بیست و پنج عضو طالبان در غرب افغانستان کشته شدند

15/06/1399 11:38:00 ق.ظ

وزارت دفاع افغانستان از کشته شدن 25 عضو گروه طالبان در ولایت هرات در غرب این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع افغانستان از کشته شدن 25 عضو گروه طالبان در ولایت هرات در غرب این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 05.09.

2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی افغانستان امروز شنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در درگیری میان نیروهای امنیتی و دفاعی کشور با شبه نظامیان گروه طالبان در شهرستان پشتون زرغون ولایت هرات 25 عضو این گروه کشته و تعداد زیادی نیز زخمی شدند.

بر اساس این بیانیه٬ در روزهای اخیر گروه طالبان در شهرستان پشتون زرغون این ولایت تجمع کرده و دست به فعالیت‌‌های تروریستی زده‌اند. روز گذشته نیز نیروهای دفاعی و امنیتی افغانستان به حمایت نیروی هوایی عملیات پاکسازی شهرستان پشتون زرغون ولایت هرات را آغاز کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سخنرانی چند عضو کنگره آمریکا در مراسم یادبود قربانیان کشتار سال ۱۳۶۷ ایران در شهر واشنگتنصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

رگبار باران در شمال غرب و گرد و خاک در شرق کشورمدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه‌ی زابل طی پنج روز آینده خبر داد.

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه

مینه روفی؛ از تحصیل مخفیانه در حکومت طالبان تا اشتغال در رسانه

انفجار مین در مریوان یک عضو بسیج را کشت

تاثیر سفرهای اخیر در روند 'کرونا' در کشورمعاون کل وزارت بهداشت با اشاره به حجم قابل توجه سفرهای مردم در تعطیلات اخیر، گفت: در روند کلی بیماری این سفرها ممکن است گاهی روند نزولی بیماری را کُند کنند و گاهی خودشان موجب ایجاد روند افزایشی شوند.