جشن ایران باشکوه برای جلوگیری از شیوع کرونا از دستور کار خارج شد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لغو جشن ایران باشکوه | جشن ایران باشکوه برای جلوگیری از شیوع کرونا از دستور کار خارج شد

علی مالمیر روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: قبل از شیوع بیماری کرونا، ایران برای جذب گردشگر از مردم چین دعوت کرد تا سال نو را با سفر به ایران جشن بگیرند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان با تاکید به اینکه در جشنواره ایران باشکوه هیچ مهمانی از کشور چین وارد این استان نشده بود گفت: فقط یک گروه توریستی که پیش از بروز ویروس کرونا به ایران آمده بودند، یک روز را در همدان سپری کردند. مالمیر بیان کرد: عده ای به اشتباه تصور کرده بودند که این اداره کل در راستای جشنواره ایران باشکوه از اتباع خارجی دعوت بعمل آورده است اما این جشنواره فقط تبلیغ گردشگری بود که با بروز شرایط جدید برنامه ها لغو شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

وارد ایران شده نمیگن میخوان ۲۲بهمن ننگینشون رو برگزار کنن مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه‌ای_جنایتکار مرگ_بر_فلسطین

بازم میگی نواره؟ نوار_که_پا_نداره گفتم قبل خواب یه یادآوری کرده باشم. 😂✌🏻 خبرگزاری_تحریف_شده خبر_میلی آشنا

ویروس کرونا | وزیر بهداشت از توقف پروازهای رفت و برگشت به چین خبر داد

ویروس کرونا | وزیر بهداشت از توقف پروازهای رفت و روستایی به چین خبر داد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ایران در ردیف کشورهای دارای پایین‌ترین سن ازدواج دخترانUNbloodySilenceOnIran
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هوشمند علی‌پور؛ پس از ۳ سال جنگ با داعش در عراق، زیر حکم اعدام در ایرانShahedAlavi این بابا نادان هست تا هوشمند،اگه عاقل بود و بصیرت داشت آب به آسیاب دشمن نمیریخت... ShahedAlavi آقای علوی احیانا کرد هستند و مسلط به اوضاع و جریانات کردستان !؟! آقای شاهد علوی، پاک مخفف اسم (پارتی ئازادی کوردستان) حزب آزادی کردستان است. حزب حیات آزاد کردستان (پژاک) یک حزب کاملا مجزا است.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد شدید ترامپ از طرح کاهش اختیارات جنگی‌اش علیه ایرانرئیس جمهور آمریکا در واکنش به طرح کاهش اختیارات جنگی‌اش در مجلس نمایندگان مدعی شد: دموکرات‌ها می‌خواهند دفاع از آمریکا در برابر کشورهایی همچون ایران را سخت‌تر کنند. توی توله سگ رو اگه ول کنن میخای پاچه ی همه ی دنیارو بگیری. دقیقادرست گفته است وماهم همین نظرروداریم لعنت به دموکراتهای جلاد ترامپ بابا ابرقدرت جهان چقدر می ترسی از ایران !
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اروپایی‌ها آسمان ایران را به راحتی از دست نمی‌دهنددر پی صدور بیانیه اخیر آژانس امنیت پرواز اتحادیه اروپا مبنی بر لغو کردن وضعیت هشدار موقت عدم پرواز از آسمان ایران، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اعلام کرد: پروازهای عبوری از آسمان ایران به حالت سابق بر می‌گردد؛ چرا که همه کشورها می‌دانند، ایران بهترین و به صرفه‌ترین فضای لازم برای پرواز را دارد. چرا_زدی ؟؟؟ لطفا برگشت اینهارو با هزینه ی سنگین همراه کنید که مجددا تا تقی به توقی میشه ول نکنن برن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسپر: پرزیدنت ترامپ درباره آسیب‌های مغزی سربازان آمریکایی بعد از حمله موشکی ایران بسیار نگران استوزیر دفاع آمریکا روز پنجنشبه دهم بهمن گفت دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده در مورد آسیب‌های مغزی وارده به گروهی از نظامیان آمریکایی، پس از حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی در عراق، بسیار نگرا این شما میکوې امریکا نه میګویه چرا نگران !! مگه همه چی خوب نبود؟ او بهتر است این آسیب و بیماری را در کاخ سفید دنبال کنند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

خزانه داری آمریکا: نخستین تراکنش‌های مالی بشردوستانه با ایران از طریق سوئیس انجام شدخزانه داری آمریکا: نخستین تراکنش‌های مالی بشردوستانه با ایران از طریق سوئیس انجام شد به گفته وزارت خزانه داری آمریکا، اخبار تلاش ها برای ایجاد این کانال مالی بشردوستانه با همکاری وزارت خارجه آمریکا، پیشتر در تاریخ ۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ اعلام شده بود. زرشک بلغور کردن تمام شد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »