علیرضا دبیر: حاشیه‌های ورزش در ایران باعث شده عملکرد موفقی نداشته باشیم/ تعویق یک ساله المپیک به سود ما شد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 53%

رئیس فدراسیون کشتی گفت: اگر ما در ورزش‌مان حاشیه نداشته باشیم خیلی موفق خواهیم بود و پیشرفت می‌کنیم.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

علیرضا دبیر در گفتگو با خبرنگار ایلنا در خصوص شرایط کشتی گیران اظهار کرد: بعد از شیوع ویروس کرونا در اسفند ماه سال 98 شرایط خیلی سخت شد. اردویی نمی‌توانستیم برگزار کنیم اما به سرعت کارمان را شروع کردیم و سر مربی‌هایمان هم آمدند پای کار و مسابقات را برگزار کردیم و تا به امروز 14 الی 15 مرحله اردو برگزار شد و شرایط خیلی سختی را هم مربیان و هم کشتی گیران پشت سر گذاشتند.

وی در ادامه بیان کرد: اعضای تیم کشتی فرنگی چهارم مرداد ماه اعزام می‌شوند و یک استراحت دو الی سه روزه دارند که به خانه نمی‌روند و بیرون از تهران محل اسکانی برای استراحت‌شان فراهم می‌شود و دوباره به اردو بازمی‌گردند به صورت قرنطینه در قرنطینه این اردوهارا سپری ‌می‌کنند. زیرا بسیار شرایط خطرناکی هست و تیم کشتی آزاد هم هشتم مرداد ماه اعزام می‌شوند و خداراشکر همه‌ی وزن‌ها کشتی انتخابی گرفتند.

رئیس فدراسیون کشتی در مورد تعویق یک ساله المپیک اظهار داشت: این تعویق برای ما بعد مثبت داشته و توانستیم با تلاش و پشتکار همه کشتی گیران و مربیان شرایط خوبی رقم بزنیم و این نشان دهنده ی این است اگر ما در ورزشمان حاشیه نداشته باشیم خیلی موفق خواهیم بود و پیشرفت می‌کنیم. علیرضا دبیر درخصوص پیش بینی مدال آوران المپیک تصریح کرد: همه کشتی گیران می‌توانند شانس گرفتن مدال را داشته باشند. اگر حواسشان راجمع کنند در غیر اینصورت با شکست مواجه می‌شوند. و همه چیز به این بستگی دارد امروز چگونه تمرین کنند و روز مسابقه چطور ارائه دهند. نباید روی تشک المپیک ترسید مسابقات المپیک در عین بزرگی خیلی سادست روح باید بزرگ باشد تا جسم را بکشد روح کوچک جسم را یاری نمی‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خطر در کمین ۲۹ استان؛ 'ایران در حال فرونشست است' | DW | 06.07.2021رئیس سازمان نقشه‌برداری ایران می‌گوید، زمین ایران در حال فرونشست است و این پدیده ۲۹ استان را تهدید می‌کند. او از مسئولان خواست، هر چه سریع‌تر برای خروج از این بحران 'تصمیماتی قاطع' بگیرند. 😂😂😂 تصمیماتی قاطع؟ 😂😂 شاگرد خوبی شدی قبلا اربابت بی بی سی دنبال می کرد الان شاگردش.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

در ماه‌های اخیر بورس نشاط پیدا کرده است/بورس در بلندمدت سود قابل ملاحظه‌ای داردرئیس جمهور تلاش دولت یازدهم و دوازدهم را معطوف به توسعه و تعمیق بورس عنوان کرد و گفت: از ابتدای دولت یازدهم تصمیم دولت بر این بود تا کاری کنیم که شرکت‌های اقتصادی بزرگ دولتی را وارد بورس کنیم و مدیریت بنگاه‌ها در اختیار دولت نباشد. بخش بزرگی از این کار انجام گرفت، اما یک بخش بزرگی هم بخاطر مقاومت برخی دستگاه‌ها انجام نگرفت. معمولاً دستگاه‌ها برای اینکه از پول و کاسبی فاصله بگیرند و جدا بشوند، مقاومت می‌کنند. گوزیدی احتمالا باقی بقای ات جان مهرنوش و بقیه، فدایت آقای روحانی شما خوب در ملت گذاشتی و حالا نوبت بعدیه. دستمریزاد🤣🤣🤣 پولهای مردم و گرفتین یسری تابلو احداث فروختین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قطع مکرر برق در ارومیه و اختلال در زندگی روزمره مردماورمیه نه ارومیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تساوی پرسپولیس و سپاهان در شب پیروزی استقلال در لیگ برتر فوتبال ایرانسرخ‌پوشان تهرانی که بهترین فرصت برای افزایش فاصله خود با رقیب سرسخت خود، سپاهان در صدر جدول را از دست دادند با توقف در مقابل با فولاد، همچنان با ۲ امتیاز اختلاف نسبت به تیم اصفهانی در صدر جدول باقی ماندند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پیک مرگ کرونایی در تهران دوباره رو به افزایش/ بهشت زهرا در آرایش بحرانیبا ورود به موج پنجم کرونا که به دلتا معروف شده است سازمان بهشت زهرای تهران در حالت آماده باش کامل قرار گرفت و کارکنان این سازمان که در طی ۱۷ ماه گذشته درکنار کادر درمان در صف اول مبارزه با کرونا قرار داشته اند برای پنجمین بار در ۵۱۰ روز گذشته وارد شرایط ویژه و بحرانی شدند. آخ😔
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هفتمین مصاف لاروخا و آتزوری در جام ملت‌های اروپا؛ تاریخچه بازی‌های پیشین ایتالیا و اسپانیادو تیم ایتالیا و اسپانیا تاکنون ۶ بار در چارچوب رقابت‌های جام ملت‌های اروپا با یکدیگر رقابت کرده‌اند که از این تعداد دو برد سهم ایتالیا، ۲ مساوی و یک برد در ۹۰ دقیقه به علاوه یک پیروزی در ضربات پنالتی سهم اسپانیایی‌ها بوده‌ است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »