دبیرکل سازمان ملل در تماسی تلفنی با ملک سلمان از طرح ابتکار سعودی سبز استقبال کرد

02/08/1400 01:01:00 ق.ظ

دبیرکل سازمان ملل در تماسی تلفنی با ملک سلمان از طرح ابتکار سعودی سبز استقبال کرد #العربيه_فارسى

العربيه_فارسى, گوتیرش

دبیرکل سازمان ملل در تماسی تلفنی با ملک سلمان از طرح ابتکار سعودی سبز استقبال کرد العربيه_فارسى

ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی تماسی تلفنی از آنتونی گوتیرش ، دبیرکل سازمان ملل دریافت کرد.آنتونی گوتیرش شنبه، 23 اکتبر، در گفت‌وگوی تلفنی با ملک

آخرین به روزرسانی:24 اکتبر ,2021: 01:57 صبح GSTShareآدرس کپی شدملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی تماسی تلفنی از آنتونی گوتیرش، دبیرکل سازمان ملل دریافت کرد.آنتونی گوتیرش شنبه، 23 اکتبر، در گفت‌وگوی تلفنی با ملک سلمان از دو طرح ابتکار سعودی سبز و خاورمیانه سبز که توسط شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد سعودی ارائه شده است، استقبال کرد.

Advertisementبه گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) گوتیرش ضمن استقبال از طرح‌های ابتکار سعودی سبز و خاورمیانه سبز و تحسین این طرح‌های اعلام شده از سوی ولی‌عهد سعودی، آنها را گام‌هایی بزرگ برای محافظت از محیط زیست و مقابله با چالش‌های تغییرات آب و هوایی توصیف کرد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

گفت‌وگوی تلفنی وزرای امور خارجه روسیه و اسرائیل درباره ایرانوزرای امور خارجه روسیه و اسرائیل در خصوص روابط دوجانبه و توافق هسته‌ای با ایران تلفنی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

زنان افغان: طالبان را به سازمان ملل راه ندهیدگروهی از زنان افغان به شمول اعضای پیشین پارلمان و خبرنگاران افغانستان از سازمان ملل متحد خواستند تا طالبان را از تصاحب کرسی افغانستان در این سازمان منع کند افغانستان زنان_افغانستان : طالبان را به سازمان_ملل راه ندهید. العربيه_فارسى

گفتگوی انریکه مورا با وزیر خارجه عربستان درباره برجام؛ «صحبت‌های خوبی داشتیم»معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که به ریاض سفر کرده، بعد از دیدار با وزیر خارجه سعودی از این ملاقات ابراز خرسندی کرد.

الک بالدوین، ستاره هالیوود با شلیک اشتباهی فیلمبردار را کشت | DW | 22.10.2021الک بالدوین، بازیگر سرشناس آمریکایی، با شلیک از تفنگی که برای نقش‌آفرینی در صحنه فیلمبرداری در دست داشت، به اشتباه فیلمبردار فیلمی وسترن را کشت و کارگردان را نیز زخمی کرد. چه ترجمه بدی:/ خیلی مسخره ست مثل اینه یکی تو بیمارستان بیماری رو با آمپول هوا بکشه بعد بگه عهه ببخشید هواگیری یادم رفت بکنم! 🤦‍♂️ چرا برای فیلمبردار لفظ خانم رو بکار بردید برای اقا نگفتین اقای جویل. اقا سگه نکنه؟

دادستان کل اوکراین: ایران از ارائه مدارک سقوط هواپیمای اوکراینی سر باز می‌زنددادستان کل اوکراین، در دیدار با حامد اسماعیلیون و معاون سفیر کانادا در دفتر دادستانی کل این کشور، تاکید کرد که حکومت ایران کماکان از ارائه مدارک سقوط العربيه_فارسى دادستان کل اوکراین: ایران از ارائه مدارک سقوط هواپیمای_اوکراینی سر باز می‌زند .

24 اکتبر ,2021: 01:47 صبح GST آخرین به روزرسانی: 24 اکتبر ,2021: 01:57 صبح GST Share آدرس کپی شد ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی تماسی تلفنی از آنتونی گوتیرش، دبیرکل سازمان ملل دریافت کرد.وزرای امور خارجه روسیه و اسرائیل در خصوص روابط دوجانبه و توافق هسته‌ای با ایران تلفنی گفت‌وگو کردند..Aa انریکه مورا، معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز پنجشنبه ۲۲ اکتبر در ریاض با فیصل بن‌فرحان، وزیر خارجه عربستان سعودی دیدار کرد.

آنتونی گوتیرش شنبه، 23 اکتبر، در گفت‌وگوی تلفنی با ملک سلمان از دو طرح ابتکار سعودی سبز و خاورمیانه سبز که توسط شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد سعودی ارائه شده است، استقبال کرد. Advertisement به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) گوتیرش ضمن استقبال از طرح‌های ابتکار سعودی سبز و خاورمیانه سبز و تحسین این طرح‌های اعلام شده از سوی ولی‌عهد سعودی، آنها را گام‌هایی بزرگ برای محافظت از محیط زیست و مقابله با چالش‌های تغییرات آب و هوایی توصیف کرد.10. از طرفی ملک سلمان از دبیرکل سازمان ملل به خاطر استقبال او از دو طرح ابتکار سعودی تشکر کرد.» Advertisement او درباره زنان افغان گفت:«در مورد ما زیاد صحبت می‌شود، اما به ما گوش نمی‌دهند. پادشاه سعودی با اشاره به تلاش‌های سازمان ملل و دبیرکل آن در مقابله با تغییرات آب و هوایی و اتخاذ گام‌های لازم برای کاهش آثار زیست محیطی و پیامدهای اقتصادی آن، بر اهمیت‌ورزی پادشاهی عربی سعودی به مسائل زیست محیطی، انرژی‌های پاک و تغییرات آب و هوایی در راستای برنامه چشم‌انداز 2030 توسعه این کشور، تاکید کرد. طرفین در این تماس تلفنی روابط دوجانبه را بررسی و درباره مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی از جمله توافق هسته‌ای با ایران رایزنی کردند. . پیش از سفر آقای مورا به ریاض، رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نیز به عربستان سفر کرده بود و در ملاقات با مقام‌های سعودی گفتگوهایی در رابطه با آخرین وضعیت برنامه هسته‌ای ایران و همچنین گفتگوهای مربوط به بازگشت به برجام انجام داده بود.