آماده‌باش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی از ترس پاسخ ایران

18/12/1400 01:05:00 ق.ظ

آماده‌باش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی از ترس پاسخ ایران منابع اسرائیلی از آماده‌باش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی از ترس پاسخ ایران به حمله اخیر رژیم به حومه دمشق که به شهادت دو ایرانی منجر شد، خبر دادند

منابع اسرائیلی از آماده‌باش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی از ترس پاسخ ایران به حمله اخیر رژیم به حومه دمشق که به شهادت دو ایرانی منجر شد، خبر دادند. روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد که در پی جنایت صبح روز گذشته (دوشنبه) رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به حومه شهر دمشق سوریه پاسداران رشید مدافع حرم سرهنگ پاسدار احسان کربلایی پور و سرهنگ پاسدار مرتضی سعیدنژاد به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد که در پی جنایت صبح روز گذشته (دوشنبه) رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به حومه شهر دمشق سوریه پاسداران رشید مدافع حرم سرهنگ پاسدار احسان کربلایی پور و سرهنگ پاسدار مرتضی سعیدنژاد به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

در این اطلاعیه با تبریک و تسلیت شهادت این عزیزان به خانواده های معظم شهدا و آحاد پاسداران انقلاب اسلامی و مجاهدان فی سبیل الله تاکید شده است : بی شک رژیم صهیونیستی تاوان این جنایت را خواهد داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

خخخخخخ از اون تیترهای خنده دار بودااا آخه آخوند شپشو ۲زاری روضه خون مال این گوهخوریها هست که انتقام بگیره آخوند ۲زاری احساس کنه پایه حکومتش سست شده زن و دخترش رو هم پیشکش میکنه تا پایه های حکومت ننگینش نلرزه اونوقت شما تیتر میکنین از ترس انتقام ریدین برو کنار بزار باد بیاد زااااررررتتتتت برید انتقام سخت قبلیتون جاش هنوز درد میکنه