صادرات بخش پوشاک آماده ترکیه طی دو ماه امسال به بیش از 3 میلیارد دلار رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صادرات بخش پوشاک آماده ترکیه طی دو ماه نخست سالجاری با افزایش 13.8 درصدی به بیش از 3 میلیارد دلار رسید. - خبرگزاری آناتولی

صادرات بخش پوشاک آماده ترکیه طی دو ماه نخست سالجاری با افزایش 13.8 درصدی به بیش از 3 میلیارد دلار رسید.بر اساس داده‌های مجمع صادرکنندگان ترکیه، بخش پوشاک آماده کشور در بازه زمانی ژانویه تا فوریه سالجاری، با 13.8 درصد افزایش به 3 میلیارد و 441 میلیون دلار رسید.

این بخش در ماه ژانویه نیز با 5.5 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل یک میلیارد و 596 میلیون دلار صادرات داشته است. در بخش پوشاک کشور، آلمان با 332 میلیون دلار بیشترین فروش صادراتی را در دو ماه گذشته به خود اختصاص داده است. پس از آلمان، اسپانیا با 216 میلیون دلار و بریتانیا با 167 میلیون دلار در رتبه های بعدی قرار دارند.

سایر کشورهای اروپایی با 219 میلیون دلار و کشورهای خاورمیانه با 146 میلیون دلار به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم این فهرست قرار گرفتند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرتاب ماهواره‌های دولتی و بخش خصوصی در سال‌های آتی/ رصد حوادث طبیعی بوسیله نور ۲فرمانده فضایی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ماهواره نور ۲ می تواند پدیده های مختلف را از ارتفاع بالا رصد و اطلاعات آنها را ارسال کند، گفت: در سال های آتی ماهواره های دولتی و بخش خصوصی هم به فضا پرتاب خواهند شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعداد مرگ و میر ناشی از ابتلا به کرونا در جهان از ۶ میلیون نفر گذشتآخرین آمارها نشان می‌دهد تعداد افرادی که در سراسر جهان در پی ابتلا به بیماری کووید-۱۹ جان خود را از دست داده‌اند به بیش از ۶ میلیون نفر افزایش رسیده است. ویروس کرونا ۶ میلیون نفر از عزیزان ما گرفت. بیش از دو سال اقتصاد جهانی را نیمه تعطیل کرد. بیش از ۱۰ هزار میلیارد دلار به اقتصاد دولت‌ها و بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد دلار به اقتصاد جهانی ملت‌ها ضرر وارد نمود. باید از خوابی که سازمان‌های اطلاعاتی ما را در آن فرو برده‌اند بیدار شویم.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آماده‌باش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی از ترس پاسخ ایرانآماده‌باش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی از ترس پاسخ ایران منابع اسرائیلی از آماده‌باش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی از ترس پاسخ ایران به حمله اخیر رژیم به حومه دمشق که به شهادت دو ایرانی منجر شد، خبر دادند زااااررررتتتتت برید انتقام سخت قبلیتون جاش هنوز درد میکنه خخخخخخ از اون تیترهای خنده دار بودااا آخه آخوند شپشو ۲زاری روضه خون مال این گوهخوریها هست که انتقام بگیره آخوند ۲زاری احساس کنه پایه حکومتش سست شده زن و دخترش رو هم پیشکش میکنه تا پایه های حکومت ننگینش نلرزه اونوقت شما تیتر میکنین از ترس انتقام ریدین برو کنار بزار باد بیاد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اوکراین: بیش از 12 هزار سرباز روس کشته شدندستاد کل ارتش اوکراین از کشته شدن بیش از 12 هزار سرباز روس از آغاز حمله به اوکراین خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ونزوئلا در پی گفت‌وگو با مقامات ایالات متحده، دست‌کم دو آمریکایی را آزاد کردخبرگزاری رویترز به نقل از منابع مطلع گزارش داد که ونزوئلا در پی سفر یک هیات عالی‌رتبه آمریکایی به کاراکاس روز سه‌شنبه دست‌کم دو شهروند ایالات متحده را از زندان آزاد کرد. نان ونزوئلا دیگه در روغنه😉😉😁😁🖐🖐🖐🖐
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

چهاردهمین روز حمله به اوکراین/ روسیه امروز را آتش بس اعلام کردروسیه امروز را آتش بس اعلام کرد چهارشنبه هجدهم اسفندماه، چهاردهمین روز حمله روسیه به اوکراین، مسکو از ۹ مارس(چهارشنبه) ساعت ۱۰ به وقت روسیه آتش‌بس اعلام کرده و آماده ایجاد کریدورهای بشردوستانه است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »