بریتانیا بعد از برگزیت: دنباله روی آمریکا یا بازیگری مستقل؟

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حالا که این کشور بالاخره رسماً از اتحادیه اروپا جدا شد، سؤال اصلی برای خیلی‌ها، مخصوصاً در خارج از اروپا این است که چه تغییری در سیاست خارجی بریتانیا ایجاد می‌شود.

فراز و فرودها و جر و بحث‌های سیاسی سه سال و نیم گذشته در بریتانیا دست کمی از یک سریال سیاسی جذاب نداشت.

ولی حالا که این کشور بالاخره رسماً از اتحادیه اروپا جدا شد، سئوال اصلی برای خیلی‌ها، مخصوصاً در خارج از اروپا این است که چه تغییری در سیاست خارجی بریتانیا ایجاد می‌شود. آیا بریتانیا به دنباله‌روی بی‌چون و چرا از آمریکا روی می‌آورد؟ یا از صف اول دیپلماسی بین‌المللی فاصله می‌گیرد و تلاش می‌کند بیشتر روی گسترش روابط اقتصادی‌اش تمرکز کند؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دنباله روی آمریکای منزوی

مثل اینه که بگی آیا میشه روده بزرگ و کوچک را از هم جدا کرد!

قبلش چی بوده که بعدش باشه؟

دنباله رو

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرجام برکسیت؛ بریتانیا پس از ۴۷ سال از اتحادیه اروپا جدا شددو طرف طی یک دوره انتقالی یازده ماهه تا ۳۱ دسامبر سال جاری میلادی بر سر جزئیات دقیق روابط تجاری و دیگر تعاملات چانه‌زنی خواهند کرد و پس از آن دوره پسا برکسیت فرا خواهد رسید. انگلیسی ها حتی اروپاییها رو هم بازی دادند . عجب جانورهای هالو صفتی هستند .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جهانگیری: در این دولت بیش از تمام دولت‌های بعد از انقلاب به روستاها گازرسانی شده استجهانگیری: در این دولت بیش از تمام دولت‌های بعد از انقلاب به روستاها گازرسانی شده است دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای رونق بخشیدن به مناطق روستایی و عشایری به کار بسته است اگه بگم ما وسط تهران منطقه ملارد یه راسته تو خیابان اصلی هستیم که گاز نداریم باورتون میشه،الکی شعار ندید الزارت ولی خاک تو سرت اقای جهانگیری،لوله گاز از کنار روستامون رد شده ولی الان تو روستامون کپسول گاز نداریم،چه برسه به لوله کشی.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از برخی گلایه داریم / هر کدام از مقامات که بخواهند، پرونده‌ داوطلبان را در اختیارشان می‌گذاریمسخنگوی شورای نگهبان: بیش از ۵۰ درصد از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند تلاش می‌شود تعداد تاییدصلاحیت‌شدگان در مرحله دوم بیشتر شود کل سال میخورن میخوابن انوقت یه ماه به انتخابات مونده میگن هنوز نتوانستیم مدیریت روشنی داشته باشیم باید قانون عوض کنیم. واقعا که اصلاح طلب ، آدم کش ها ، دیگه تمومه ماجرا ، تنها نعمت چهل سال زجر نابودی اسلام و ازادی ایران بعد از ۱۴۰۰ سال ذلت ، یعنی زورکی تاییدشون کنین دیگه؟! وگرنه تلاش برای چی؟! یعنی با تلاش شما دزدی از بیت المال و رشوه گرفتن و فامیل بازی و غیره این افراد از حرام به حلال تبدیل میشه؟!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بریتانیا از اتحادیه اروپا خارج شدبا گذشت عقربه ساعت از نیمه شب جمعه، ۳۱ ژانویه، بریتانیا رسما از اتحادیه اروپا خارج شد. این کشور اکنون وارد مرحله ۱۱ ماهه جدیدی می شود که طی آن جزئیات جدایی منافع خود از ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا را با بروکسل به مذاکره خواهد گذاشت. صدها هزار نفر از مردم این کشور جمعه شب را در خیابان‌ها به سر بردند؛ بسیاری 'استقلال' از اتحادیه اروپا را جشن گرفتند و بسیاری هم مغموم خاطره ۴۷ ساله با اروپا بودن را گرامی داشتند. به شخمم Ama chara? یه سگ کمتر
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بریتانیا رسما از اتحادیه اروپا خارج شدبریتانیا رسما از اتحادیه اروپا خارج شد بریتانیا هم زمان با آخرین ساعت ٣١ ژانویه به طور رسمی از اتحادیه اروپا خارج و بلافاصله وارد یک دوره انتقالی ۱۱ ماهه شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تشکر چینی‌ها از کمک‌های پزشکی ترکیه به این کشوربسیاری از رسانه‌ها و مردم چین از طریق شبکه های اجتماعی از ترکیه به دلیل ارسال کمک‌های پزشکی به کشورشان تشکر کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »