حمله تروریستی با چاقو در لندن....کشته شدن ضارب و زخمی شدن چند نفر

02/02/2020 08:36:00 ب.ظ

حمله تروریستی با چاقو در لندن....کشته شدن ضارب و زخمی شدن چند نفر #العربية

العربية

حمله تروریستی با چاقو در لندن....کشته شدن ضارب و زخمی شدن چند نفر العربية

پلیس لندن، زخمی شدن دو نفر در حمله‌ای تروریستی بر اثر ضربات چاقو را در بازاری در جنوب لندن تایید و

پلیس لندن روز یک‌شنبه 2 فوریه در توئیتی با اشاره به کنترل این حمله تروریستی، نوشت: «ما بر این باوریم که دونفر زخمی شدند، لذا در انتظار مطلع شدن از وضعیت آنها هستیم.»پلیس بریتانیا در همین راستا در حساب کاربری توئیتر خود اعلام کرد، در جنوب لندن به سوی مردی که طی اقدامی تروریستی، مبادرت به زدن ضربات چاقو به چند نفر کرده بود، تیراندازی کرده است.

خبرنگار العربیه نیز در همین رابطه تاکید کرد زنی سوار بر موتور در بازار مردمی «استراتم» در جنوب لندن، هدف حمله با چاقو قرارگرفت که ضارب در اثر اصابت گلوله‌های شلیک شده از سوی پلیس، کشته شد.به گفته خبرنگار العربیه، منطقه استراتم، بسیار پرجمعیت بوده و درحومه لندن واقع شده است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

لعنت خدا بر اين و حشي در غرب،اگر کسی با چاقو به مردم حمله کرد و کسی را کشت،پلیس درجا با گلوله خلاصش می کند و آنرا حمله تروریستی می نامند و تمام! حال اگر در جمهوری اسلامی،کسی قیام مسلّحانه کرد،و مردم یا مامورین قانون را کشت،اگر او را دستگیر و محاکمه و اعدام کردند،جیغ حقوق بشر هوا میرود!

رسانه‌های بلژیک: پلیس به عامل حمله با چاقو در خنت تیراندازی کرددادستانی و پلیس بلژیک تاکنون در مورد این حادثه اظهارنظر نکرده اند.

حمله تروریستی در بورکینافاسو 20 کشته به جا گذاشتدر حمله تروریستی در یک روستای استان سنو بورکینافاسو 20 غیرنظامی جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

مفقود شدن 23 کولبر در ارتفاعات استان کردستان ایرانهلال احمر ایران اعلام کرد از 23 کولبر که امروز در ارتفاعات شهرستان سقز استان کردستان مفقود شده بودند، تعدادی پیدا شدند. - خبرگزاری آناتولی

تائید بستری شدن یک بیمار مشکوک به کرونا در ایرانسخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ایران تائید کرد از شب گذشته یک کارمند فرودگاه با علائمی شبیه کرونا تحت مراقبت قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی

تالاب میانکاله؛ ابهام در علت تلف شدن کاکایی‌ها و فلامینگوها | DW | 02.02.2020مرگ جمعی پرندگان مهاجر در تالاب میانکاله پایان نیافته و بحث و گمانه‌ پیرامون دلایل مسمومیت آنها نیز ادامه دارد. یک مقام سازمان حفاظت محیط زیست می‌گوید موضوع پس از مدیریت بحران و دفن بهداشتی لاشه‌ها بررسی دقیق خواهد شد. ای کاش میانکاله هم کوالا داشت😕 شاید اونموقع فعالان محیط زیست داخلی و خارجی بیشتر روی این موضوع وقت می گذاشتند ینی هنوز یه آزمایشگاه پیدا نشده دوتا قطره آب تالابو بر داره یه آزمایش بکنه ببینه چی توشه؟

خودروی مشکوک در ورودی اقامتگاه ترامپ در فلوریدا

اعلام کرد، فرد مهاجم کشته شد.خبر حمله با چاقو در شهر خنت در شمال بلژیک تنها چند ساعت پس از حمله «تروریستی» با چاقو در جنوب لندن منتشر می‌شود.در حمله تروریستی در یک روستای استان سنو بورکینافاسو 20 غیرنظامی جان باختند.هلال احمر ایران اعلام کرد از 23 کولبر که امروز در ارتفاعات شهرستان سقز استان کردستان مفقود شده بودند، تعدادی پیدا شدند.

پلیس لندن روز یک‌شنبه 2 فوریه در توئیتی با اشاره به کنترل این حمله تروریستی، نوشت: «ما بر این باوریم که دونفر زخمی شدند، لذا در انتظار مطلع شدن از وضعیت آنها هستیم.» پلیس بریتانیا در همین راستا در حساب کاربری توئیتر خود اعلام کرد، در جنوب لندن به سوی مردی که طی اقدامی تروریستی، مبادرت به زدن ضربات چاقو به چند نفر کرده بود، تیراندازی کرده است. خبرنگار العربیه نیز در همین رابطه تاکید کرد زنی سوار بر موتور در بازار مردمی «استراتم» در جنوب لندن، هدف حمله با چاقو قرارگرفت که ضارب در اثر اصابت گلوله‌های شلیک شده از سوی پلیس، کشته شد.2020 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی به گزارش رسانه‌های محلی بورکینافاسو، در حمله تروریستی در یک روستای استان سنو واقع در شمال این کشور 20 غیرنظامی جان خود را از دست دادند. به گفته خبرنگار العربیه، منطقه استراتم، بسیار پرجمعیت بوده و درحومه لندن واقع شده است. پلیس لندن به مردم هشدار داده است، از نزدیک شدن به محله‌های جنوب پایتخت، جدا خوداری کنند. مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان اظهار کرد: تیم‌های امداد و نجات کوهستان شهرستان‌های سقز و بانه آماده اعزام به محل حادثه شده است.

از سوی دیگر بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا نیز در توئیت خود نوشت: «من از تمامی سیستم اضطراری که با رخداد استراتم تعامل داشتند که به گفته پلیس، در ارتباط با تروریسم است تشکر می کنم. یک هفته پیش از این حادثه نیز بر اثر حمله تروریستی افراد ناشناس به دو روستا در شمال این کشور 36 نفر جان باخته بودند.» Thank you to all emergency services responding to the incident in Streatham, which the police have now declared as terrorism-related. My thoughts are with the injured and all those affected. — Boris Johnson (@BorisJohnson) February 2, 2020 جانسون افزود: قلب من با زخمی‌ها و همه آسیب دیدگان این حادثه است. همچنین دست‌کم 270 هزار نفر نیز آواره شده‌اند.» این در حالی است که حادثه مشابهی در نوامبر گذشته در لندن رخ داد و مسولان، آن را حادثه تروریستی قلمداد کردند که طی آن، مردی که جلیقه انفجاری بر تن داشت، بعد از کشتن دو نفر با ضربات چاقو و مجروح ساختن سه تن دیگر، به ضرب گلوله ماموران پلیس، کشته شد.

.