کمک 120 هزار دلاری مدیریت فرودگاه استانبول به چین برای مقابله با کرونا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیریت فرودگاه استانبول برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، 3 تن ملزومات بهداشتی به ارزش 120 هزار دلار به فرودگاه‌های چین ارسال کرد.

مدیریت فرودگاه استانبول «İGA» اعلام کرد که در پی شیوع ویروس کرونا در چین، 3 تن ملزومات بهداشتی به ارزش 120 هزار دلار شامل ماسک یک‌بار مصرف، لباس محافظ، روکفشی و عینک به فرودگاه‌های این کشور ارسال شد.

''کمال تشکر و قدردانی را از کمک مدیریت فرودگاه استانبول بابت اهدای کمک‌های بهداشتی به شرکت‌های هواپیمایی جنوبی چین، سیچوان و فرودگاه‌های پکن، داشینگ، شانگهای پودنگ، شانگهای هونگچیائو و چنگدو شوانگلیو به عمل می آوریم. این محموله امروز به وسیله شرکت‌های هواپیمایی چین عازم خواهد شد.''

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

TurkBahman پاداش آزار و اذیت تورکهای اویغور هست؟ مگر ترکها کم مشکل دارن که به چین ضد ترک کمک میکنید؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کفش‌های دو: دوپینگ به کمک تکنولوژی؟انتظار می رود مسئولان دو و میدانی جهانی قوانین جدیدی را در مورد کفش‌های دو اعلام کنند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

بحران ویروس کرونا؛ بازگرداندن ۱۲۰ آلمانی از شهر ووهان چین | DW | 01.02.2020بیش از ۱۲۰ شهروند آلمانی با یک هواپیمای ارتش آلمان از کانون انتشار ویروس کرونا در چین به فرانکفورت منتقل می‌شوند. سازمان بهداشت جهانی در واکنش به شیوع ویروس کرونا از دهم بهمن حالت فوق‌العاده بین‌المللی اعلام کرد. بیش از ۱۲۰ شهروند آلمانی در آن گوشه جهان چه میکردند ؟؟توریست یا شاغل بودند ؟؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بحران کرونا؛ تعداد کشته‌ها به ۲۱۳ رسید؛ ایران ورود کرونا را تکذیب کردبحران کرونا؛ تعداد کشته‌ها به ۲۱۳ رسید؛ ایران ورود کرونا به کشور را تکذیب کرد جزئیات بیشتر🔽 اگه یک کانادایی تو ایران بمیره معلوم میشع کرونا یکیشِ و جزء احتمالات ولی چیزی که قطعیِ یه ماه دیگه توی جاده های شب عید بیش از جنگ های جهانی با پراید کشته میدیم. کرونا پراید هرچی جمهوری اسلامی تکذیب کرد بدانید کاسه ای زیر نیمکاسه تقیه محمد و آل محمدیشونه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روسیه برای مقابله با ویروس کرونا سه دارو معرفی کردیکی از این داروها پیشتر برای درمان سارس در شماری از کشورها از جمله چین و سنگاپور به کار رفته است. ایول بابا... روسیه دارو بسازه ومفتکی معرفی کنه باور کردی این کشور مافیایی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادادرار بر هر کسی که با ته ریش و دکمه بسته تا گردن شر و ور میگه. این الاغ حموم نمیگیره؟ ادرار بر تمامی ج.ا. و آخوند بیاد. زباله ها.💩💩💩 چرا ج.ا. گورش رو گم نمیکنه؟ فاضلاب تاریخ در انتظار عسلام و عمام وعنقلاب هست. زباله های بشریت!
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

برگزاری جلسه بررسی راهکار‌های مقابله با ویروس کرونا تا ساعتی دیگر- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجلسه بررسی راهکار‌های پیشگیری از ورود ویروس کرونا به کشور و مقابله با این ویروس تا ساعتی دیگر به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار می‌شود این خود ویروسه 🤧 امیدوارم نهایتا به این نتیجه برسن که جلوی ورود هواپیمای چینو باید گررررررررفت😑 مثه فرماندهی اقتصادت نشه ؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »