طرح ممنوعیت شبانه همچنان به قوت خود باقی است

03/08/1400 05:12:00 ب.ظ

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: طرح ممنوعیت شبانه همچنان به قوت خود باقی است و هنوز مصوبه‌ای دال بر تغییر یا حذف آن اعلام نشده است.

حسین قاسمی

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: طرح ممنوعیت شبانه همچنان به قوت خود باقی است و هنوز مصوبه‌ای دال بر تغییر یا حذف آن اعلام نشده است.

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: طرح ممنوعیت شبانه همچنان به قوت خود باقی است و هنوز مصوبه‌ای دال بر تغییر یا حذف آن اعلام نشده است.

«حسین قاسمی» دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی  و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد گفت: و هنوز مصوبه‌ای دال بر تغییر یا حذف آن اعلام نشده است.وی همچنین درخصوص تردد بین استانی ادامه داد: براساس طرح مدیریت هوشمند همچنان تردد از و به شهرهایی که دارای وضعیت قرمز و نارنجی هستند، ممنوع است و مشمول جریمه خواهند شد.

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی  و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تصریح کرد: براین اساس تردد به شهرهایی که دارای وضعیت قرمز هستند یک میلیون تومان و شهرهایی که دارای وضعیت نارنجی هستند، ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

ناآرامی‌های ایران؛ گزارش‌ها از تیراندازی به سمت معترضان در زاهدان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز جمعه چهارم آذر (۲۵ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

نباید از گردش آزاد اطلاعات جلوگیری کرد/طرح صیانت در مقابل مشکلات مردم، فانتزی است/ اجازه نمی‌دهیم محدودیت‌های اساسی در کمیسیون مشترک وضع شودعضو کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی، گفت: در کمیسیون مشترک بنا این نیست که اجازه دهیم محدودیت‌های اساسی وضع شود و تا جایی که بتوانیم حتما استدلال می‌کنیم و همکاران هم کمک می‌کنند تا خروجی‌اش طوری باشد که مردم هم راضی باشند.

ترامپ: آمریکا در حال مردن از درون است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimترامپ: آمریکا در حال مردن از درون است مهاجران غیرقانونی که در حال عبور از مرز هستند، آمریکا را مسموم می کنند

دبیرکل سازمان ملل در تماسی تلفنی با ملک سلمان از طرح ابتکار سعودی سبز استقبال کردملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی تماسی تلفنی از آنتونی گوتیرش، دبیرکل سازمان ملل دریافت کرد.آنتونی گوتیرش شنبه، 23 اکتبر، در گفت‌وگوی تلفنی با ملک

دیدار سفیر ایران در کابل با وزیر خارجه طالبان؛ ایران «آماده سرمایه‌گذاری» در افغانستان است🔺 سفیر ایران در کایل در این دیدار، که گفته می‌شود به درخواست طالبان انجام شده، از مشکلات اقتصادی با عنوان «دشمن مشترک ایران و افغانستان» یاد کرده و گفته ایران آماده سرمایه‌گذاری در افغانستان است. ⬇ بیشتر بخوانید: پس راه باز شد که ایشالا مشکلات اقتصادی افغانستان حل شود زیرا به هر کجا ایران پا به میدان گذارد، دشمنان ثروتمند ایران دور نیستند، سریع پا به میدان گذاشته تا از رقیب خویش پس نمانند بعد از مازوت ایرانی به لبنان، لبنان دو شبه دولتدار شد، انگار که مشکل دولتسازی هیچگاه نداشتن جمهوری اسلامی همواره بر ایجاد صلح میان افغانها تلاش کرده‌. از انصاف دور نباشیم ایران امنیتش را در ابادی و امنیت در افغانستان می داند و برای آن کوشش می کند. نقش مثبت و سازنده ایران در کنار ملت افغانستان را نباید نادیده گرفت. قطعا دوستی دو ملت ایران و افغانستان در تضاد با منافع بسیاری از کشورهای غربی و منطقه خاورمیانه است و ثبات و آرامش را نمی خواهند.

اختلاف نظر مجلس و شورای نگهبان بر سر طرح «جوانی جمعیت» ادامه دارد🔺 اختلاف نظر مجلس و شورای نگهبان بر سر طرح «جوانی جمعیت» ادامه دارد ▪ مجلس می‌گوید در این طرح تسهیلاتی برای خانواده‌ها در نظر گرفته شده است؛ اما شورای_نگهبان می‌گوید کمک‌های پیش‌بینی‌ شده امکان اجرایی شدن ندارد. ⬇ بیشتر بخوانید: علّت پیر شدن جمعیت در ایران اینه : دخترها زن افراد سن بالاتر که پولدارن نمیشن پسرِ همسن میخوان؛؛ پسرهای همسن هم خرج زندگی و از عُهده گرانی ها بربیایند توانایی ندارند زن بگیرن و تشکیل خانواده بدن ؛؛ پس در نتیجه جمعیت ایران دارد پیر میشود ؛؛ والسلام نامه تمام؛😁😁✋✋

بی‌آبی در یک قدمی تهران/ آمار و ارقام ترسناک استبحران آب در تهران دیگر از مرحله هشدار عبور کرده و وارد مرحله جدید بی آبی شده است؛ شاید این کلمه چندان معنا و مفهومی برای شهروندانی که هر روز شیر آب را باز می‌کنند و شاهد جوشش این مایه حیات هستند، نداشته باشد اما اگر تنها نیم نگاهی به آمار و ارقام وضعیت سدها بیندازیم متوجه عمق فاجعه منابع آبی خواهیم شد. راه علاجشم لابد سد هرازه.. به مافیای آب بگید کور خوندن مازندران مثل جای دیگه نیست که سد بزنید و بعد آبشو ببرید تهران و ما رو بدبخت کنید! دماوندو رو سر تهران خراب میکنیم اگر آب مازندران رو ببرید تهران برید تو هر جلسه این توییت رو جار بزنید عواقبش پای مرکزنشیناس والسلام

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: و هنوز مصوبه‌ای دال بر تغییر یا حذف آن اعلام نشده است.غلامرضا نوری عضو کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره واکنش‌ها نسبت به طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی که به «طرح صیانت» مشهور شده است، گفت: ببینید یک بحث این است که در کشور باید گردش اطلاعات آزاد باشد و نباید محدود شود، البته بحث‌های امنیتی در جای خودش، یا مراقبتی صورت گیرد که کلاهبرداری نشود، بر سر مردم کلاه نگذارند و اطلاعات درست بدهند و کسانی که در این فضا فعالیت دارند مسئولیت بپذیرند، این‌ها درست و یک چارچوبی دارد که همه کشورها پذیرفته‌اند و آن را اجرا می‌کنند، یعنی در یک فضای مشخصی باید فعالیت کنیم.خبرگزاری تسنیم به نقل از نیویورک پست، دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا در اظهاراتی جنجالی علیه مهاجران و پناهجویان، گفت: مهاجران غیرقانونی که در حال عبور از مرز هستند، آمریکا را مسموم می کنند.24 اکتبر ,2021: 01:47 صبح GST آخرین به روزرسانی: 24 اکتبر ,2021: 01:57 صبح GST Share آدرس کپی شد ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی تماسی تلفنی از آنتونی گوتیرش، دبیرکل سازمان ملل دریافت کرد.

«حسین قاسمی» دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی  و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد گفت: و هنوز مصوبه‌ای دال بر تغییر یا حذف آن اعلام نشده است. وی همچنین درخصوص تردد بین استانی ادامه داد: براساس طرح مدیریت هوشمند همچنان تردد از و به شهرهایی که دارای وضعیت قرمز و نارنجی هستند، ممنوع است و مشمول جریمه خواهند شد. حتما باید در جهت همان موضوعیت شفافیت که مورد اشاره شما بود، وقتی می‌گوییم «شفافیت» دیگر همه چیز باید برود در جامعه و شفاف باشد؛ خصوصا گردش اطلاعات در جامعه حتما باید با شفافیت صورت بگیرد. دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی  و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تصریح کرد: براین اساس تردد به شهرهایی که دارای وضعیت قرمز هستند یک میلیون تومان و شهرهایی که دارای وضعیت نارنجی هستند، ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود. بازگشت ترامپ به عرصه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی   بر اساس این گزارش، دولت بایدن با تجدیدنظر در بسیاری از سیاست های مهاجرتی ترامپ، پروژه دیوار مرزی مکزیک را متوقف کرده است. انتهای پیام/ . چون اگر جلوی گردش روان اطلاعات را بگیریم و محدودیت ایجاد کنیم، خود به خود به سمت روش‌های بسته و خطرناکی که اصلا مفید حال جامعه نیست، خواهیم رفت.