فرجام برکسیت؛ بریتانیا پس از ۴۷ سال از اتحادیه اروپا جدا شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو طرف طی یک دوره انتقالی یازده ماهه تا ۳۱ دسامبر سال جاری میلادی بر سر جزئیات دقیق روابط تجاری و دیگر تعاملات چانه‌زنی خواهند کرد و پس از آن دوره پسا برکسیت فرا خواهد رسید.

بدین ترتیب شامگاه ۳۱ ژانویه سرانجام و پایان سه سال و نیم سردرگمی و هیاهو برای مردم بریتانیا بود.

آغاز جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا در شامگاه جمعه با نورافشانی و تصویر شمارش معکوس روی دیوار دفتر نخست وزیری این کشور واقع در شماره ده خیابان داونینگ نقش بست.دوران پسابرکسیت دو طرف تا ۳۱ دسامبر سال جاری میلادی بر سر جزئیات دقیق روابط تجاری و دیگر تعاملات چانه زنی خواهند کرد و پس از آن دوره پسا برکسیت فرا خواهد رسید.همزمان با خروج رسمی بریتانیا از اتحادیه اروپا در «برکسیت دی» یا روز موعود برکسیت، بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا و نایجل فاراژ، رهبر حزب برکسیت طی سخنانی ضمن اشاره به چگونگی رقم خوردن این جدایی به ترسیم گوشه‌ای از چشم انداز سیاسی و اقتصادی کشورشان در دوره پسابرکسیت پرداختند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

انگلیسی ها حتی اروپاییها رو هم بازی دادند . عجب جانورهای هالو صفتی هستند .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پس از یک دهه جدال حقوقی، پادشاه پیشین بلژیک پذیرفت که فرزند چهارمی هم داردپس از یک دهه جدال حقوقی، پادشاه پیشین بلژیک پذیرفت که فرزند چهارمی هم دارد آلبرت دوم، پادشاه پیشین بلژیک، سرانجام و پس از یک دهه جدال حقوقی پذیرفت پدر مجسمه ساز ۵۱ ساله‌ای است که ادعا کرده بود حاصل رابطه پادشاه با مادرش بوده است. این قسمت: شاه دیوث 😁
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جشن ایران باشکوه برای جلوگیری از شیوع کرونا از دستور کار خارج شدهمدان- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: جشنواره 'ایران باشکوه' که برای جذب گردشگر چینی و همزمان با سال نو مردم این کشور برنامه‌ریزی شده‌بود متاثر از شرایط انتشار ویروس کرونا لغو شد؛ چراکه مصونیت شهروندان کشورمان از این ویروس نوظهور مهمتر از اجرای این جشن است. ویروس کرونا | وزیر بهداشت از توقف پروازهای رفت و روستایی به چین خبر داد ویروس کرونا | وزیر بهداشت از توقف پروازهای رفت و برگشت به چین خبر داد بازم میگی نواره؟ نوار_که_پا_نداره گفتم قبل خواب یه یادآوری کرده باشم. 😂✌🏻 خبرگزاری_تحریف_شده خبر_میلی آشنا
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: از اول اکتبر گذشته تاکنون 467 تن از معترضان دولت عراق کشته شده‌اند- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ در مورد آسیب‌های وارده پس از حمله موشکی ایران دروغ گفت/ نیمی از افراد آسیب دیده به کار خود بازنگشته‌اند/ ترامپ خواهان جنگ با ایران نیستمقام سابق کاخ سفید از اظهارات ترامپ در مورد آسیب‌های حمله موشکی ایران انتقاد کرد و گفت:شوک ناشی از انفجارها باعث صدمات شدید مغزی ۳۴ آمریکایی شده است که نیمی از آنها نتوانسته‌اند به خدمت خود بازگردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا: طرحی برای خروج از سوریه نداریمفرستاده ویژه آمریکا به سوریه: طرحی برای خروج نیروهای نظامی از سوریه در آینده نزدیک نداریم چندی پیش رئیس جمهوری آمریکا پس از آغاز عملیات نظامی ترکیه در شمال شرق سوریه دستور خروج حدود هزار سرباز این کشور از سوریه را صادر کرده بود خوب معلومه نفت دزدی کشور دزدی حکومت دزدان مسحد الاقصی دزدی شورای امنیت دزدی کل امریکا محل اجتماع دزدان ایا او از سوریه میرود ؟ در کشور ما بعضیها چقدر احمقند با دزد مگر میشود مذاکره کرد فعلا که نیروهای امریکایی از سوریه خارج شدن وارد عراق شدن😁 ولي ما داريم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در «سوپربول ۵۴» از کوبی برایانت ستاره فقید بسکتبال آمریکا تجلیل می‌شوددر «سوپربول ۵۴» از کوبی برایانت ستاره فقید بسکتبال آمریکا تجلیل می‌شود در همین حال برگزار کنندگان، یاد و خاطره کریس دلمان از ستاره‌های پیشین فوتبال آمریکایی که پس از مبارزه ای طولانی با سرطان درگذشت را نیز گرامی می دارند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »