عبدالرؤوف هروی عضو کمیسیون نظارت بر اجرای قانون اساسی افغانستان درگذشت - BBC News فارسی

15/06/1399 05:48 ب.ظ

عبدالرؤوف هروی عضو کمیسیون نظارت بر اجرای قانون اساسی افغانستان درگذشت

عبدالرؤوف هروی استاد مطالعات اسلامی و عضو کمیسیون مستقل نظارت برتطبیق قانون اساسی درگذشت. در صفحه فیسبوک کمیسیون نظارت بر قانون اساسی افغانستان آمده که آقای هروی امروز بنا به بیماری 'فقدان خون و احتمال سرطان' درگذشته است. عبدالرؤوف هروی استاد مطالعات اسلامی و عضو کمیسیون مستقل نظارت برتطبیق قانون اساسی درگذشت. در صفحه فیسبوک کمیسیون نظارت بر قانون اساسی افغانستان آمده که آقای هروی امروز، ۱۵ سنبله/شهریور بنا به بیماری "فقدان خون و احتمال سرطان" درگذشته است.

او مدت طولانی از این بیماری رنج می‌برد با آنهم به کار خود ادامه داد. آقای هروی متولد سال ۱۳۴۶ خورشیدی در ولسوالی انجیل ولایت هرات بود، تحصیلات عالی لیسانس، ماستری و دکتری در "فقه اسلامی مقایسه‌ای با قوانین وضعی" را در دانشگاه الازهر مصر در سال ۱۳۹۰ به پایان برد.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

فرار سرمایه‌های مشروع در انتقال نظارت شبکه نمایش خانگی از وزارت ارشاد به صداوسیما روی می‌دهدگفت‌وگوی اعتمادآنلاین با مهدی یزدانی، رئیس هیات‌مدیره «نماوا»، درباره اختلاف بر سر نظارت بر نمایش_خانگی:فرار سرمایه مشروع در انتقال نظارت شبکه نمایش خانگی از وزارت ارشاد به صداوسیما روی می‌دهد

شاهد صحنه ترور مادرش؛ 'لطفا چشمهایت را نبند، با من صحبت کن' - BBC News فارسیشهره کوفی، دختر فوزیه کوفی، نماینده پیشین پارلمان افغانستان و عضو هیات مذاکره کننده افغانستان در گفت‌وگوهای جاری بین‌الافغانی چشم‌دیدهای خود را از صحنه ترور نافرجام مادرش می‌گوید.

بیست و پنج عضو طالبان در غرب افغانستان کشته شدندوزارت دفاع افغانستان از کشته شدن 25 عضو گروه طالبان در ولایت هرات در غرب این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

چین از هند خواست نیروهایش را از منطقه مرزی مورد مناقشه خارج کند - BBC News فارسیچین از هند درخواست کرده 'فورا' نیروهایش را از منطقه‌ای در امتداد مرز هیمالیا که ادعای مالکیت آن را دارد، خارج کند. وی فنگه، وزیر دفاع چین به همتای هندی خود گفته که این کشور مسئول کامل تنش‌های مرزی جاری بین دو کشور است.

درخواست برای تحریم فیلم مولان شرکت دیزنی - BBC News فارسیمولان، یکی از اولین فیلم‌های اکران شده از زمان تعطیلی سینماها و تولید فیلم به دلیل همه گیری ویروس کرونا است. اما مولان تولید کمپانی دیزنی با درخواست تحریم در برخی از کشورهای آسیایی روبرو شده است.

موج کیهانی که حسگرها را در زمین به لرزه درآورد - BBC News فارسیتصور کنید که انرژی هشت خورشید در یک لحظه رها شود. بزرگترین 'موج ضربه‌ای' گرانشی‌ای که تا به امروز از ادغام دو سیاه‌چاله رصد شده است اینقدر قوی بود.

عبدالرؤوف هروی عضو کمیسیون نظارت بر اجرای قانون اساسی افغانستان درگذشتconstitution commission/fb

عبدالرؤوف هروی استاد مطالعات اسلامی و عضو کمیسیون مستقل نظارت برتطبیق قانون اساسی درگذشت.

در صفحه فیسبوک کمیسیون نظارت بر قانون اساسی افغانستان آمده که آقای هروی امروز، ۱۵ سنبله/شهریور بنا به بیماری "فقدان خون و احتمال سرطان" درگذشته است.

او مدت طولانی از این بیماری رنج می‌برد با آنهم به کار خود ادامه داد.

آقای هروی متولد سال ۱۳۴۶ خورشیدی در ولسوالی انجیل ولایت هرات بود، تحصیلات عالی لیسانس، ماستری و دکتری در "فقه اسلامی مقایسه‌ای با قوانین وضعی" را در دانشگاه الازهر مصر در سال ۱۳۹۰ به پایان برد.

آقای هروی در جدی/دی ماه سال ۱۳۹۴ بنا به حکم رئیس جمهور پس از اخذ رای اعتماد مجلس اعتماد افغانستان به عنوان عضو کمیسیون مستقل نظارت برتطبیق قانون اساسی تعیین شد.