قطع مکرر برق در ارومیه و اختلال در زندگی روزمره مردم

15/04/1400 05:01:00 ب.ظ

06.07.

2021 ارومیه/خبرگزاری آناتولی مردم شهر ارومیه روزانه با 5-6 ساعت خاموشی برق مواجه می‌شوند و قطع مکرر برق و شیوع ویروس کرونا در شهر ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی ایران در نزدیکی مرز با ترکیه، زندگی روزمره مردم را دشوار و مختل کرده است.

همچنین به دلیل قطع مکرر برق، چراغ‌های راهنمایی کار نمی‌کنند و از آنجا که پلیس راهنمایی و رانندگی قادر به کنترل ترافیک نیست، ترافیک سنگین در بسیاری از نقاط مرکزی این شهر قابل مشاهده است. کسبه راسته مسگران بازار تاریخی شهر ارومیه نسبت به قطع مکرر برق واکنش نشان داده و از این وضعیت شاکی هستند.

از سوی دیگر به دلیل پیشرفت کند واکسیناسیون و عدم رعایت تدابیر بهداشتی اپیدمی کووید-19 که در ایران مجددا افزایش یافته، زندگی روزمره مردم شهر ارومیه را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

عراق موجودیت خود را از ایران دارد

محمد صدر: با بالا گرفتن جنگ های داخلی عراق در سالهای پس از سقوط صدام، این کشور با اعلام موجودیت گروهی با نام «داعش» در خاک خود مواجه شد که به نام برپایی تعالیم و قوانین اسلامی، ظالمانه ترین رفتار را در برخورد با مردم عراق به ویژه زنان این کشور دنبال می کردند(البته شاخه سوری این گروه، سال‌ها قبل فعالیت خود را در سوریه آغاز کرده بود) اینکه در نهایت چگونه ماهیت این گروه به نابودی انجامید و برخورد دولت عراق با ناجیان این کشور در سال‌های پس از سقوط داعش چه بود. گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.