فینال فوتبال آمریکایی: «کانزاس سیتی چیفس» بعد از نیم قرن قهرمان شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ فینال فوتبال آمریکایی: «کانزاس سیتی چیفس» بعد از نیم قرن قهرمان شد ▪️این نخستین حضور کانزاس سیتی چیفس در سوپربول در پنج دهه گذشته بود. این تیم آخرین بار در سال ۱۹۷۰ به بازی فینال رسید و قهرمان شد SuperBowlAds

تیم «کانزاس سیتی چیفس» توانست در پنجاه و چهارمین فینال لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا موسوم به «سوپربول» با نتیجه ۳۱ بر ۲۰ تیم «سانفرانسیسکو فورتی ناینرز»‌ را شکست دهد و قهرمان شود.

سانفرانسیسکو فورتی ناینرز که صاحب یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ امسال بود تا شش دقیقه به پایان بازی، ۲۰ بر ۱۷ پیش بود اما تیم کانزاس توانست در چند دقیقه نتیجه بازی را تغییر دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شش قدم؛ هفته‌های 'دروغ و فرافکنی' در فوتبال ایرانهفته‌های اخیر برای فوتبال ایران آکنده از ابهام، سردرگمی و بلاتکلیفی بوده است. از موضوع میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا تا معرفی سرمربی جدید تیم ملی و انتخابات فدراسیون. freetataloo prisonersabroad fairtrials reprieve jagorussell rebeccashaeffe bsymin modvig alexlouist IlzeTralmaka vonderleyen YuryFedotov NeilWalsh_UN CCastaner gerardcollomb interpol_sg LuisCarrilhoPC rafaelmgrossi antonioguterres freetataloo amirtatalooT آدم بي بي سي فارسي و ميبينه دپرس ميشه. از بس موضوعات منفي و نا اميد كننده رو تيتر ميكنه و همه چي ايران و خاكستري و سياه نشون ميده. ولي شبكه انگليسي بي بي سي و كه ميبيني اكثر خبرها و برنامه ها رنگي و زيباست. آيا در اروپا مشكلي نيست ؟ و در ايران فقط مشكلات هستند ؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حضور پررنگ‌ بانوان در ورزش آمریکا؛ برای نخستین بار، نام دو زن در میان مالکان دو تیم حاضر در سوپربول امسال به چشم می‌خورد🔺حضور پررنگ‌ بانوان در ورزش آمریکا؛ برای نخستین بار، نام دو زن در میان مالکان دو تیم حاضر در سوپربول امسال به چشم می‌خورد ⚡️در میان مالکان هر دو تیم‌ سانفرانسیسکو فورتی ناینرز و کانزاس سیتی چیفس نام دو زن به چشم می‌خورد. 🙃جایگاه زن در بهترین حالت تو کشورهای اسلامی اینه که جوفت شیش بیارن سنگ سار نشن و به بردگی ادامه بدن🤔
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استراماچونی دلیل رفتن از استقلال را فاش کردسرمربی سابق تیم فوتبال استقلال بار دیگر تاکید کرد مسائل سیاسی نه ورزشی در خارج از مستطیل سبز در تصمیمش برای رفتن از ایران تاثیرگذار بوده است. حرفهای هر آدم مزخرف و شیادی رو لازم نیست منتشر کنید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'صربیناتور' برای هشتمین بار قهرمان اوپن استرالیا شدنواک جوکوویچ، مرد شماره دو تنیس جهان با پیروزی مقابل دومینیک تیم برای هشتمین بار قهرمان اوپن استرلیا شد. مدافع قهرمانی در فینال دومینیک تیم تنیس باز اتریشی را ۴-۶، ۳-۶، ۶-۲، ۶-۴ و ۴-۶ شکست داد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

فرجام برکسیت؛ بریتانیا پس از ۴۷ سال از اتحادیه اروپا جدا شددو طرف طی یک دوره انتقالی یازده ماهه تا ۳۱ دسامبر سال جاری میلادی بر سر جزئیات دقیق روابط تجاری و دیگر تعاملات چانه‌زنی خواهند کرد و پس از آن دوره پسا برکسیت فرا خواهد رسید. انگلیسی ها حتی اروپاییها رو هم بازی دادند . عجب جانورهای هالو صفتی هستند .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بریتانیا بعد از برگزیت: دنباله روی آمریکا یا بازیگری مستقل؟حالا که این کشور بالاخره رسماً از اتحادیه اروپا جدا شد، سؤال اصلی برای خیلی‌ها، مخصوصاً در خارج از اروپا این است که چه تغییری در سیاست خارجی بریتانیا ایجاد می‌شود. دنباله رو قبلش چی بوده که بعدش باشه؟ مثل اینه که بگی آیا میشه روده بزرگ و کوچک را از هم جدا کرد!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »