حمله تروریستی با چاقو در لندن....کشته شدن ضارب و زخمی شدن چند نفر

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حمله تروریستی با چاقو در لندن....کشته شدن ضارب و زخمی شدن چند نفر العربية

پلیس لندن روز یک‌شنبه 2 فوریه در توئیتی با اشاره به کنترل این حمله تروریستی، نوشت: «ما بر این باوریم که دونفر زخمی شدند، لذا در انتظار مطلع شدن از وضعیت آنها هستیم.»

خبرنگار العربیه نیز در همین رابطه تاکید کرد زنی سوار بر موتور در بازار مردمی «استراتم» در جنوب لندن، هدف حمله با چاقو قرارگرفت که ضارب در اثر اصابت گلوله‌های شلیک شده از سوی پلیس، کشته شد.پلیس لندن به مردم هشدار داده است، از نزدیک شدن به محله‌های جنوب پایتخت، جدا خوداری کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لعنت خدا بر اين و حشي

در غرب،اگر کسی با چاقو به مردم حمله کرد و کسی را کشت،پلیس درجا با گلوله خلاصش می کند و آنرا حمله تروریستی می نامند و تمام! حال اگر در جمهوری اسلامی،کسی قیام مسلّحانه کرد،و مردم یا مامورین قانون را کشت،اگر او را دستگیر و محاکمه و اعدام کردند،جیغ حقوق بشر هوا میرود!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسانه‌های بلژیک: پلیس به عامل حمله با چاقو در خنت تیراندازی کرددادستانی و پلیس بلژیک تاکنون در مورد این حادثه اظهارنظر نکرده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله تروریستی در بورکینافاسو 20 کشته به جا گذاشتدر حمله تروریستی در یک روستای استان سنو بورکینافاسو 20 غیرنظامی جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مفقود شدن 23 کولبر در ارتفاعات استان کردستان ایرانهلال احمر ایران اعلام کرد از 23 کولبر که امروز در ارتفاعات شهرستان سقز استان کردستان مفقود شده بودند، تعدادی پیدا شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تائید بستری شدن یک بیمار مشکوک به کرونا در ایرانسخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ایران تائید کرد از شب گذشته یک کارمند فرودگاه با علائمی شبیه کرونا تحت مراقبت قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تالاب میانکاله؛ ابهام در علت تلف شدن کاکایی‌ها و فلامینگوها | DW | 02.02.2020مرگ جمعی پرندگان مهاجر در تالاب میانکاله پایان نیافته و بحث و گمانه‌ پیرامون دلایل مسمومیت آنها نیز ادامه دارد. یک مقام سازمان حفاظت محیط زیست می‌گوید موضوع پس از مدیریت بحران و دفن بهداشتی لاشه‌ها بررسی دقیق خواهد شد. ای کاش میانکاله هم کوالا داشت😕 شاید اونموقع فعالان محیط زیست داخلی و خارجی بیشتر روی این موضوع وقت می گذاشتند ینی هنوز یه آزمایشگاه پیدا نشده دوتا قطره آب تالابو بر داره یه آزمایش بکنه ببینه چی توشه؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خودروی مشکوک در ورودی اقامتگاه ترامپ در فلوریدا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »