صعود کماندار زن ترکیه به دور دوم رقابت‌های المپیک توکیو

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

27.07.2021یاسمین اجم آناگوز، نماینده ترکیه در تیر و کمان در چهارمین روز از بازی‌های المپیک 2020 توکیو به مصاف استفانی بارت از کانادا رفت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

یاسمین اجم که ست اول را با نتیجه 26-24 از دست داد در ست‌های بعدی با کسب نتیجه 23-18، 29-27،28-26 بر رقیب کانادایی خود پیروز و به دور دوم راه یافت.

یاسمین اجم که ست اول را با نتیجه 26-24 از دست داد در ست‌های بعدی با کسب نتیجه 23-18، 29-27،28-26 بر رقیب کانادایی خود پیروز و به دور دوم راه یافت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کیمیا علیزاده به مقام چهارم المپیک توکیو دست یافت | DW | 25.07.2021کیمیا علیزاده، ملی‌پوش پیشین تکواندو ایران در دیدار رده‌بندی وزن منهای ۵۷ کیلوگرم تکواندوی زنان المپیک توکیو، در یک قدمی کسب دوباره مدال برنز المپیک، ناکام ماند. خدیجه ایلگون از کشور ترکیه با برتری ۸ بر ۶ مدال برنز را از آن خود کرد. با این حجم از فشار روانی، عملکردش عالی‌بود زنده باشی ki_alizadeh همه چی مد شد بود الا وطن فروشی، اگر وطن فروشی، خاک فروشی مد شده به ما بگید عقب نمونیم، مقداری از اجحاف نظام به كيميا که باعث وطن فروشی شد، پرداخت سیصد سکه، یک کیلو طلا، یک واحد آپارتمان یک میلیاردی، ماشین صفر، صد و پنجاه میلیون وجه نقد در سال نود و پنج و الا ماشاا... پدر کارگر
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ملی پوش ترکیه مدال برنز در المپیک توكیو کسب کردملی پوش ترکیه مدال برنز در المپیک توكیو کسب کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تکواندوکار ترکیه مدال برنز المپیک توکیو را کسب کردخدیجه کبری ایلگون، ملی پوش ترکیه در جایگاه سوم رقابت‌های تکواندوی المپیک 2020 ایستاد. - خبرگزاری آناتولی بهر حال ورزش قهرمانی اینجوریاس و یک اشتباه کوچک برنده را مشخص میکند و کیمیا_علیزاده که کلا مشکل روحی داشت . حتی با وجود برد اولش اما روحیه یک المپیکی را نداشت . من خودم چون جودوکا هستم این حرف را میگویم و البته پیروزی دختران ترکیه هم افتخار ماست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«اتحاد برای نوید» خواستار تعلیق مدال طلای المپیک عضو سپاه پاسداران شددر میان انتقادات گسترده ایرانیان در شبکه‌های اجتماعی از کمیته بین‌المللی المپیک بابت اعطای مدال طلای رشته تیراندازی المپیک توکیو به یکی از اعضای سپاه ورزش رو وارد لجنزار سیاسی خودتون نکنید 4FreedominIran آدمکش حرفه ای پاسدار جواد فروغی که در شلیک به معترضان در ایران و کشتن مردم سوریه مرتکب جنایت شده صاحب مدال شد این عضو سپاه باید به دلیل عضویت در یک سازمان تروریستی دستگیر میشد المپیک۲۰۲۰ جواد_فروغي
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کیمیا علیزاده به مدال المپیک توکیو نرسیدکیمیا علیزاده با شکست از رقیب چینی دستش از مدال المپیک توکیو کوتاه ماند. بالاخره چینی یا ترکیه ای؟؟؟؟ 😔😔😔😔😔😔 ولی به پروستات عاغا لگد زد، همین ما را بس کیمیا_علیزاده مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اولین پیروزی ثریا آقایی در بازی‌های بدمینتون المپیکاولین برد تاریخ بدمینتون ایران در المپیک بدست آمد ثریا آقایی، دختر بدمینتون باز ایران در اولین رقابت خود در بازی‌های المپیک توکیو پیروز شد و اولین برد تاریخ المپیک ورزش ایران در رشته بدمینتون در المپیک را کسب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »