لاوروف: تشکیل کمیته تدوین قانون اساسی سوریه بسیار مهم است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به اهمیت تشکیل کمیته تدوین قانون اساسی سوریه اعلام کرد که با تحقق این امر راه برای مذاکرات بر سر آینده سوریه نیز باز خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به اهمیت تشکیل کمیته تدوین قانون اساسی سوریه اعلام کرد که با تحقق این امر راه برای مذاکرات بر سر آینده سوریه نیز باز خواهد شد.سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در نشست مشترک خبری با هایکو ماس، همتای آلمانی خود در مسکو پیرامون تلاش‌ها برای تشکیل کمیته تدوین قانون اساسی سوریه گفت: با تشکیل این کمیته راه برای مذاکرات بر سر آینده سوریه نیز باز خواهد شد و ما قادر به طی مرحله‌ مهمی در راستای حل بحران این کشور حواهیم شد.

هایکو ماس نیز با بیان اینکه برلین وضعیت ادلب را از نزدیک دنبال می کند، اظهار داشت: ما برای تامین امنیت جانی غیرنظامیان در ادلب اهمیت قائل هستیم. روسیه می تواند با استفاده از نفوذ خود بر رژیم بشار اسد او را به اعتدال فراخواند. وی همچنین افزود: کمیته تدوین قانون اساسی سوریه با هدف یافتن راه‌حل برای بحران این کشور در هفته‌های آینده تشکیل خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پمپئو: اگر نفتکش ایرانی مجددا به سوی سوریه حرکت کند علیه‌اش اقدام خواهیم کردمایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا سه‌شنبه 20 اوت اعلام کرد که آمریکا تمام توان خود را به کار خواهد گرفت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انتقال کردها، آخرین دغدغه ترکیه در سوریه نیست /عبدالله اوجالان کلید حل‌وفصل مساله بدون خون‌ریزیتحلیلگر ارشد مسائل بین‌الملل تاکید کرد: توافق بر سر انتقال کردها از منطقه امن مورد تایید تمام طرفین است اما اختلاف آنکارا و واشنگتن در اینجا به پایان نمی‌رسد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

با عقب‌نشینی شورشیان، ارتش سوریه آماده تصرف یک شهر استراتژیک می‌شودنیروهای دولتی سوریه آماده‌ می‌شوند تا طی یک عملیات گسترده نظامی با پشتیبانی روسیه، کنترل یک شهر استراتژیک را که از سال ۲۰۱۴ در دست شورشیان بوده است، پس بگیرند. به گزارش رویترز در روز سه شنبه ۲۹ مردا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه می‌گوید پست دیدبانی در شمال غرب سوریه را جا‌به‌جا نمی‌کند♦️ ترکیه می‌گوید پست دیدبانی در شمال غرب سوریه را جا‌به‌جا نمی‌کند ⚡️ این پست دیدبانی، یکی از ۱۲ پستی است که ترکیه پس از رسیدن به توافق با ایران و روسیه، برای کاهش درگیری ها در شمال غرب سوریه ایجاد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چین نسبت به احیای داعش در سوریه هشدار دادچین نسبت به احیای داعش در سوریه هشدار داد به تازگی برخی مقام‌های نظامی آمریکا نیز با انتشار گزارشی نسبت به بازگشت داعش هشدار داده و گفته‌اند که حضور صرفا یک نیروی بسیار محدود نظامی در سوریه، به این گروه تروریستی حیاتی دوباره می‌بخشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کمک‌های بشردوستانه سازمان ملل به ادلب سوریه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »