پهپاد, حوثی‌ها, عربستان, پهپاد, حوثی, عربستان سعودی, موشک‌های بالستیک

پهپاد, حوثی‌ها

سرنگونی پهپاد حوثی‌ها توسط ائتلاف عربستان سعودی

10.9.2019

سرنگونی پهپاد حوثی‌ها توسط ائتلاف عربستان سعودی

وی گفت: تمام اقدامات لازم برای مقابله با حمله پهپادی حوثی‌ها جهت حفظ جان غیرنظامیان را انجام داده ایم.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی

حزب الله لبنان از سرنگونی یک پهپاد اسرائیلی خبر دادحزب‌الله لبنان از سرنگونی یک پهپاد اسرائیلی خبر داد حزب‌الله لبنان صبح امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک پهپاد اسرائیلی را در شهرک 'رامیه' در جنوب لبنان سرنگون کرده است.

حزب‌الله لبنان از سرنگونی پهپاد اسرائیلی خبر دادگروه حزب‌الله_لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد یک فروند هواپیمای بدون سرنشین اسرائیلی را در حوالی یکی از شهرهای جنوب لبنان ساقط کرده است.

حزب الله لبنان مدعی شلیک به یک پهپاد اسرائیلی شد؛ ارتش اسرائیل: یک پهپاد در جنوب لبنان سقوط کرده استحزب‌الله لبنان مدعی شد که یک هواپیمای بدون سرنشین اسرائیل را در جنوب این کشور مورد هدف قرار داده است اما ارتش اسرائیل می‌گوید که یک پهپاد این کشور در «جنوب لبنان» سقوط کرده است. به گزارش خبرگزاری آ

حزب‌الله لبنان مدعی سرنگون کردن یک پهپاد اسرائیل شد | DW | 09.09.2019فرستنده تلویزیونی المنار، وابسته به حزب‌الله لبنان می‌گوید شبه‌نظامیان این گروه یک پهپاد اسرائیلی را هدف قرار داده‌اند. اسرائیل سقوط یک هواپیمای بدون سرنشین خود را تائید کرده اما درباره چگونگی این حادثه چیزی نگفته است.

حزب‌الله لبنان یک فروند پهپاد صهیونیست‌ها را سرنگون کردحزب‌الله لبنان یک فروند پهپاد صهیونیست‌ها را بر فراز منطقه «رامیه» سرنگون کرد.

پهپاد آکینجی ساخت ترکیه برای نخستین بار به پرواز درآمد- خبرگزاری آناتولی

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

10 سپتامبر 2019, سه شنبه اخبار

اخبار قبلی

فرمانده سنتکام از احتمال تشدید حملات به طالبان خبر داد

اخبار بعدی

مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ترکیه
اخبار قبلی اخبار بعدی