موافقت بیش از نیمی از آمریکایی‌ها با حمله به ایران در صورت نتیجه‌بخش نبودن تحریم‌ها

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

موسسه گالوپ در تازه‌ترین نظرسنجی خود اعلام کرد که به‌طور کلی، کمی بیش از نیمی مردم آمریکا، در صورت ناکامی تلاش‌های اقتصادی و دیپلماتیک واشینگتن علیه ایران، با به‌کارگیری نیروی نظامی علیه ایران موافق‌اند. گزینه_نظامی گزینه_دیپلماتیک بیشتر بخوانید:

پایگاه اینترنتی موسسه گالوپ

با این حال نظر مردم آمریکا در صورتی که تلاش‌های دیپلماتیک و اقتصادی این کشور درباره ایران نتیجه‌بخش نباشد، چیست؟ به عبارت دیگر، اگر تلاش‌های غیرنظامی به سرانجام نرسد، در مجموع ۴۲ درصد از کسانی که گزینه‌ غیرنظامی را مقدم می‌دانستند، با حمله نظامی موافق‌اند، که این رقم برابر است با ۳۵ درصد کل بزرگسالان آمریکا. اگر این رقم را به ۱۸ درصد موافقان اولیه گزینه نظامی اضافه کنیم، در مجموع ۵۳ درصد مردم آمریکا در صورت ناکامی تلاش‌های سیاسی و اقتصادی، با حمله نظامی به ایران موافق‌اند.این نظرسنجی در فاصله ۱۵ تا ۳۱ ژوئیه انجام شده است؛ یعنی دو هفته پس از توقیف نفتکش حامل نفت ایران ازسوی بریتانیا در جبل‌الطارق.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

راز دریاچه پر از اسکلت در هیمالیا و یکی از ‌مرموزترین مناطق باستان‌شناسی جهان کشف شدراز دریاچه پر از اسکلت در هیمالیا و یکی از ‌مرموزترین مناطق باستان‌شناسی جهان کشف شد به گزارش مجله «نشنال جئوگرافیک»، در سال ۲۰۰۰ میلادی مطالعات اولیه بر روی «دی ان ای» نشان داده بود افرادی که در «روپکوند» مرده‌اند از نژاد آسیای جنوبی بودند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گروگانگیری در برزیل؛ تک‌تیرانداز مهاجم را در اتوبوس از پای درآورد«برای ما آن چه در نهایت ضروری به نظر رسید آن بود که به فرد گروگانگیر شلیک کنیم تا او را خنثی کرده و افراد را از درون اتوبوس نجات دهیم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار جدید از غرق شدگان در ایران؛ در چهار ماه، ۶۰۸ نفر جان باختندآمار جدید از غرق شدگان در ایران؛ در چهار ماه، ۶۰۸ نفر جان باختند بر اساس گزارشی که روز چهارشنبه از سوی سازمان پزشکی قانونی ایران منتشر شد، این تعداد در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل، که ۳۶۷ نفر بود، بیش از ۶۵ درصد افزایش داشته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تلفات عروسی کابل به ۸۰ نفر رسید؛ بیش از ۲۵ مراسم ازدواج لغو شد« ۱۷ نفر از زخمی‌ها در بیمارستان جان باختند و همچنان بیش از ۱۶۰ نفر در بیمارستان یا خانه‌هایشان تحت مداوا قرار دارند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا پس از خروج از پیمان موشکی با روسیه یک موشک کروز را آزمایش کردپنتاگون در بیانیه‌ای اعلام کرد که این آزمایش روز یکشنبه گذشته در جزیره سن نیکلاس ایالت کالیفرنیا انجام شد و این موشک پس از طی مسافتی بیش از ۵۰۰ کیلومتر به هدف خود اصابت کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سایه نگرانی از بازگشت رکود اقتصادی بر اجلاس آینده گروه ۷ در فرانسهسایه نگرانی از بازگشت رکود اقتصادی بر اجلاس آینده گروه ۷ در فرانسه رهبران هفت کشور صنعتی در حالی برای نشست جی ۷ آماده می شود که کارشناسان معتقدند مهمترین بحث این نشست بر نگرانی‌های اقتصادی تمرکز خواهد داشت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »