دو کشته و یک زخمی در جریان تیراندازی در خوابگاه دانشگاهی در تگزاس

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

2 زن کشته و یک کودک زخمی در جریان تیراندازی در خوابگاه دانشگاهی در تگزاس العربية

برایان فان، رئیس پلیس A&M تگزاس ، در بیانیه‌ای گفت: « وضعیت این کودک دو ساله در یک بیمارستان محلی خوب است».او افزود: «پلیس پس از دریافت تماس از سوی یکی از دانشجویان این خوابگاه که ساعت 10:17 بامداد به وقت محلی با پلیس صورت گرفت، از حادثه باخبر شد و قربانیان را پیدا کرد.

این دانشگاه در بیانیه‌ای که پیش از این صادر شده بود، اعلام كرد، پلیس در حال تحقیق در مورد سه قربانی تیراندازی در خوابگاه دانشگاه است. بر اساس توئیتی که حدود ساعت 12.50 بعد از ظهر در وبسایت پلیس منتشر شد، ماموران پلیس از ساکنان خوابگاه دانشگاه خواستتند تا در جای امنی پناه بگیرند. تحقیقات درباره عامل این تیراندازی و انگیزه احتمالی او آغاز شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اخه اين چه نوشتنی ست همش غلط دستوری داره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سندی دیگر از دروغ مقامات ایران درباره هواپیمای اوکراینی؛ برج مراقبت در جریان شلیک موشک بود🔺سندی دیگر از دروغ مقامات ایران درباره هواپیمای_اوکراینی ؛ برج مراقبت در جریان شلیک موشک بود ⚡️فایل صوتی از مکالمه برج مراقبت با یکی از خلبانان یک پرواز همزمان با پرواز ۷۵۲ منتشر شده است که نشان می دهد مقامات ایران از همان اول از شلیک موشک آگاه بودند. آنانکه در برابر استبداد سکوت میکنند در زندان همدیگر را ملاقات میکنند و یا در آن دنیا باید هم آگاه باشند ،و به درستی هم شلیک و سرنگون کردند این خونها به گردن آمریکا و ترامپ ست که باعملیات سوتر وانهدام هواپیما سعی درخاموش کردن جنجال شهادت سلیمانی بود که اینهم ناموفق بودهم چون ترور ناموفق سردار موشکی مردم ایران از روستایی دور افتاده بدون امکانات تا شهری فهمیده اند حالا از نوچہ ھا تون بخواھید بیایند و استفعا دولت ناکارامد را بگیرند از خیلی ھنجرہ پارہ می کردند کہ فلانی فلانی استعفاء حالا کہ معلوم شد پس خطا کار اصلی باید استعفا استعفا را بیندازید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رسانه‌های بلژیک: پلیس به عامل حمله با چاقو در خنت تیراندازی کرددادستانی و پلیس بلژیک تاکنون در مورد این حادثه اظهارنظر نکرده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مایک پمپئو در ازبکستان: آمریکا خواستار اثبات اراده طالبان برای کاهش خشونت در افغانستان است🔺مایک پمپئو در ازبکستان: آمریکا خواستار اثبات اراده طالبان برای کاهش خشونت در افغانستان است ⚡️پمپئو به موضوع صلح افغانستان اشاره کرد و گفت که طالبان نتوانستند جدیت خود برای رسیدن به توافق نشان دهند. باید اقدامات بیشتری انجام شود تا مذاکرات صلح آغاز شود. الله اکبر دولت آمریکا، اسرائیل، انگلیس و متحدانشان تروریست و حامی تروریست هستند. هواپیما شما را با ۸۰ نفر سرنشین طالبان سرنگون کرد هنوز براتون ثابت نشده که طالبان خواستار چیست؟؟؟؟ یکی به این پمپئو بگه: آخه عمه خیک توچکاره ای مگرغیم مردم هستی ،شماجانیان اگردخالت وتفرقه وآشوب درست نکنیدکشورهای منطقه به صلح وآرامش میرسند طالبان،القاعده،وداعش،،،،وغیره همه ساخته ودست آوردهای ننگین آمریکاست برای دخالت وتضعیف کشورهاست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

در نتیجه حمله رژیم اسد در ادلب 4 سرباز ترکیه به شهادت رسیدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طلا در شیراز اجاره ای شد/ اعلام ور‌شکستگی برخی طلافروشان استان در ماه‌های اخیربازار افزایش قیمت طلا در سال و ماه‌های اخیر و بدتر شدن وضعیت اقتصادی مردم در این روزها سبب شده تا بسیاری از خانواد‌ه‌ها برای شرکت در مراسم عروسی بستگان و نزدیکانشان و یا زوج‌های جوان به جای خرید طلا برای مراسم عروسی‌شان به اجاره کردن آن از طلافروشی‌ها روی بیاورند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آتش سوزی در «پردیس زندگی» بلوار اباذر مهار شد/ حریق در سالن سینما رخ نداده بودسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مهار آتش سوزی در مجتمع تجاری واقع در بلوار اباذر خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »