر روزه مجبور کرد، اما نشانه ای نیست که ثابت کنند رسانه های سراسری و محلی رغبتی به این اخبار داشته باشند. اما نابینایانی برای نخست بار شاید در جهان، در سالنی نشستند و فیلمی را شنیدند. سالمرگ چیه بیسوادای بی کلاس. سالگرد یا یادمان صحیح است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »