جشنواره فیلم فجر؛ فیلم‌هایی برای زنان یا علیه زنان؟ | DW | 03.02.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روزنامه کیهان بر تصویر خشن ارائه شده از مرد و زن ایرانی در فیلم‌های روز نخست جشنواره می‌تازد، رسانه‌های اصولگرا آنها را 'علیه قوه قضاییه' می‌دانند و کاربرانی به پانته‌آ بهرام، هنرپیشه به دلیل 'کشف حجاب' حمله می‌کنند.

روزنامه کیهان بر تصویر خشن ارائه شده از مرد و زن ایرانی در فیلم‌های روز نخست جشنواره می‌تازد، رسانه‌های اصولگرا آنها را"علیه قوه قضاییه" می‌دانند و کاربرانی به پانته‌آ بهرام، هنرپیشه به دلیل"کشف حجاب" حمله می‌کنند.

فیلم سینمایی"عامه پسند" از سهیل بیرقی داستان چالش‌های زنی است که پس از ۲۸ سال زندگی مشترک به دلیل علاقه همسر به زنی دیگر، طلاق می‌گیرد. نمایش این سه فیلم در روز نخست جشنواره، انتقادها و واکنش‌های زیادی را همراه داشت، از جمله اعتراض‌ها به اینکه در تمامی داستان‌ها مرد خانواده معتاد، مواد فروش یا متعهد به خانواده نیست.

کیهان در اعتراض به تصویر ارائه شده از مرد در فیلم‌های جشنواره‌ای و بری بودن جشنواره از روح زندگی ایرانی و اسلامی، تنها نیست. منتقدان دیگری هم در رسانه‌هایی چون تسنیم و مشرق به فیلم‌های روز نخست تاخته‌اند.مشرق نیوز هم در نقدی بر فیلم‌های روز نخست جشنواره، در کنار"ضعف ساختاری" سه فیلم، به"ویژگی‌های مشترک یه فیلم" پرداخته است و می‌نویسد: «هر سه فیلم در کنار نمایش اغراق‌آمیز معضلات اجتماعی، زنان را قربانی جامعه و حکومت ایران معرفی می‌کنند.

خبرگزاری تسنیم هم به نقل از رضا مافی، منتقد سینما، فیلم"عامه‌پسند" را ضدزن و"در روایت بسیار پیش‌پاافتاده می‌داند"."قصیده‌ی گاو سفید" به اعتقاد او فیلمی"تلخ، با سویه‌های جدی ضددینی و نتیجه‌گیری اخلاقی غیرمنطقی و غیرواقعی" است و فیلم"سه کام حبس" هم"بی‌اندازه تلخ، بی‌منطق و سست است".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نه_به_زن_ابزاری اصلاحات_جهانی_صهیونیست انقلاب_اندلوس

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دومین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجرایرنا - تهران - نشست خبری فیلم «شنای پروانه» به کارگردانی «محمد کارت» در دومین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

جشنواره با طعم زور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اوکراین غرامت پیشنهادی ایران برای قربانیان را ناکافی دانست | DW | 03.02.2020پرداخت غرامت برای حمله موشکی سپاه پاسداران به هواپیمای اوکراینی برعهده ایران است. غرامتی که بنا بر ارزیابی کارشناسان بالغ بر ۱۵۰ میلیون دلار می‌شود. اوکراین غرامت پیشنهادی ایران برای قربانیان اوکراینی را ناکافی می‌داند. حالا که حق اشکار شده و در شرایط صددرصد اماده باش و جنگی این حق داده میشود . پرونده ایرباس مسافربری ایران را که در خلیج فارس سرنگون کردند را با همین سرعت رسیدگی و متهمین مجازات و به خانوادهای قربانی رسیدگی کافی شود . حق_چیست یه مشت گشنه گدای اوکراینی بیا سر و کله بزن حالا می خواهند ایران سر کیسه کنند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ | DW | 03.02.2020خوش رقصی برای اژدها روی جان و زندگی مردم ایران مثل سگی که هی پارس میکنه، دهن اینا هم، هی به دروغ گفتن بازه، ویروس تو ایران اومده، ولی برای اینا مسئله امنیتی . کلا برای اینا گوز خرم یه مسئله امنیتی و برای نظام تخمیشون خطرناک.پروازها هم هرگز قطع نخواد شد، چون این عنتر اصن تصمیم گیرنده نیست، این تصمیم فقط با سپاه تروریست کثافت وزیر بهداشت همون کله کیری کثافتیه که گفته بود تقصیر خودتونه ایدز گرفتید، برای اینم فردا میاد میگه تقصیر خودتون بود کرونا گرفتید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایران: اوکراین نمی‌بایست فایل صوتی محرمانه را منتشر می‌کرد | DW | 03.02.2020فایل صوتی مکالمه خلبان پرواز آسمان با برج مراقبت حکایت از اطلاع مسئولان ایران از حمله موشکی به هواپیمای اوکراینی دارد. مسئولان جمهوری اسلامی نزدیک به سه روز نسبت به علت اصلی سقوط هواپیما ابراز بی اطلاعی می‌کردند. ایران‌حق دارد مانند دیگر کشورها تحقیق کند و تا روشن‌شدن تمام زوایا این‌حق محفوظ است.نیروی دریایی امریکا در دهه شصت ایرباس مسافربری ایران را در خلیج فارس سرنگون کرد و جنرال امریکایی مدال شجاعت گرفت.تناقص و دوگانگی نشان از بیشرفی دارد.ضمنا چرا ترامپ بعد از سقوط صحبت از انتقام نکرد؟ ای کاش اتوبوسها سواری ها پیاده ها زندانی ها وخیلی هاها جعبه سیاه داشت. چی میشد. گرپرده بیفتد نه تومانی ونه خودشون میدونن کی؟ یه بار دیگه یه دروغ دیگه مسئولین برملا شد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شورشیان سوری جبهه جدیدی را علیه بشار اسد گشودند | DW | 01.02.2020پس از حمله جنگنده‌های روسی و نیروهای حامی بشار اسد به ادلب شورشیان سوری جبهه جدیدی را در نزدیکی حلب گشودند. نبردها اکنون نه تنها در ادلب بلکه در حومه حلب نیز ادامه دارد. در ادلب۷۵۰ هزار نفر آواره شدند. ใاسد ویروس تموم نشده بود مگه دمکرات ها واروپایی ها باعث شدن سوریه ویران بشه صدهاهزارنفرکشته بشن ومیلیون هانفراواره بشن برخی ازغربی های سست عنصرباباج دادن به تروریست ها ودیکتاتورها شاید برای مدت کوتاهی ارامش پیداکنن ولی درادامه تاوانی سنگین ترازایستادن مقابلشون خواهند داد آواره یا رها از اسارت داعش؟؟؟!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »