فراخوان معترضان عراقی برای تظاهرات «میلیونی اضطراری» در بغداد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فراخوان معترضان عراقی برای تظاهرات «میلیونی اضطراری» در بغداد العربية

فراخوان داد. اين انجمن به همراه وزارت آموزش عالی عراق در بیانیه‌اى از همه عراقی‌ها خواست تا در تظاهرات «میلیونی اضطراری» که قرار است روز سه شنبه هفته جاری در میدان التحریر بغداد برگذار شود، شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع امنیتی عراق، روز دوشنبه در جریان درگیری میان تظاهرکنندگان و «کلاه‌ آبی‌ها» طرفداران مقتدی صدر در جنوب بغداد، یک معترض را با ضربات چاقو به قتل رساندند. منابع العربیه و الحدث روز دوشنبه گزارش دادند که تظاهرکنندگان در چندین شهر عراق برای محافظت از خود در برابر حملات «کلاه آبی‌ها» و چماقداران مقتدی صدر با خود چوب هایی حمل کردند تا از خود در برابر این افراد دفاع کنند.در حالی که معترضان با تعیین محمد توفیق علاوی برای پست نخست وزیری مخالفت کرده‌اند، مقتدی صدر او را منتخب ملت توصیف کرد و خواستار پایان اعتراضات شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز رای‌گیری داخلی حزب دموکرات آمریکا برای انتخاب رقیب ترامپدر اولین ایستگاه رای‌گیری درون‌حزبی دمکرات‌ها برای انتخاب نامزد این حزب در برابر دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، هواداران این حزب در ایالت آیوا دور هم جمع میشوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جشنواره فیلم فجر؛ فیلم‌هایی برای زنان یا علیه زنان؟ | DW | 03.02.2020روزنامه کیهان بر تصویر خشن ارائه شده از مرد و زن ایرانی در فیلم‌های روز نخست جشنواره می‌تازد، رسانه‌های اصولگرا آنها را 'علیه قوه قضاییه' می‌دانند و کاربرانی به پانته‌آ بهرام، هنرپیشه به دلیل 'کشف حجاب' حمله می‌کنند. نه_به_زن_ابزاری اصلاحات_جهانی_صهیونیست انقلاب_اندلوس
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو در ازبکستان: آمریکا خواستار اثبات اراده طالبان برای کاهش خشونت در افغانستان است🔺مایک پمپئو در ازبکستان: آمریکا خواستار اثبات اراده طالبان برای کاهش خشونت در افغانستان است ⚡️پمپئو به موضوع صلح افغانستان اشاره کرد و گفت که طالبان نتوانستند جدیت خود برای رسیدن به توافق نشان دهند. باید اقدامات بیشتری انجام شود تا مذاکرات صلح آغاز شود. الله اکبر دولت آمریکا، اسرائیل، انگلیس و متحدانشان تروریست و حامی تروریست هستند. هواپیما شما را با ۸۰ نفر سرنشین طالبان سرنگون کرد هنوز براتون ثابت نشده که طالبان خواستار چیست؟؟؟؟ یکی به این پمپئو بگه: آخه عمه خیک توچکاره ای مگرغیم مردم هستی ،شماجانیان اگردخالت وتفرقه وآشوب درست نکنیدکشورهای منطقه به صلح وآرامش میرسند طالبان،القاعده،وداعش،،،،وغیره همه ساخته ودست آوردهای ننگین آمریکاست برای دخالت وتضعیف کشورهاست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیکر یکی از کولبران پیدا شد/ آغاز عملیات جستجو برای یافتن دو کولبر دیگرمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان از فوت یک کولبر خبر داد و گفت: عملیات جستجو برای یافتن دو کولبر دیگر آغاز شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نصب دوربین حرارتی در برخی مبادی ورودی کشور برای جلوگیری از کروناسازمان بازرسی کل کشور خبر داد که تعدادی دوربین حرارتی با دقت بسیار بالا در برخی از مبادی ورودی کشور از جمله فرودگاه امام خمینی (ره) نصب شده است که دمای بدن مسافران ورودی را اندازه‌گیری و نمایش می‌دهد تا مسافران مشکوک به بیماری ویروسی کرونا مورد آزمایش‌های دقیق‌تری قرار بگیرند. این عکس از خبر های ترکیه و فرودگاه ترکیه دزدیده شده. ریدیییییین ! عالی است 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کمک 120 هزار دلاری مدیریت فرودگاه استانبول به چین برای مقابله با کروناTurkBahman پاداش آزار و اذیت تورکهای اویغور هست؟ مگر ترکها کم مشکل دارن که به چین ضد ترک کمک میکنید؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »