قانونگذار جمهوری‌خواه: رابرت مالی باید در جلسه علنی کنگره درباره «برجام» شهادت بدهد

21/11/1400 02:00 ق.ظ

پس از آن که رابرت مالی، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران، روز سه‌شنبه در جلسه‌ای محرمانه گزارشی درباره وضعیت توافق هسته‌ای 2015 موسوم به «برجام» به

پس از آن که رابرت مالی، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران، روز سه‌شنبه در جلسه‌ای محرمانه گزارشی درباره وضعیت توافق هسته‌ای 2015 موسوم به «برجام» به به گزارش «واشینگتن فری‌بیکن»، سه‌شنبه 8 فوریه، در جریان جلسه محرمانه قانونگذاران جمهوری‌خواه مالی را درباره اعطای معافیت‌های تحریمی به رژیم ایران توسط دولت بایدن «سوال‌پیچ» کردند، و تاکید کردند بابت کمک احتمالی روسیه و چین به...

به گزارش «واشینگتن فری‌بیکن»، سه‌شنبه 8 فوریه، در جریان جلسه محرمانه قانونگذاران جمهوری‌خواه مالی را درباره اعطای معافیت‌های تحریمی به رژیم ایران توسط دولت بایدن «سوال‌پیچ» کردند، و تاکید کردند بابت کمک احتمالی روسیه و چین به توسعه برنامه هسته‌ای غیرنظامی ایران به شدت نگران هستند.

Advertisement کلودیا تنی، نماینده مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت نیویورک در این باره گفت: «آقای مالی تا امروز حاضر نشده بود با کنگره همکاری کند و درباره وضعیت برجام به مردم آمریکا توضیح بدهد. متأسفانه جلسه امروز پرسش‌های بیشتری برای من به وجود آورد.»

به گفته «فری‌بیکن»، تصمیم مالی برای حضور در کنگره برای اولین بار از زمان بر عهده گرفتن رهبری تیم مذاکره‌کننده با ایران در وین نشان می‌دهد که دولت بایدن در آستانه احیای توافق هسته‌ای 2015 و ارائه میلیاردها دلار پول به تهران است. headtopics.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

گزارش محرمانه رابرت مالی به کنگره درباره وضعیت «برجام»رابرت مالی، نماینده ویژه امور ایران در دولت جو بایدن که رهبری تیم مذاکره‌کننده آمریکا با مقامات ایران و جهان در وین برای احیای توافق هسته‌ای 2015 موسوم به

نارضایتی جمهوری‌خواهان از گزارش محرمانه رابرت مالی درباره ایران | DW | 09.02.2022گزارش محرمانه رابرت مالی به کنگره آمریکا با موضوع مذاکرات هسته‌ای وین، برای جمهوریخواهان 'بیشتر پرسش‌برانگیز بوده است تا قانع‌کننده'. جمهوریخواهان می‌گویند دولت بایدن باید به پنهان‌کاری در معامله با ایران خاتمه دهد.

بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش مجلس در غیاب وزیر آموزش و پرورش🔺بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش مجلس در غیاب وزیر آموزش و پرورش ▪️لایحه رتبه‌بندی معلمان که شورای_نگهبان ایراداتی از آن گرفته است و معلمان هم نسبت به آن انتقادهایی دارند٬ بار دیگر در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

کنسولگری آمریکا در اربیل قتل یک زن تراجنسیتی در کردستان عراق را محکوم کرد🔺کنسولگری آمریکا در اربیل قتل یک زن تراجنسیتی در کردستان عراق را محکوم کرد ▪️قتل یک زن تراجنسیتی ٢٣ ساله در شهر دهوک کردستان عراق خشم فعالان حقوق بشری و دیپلمات‌های ساکن این منطقه را برانگیخت. ⬇️ بیشتر بخوانید:

«۱۱۴ مرگ» دیگر در آمار رسمی کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت: ۹۰ درصد بستری‌شدگان واکسن نزده‌اندهمزمان با اعلام وزارت بهداشت مبنی بر شناسایی ۳۸۷۵۷ مبتلای جدید به ویروس کرونا در ایران، علی خامنه‌ای نیز بر ضرورت استفاده از ماسک و تزریق دوز سوم واکسن کرونا تاکید کرد.

خسارت «۵۰ میلیارد تومانی» آتش‌سوزی در بندر صیادی در عسلویه؛ هفت لنج باری طعمه حریق شدند🔺خسارت «۵۰ میلیارد تومانی» آتش‌سوزی در بندر صیادی در عسلویه؛ هفت لنج باری طعمه حریق شدند ▪️آتش‌سوزی «حدود ساعت ۳:۳۰» صبح سه‌شنبه ۱۹ بهمن رخ داد و «دو لنج فایبرگلاس و پنج لنج چوبی» به طور کامل سوختند.