حزب الله لبنان از سرنگونی یک پهپاد اسرائیلی خبر داد

18/06/1398 08:10:00 ق.ظ

حزب‌الله لبنان از سرنگونی یک پهپاد اسرائیلی خبر داد حزب‌الله لبنان صبح امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک پهپاد اسرائیلی را در شهرک 'رامیه' در جنوب لبنان سرنگون کرده است.

حزب الله لبنان اعلام کرد که یک پهپاد اسرائیلی را در شهرک 'رامیه' در جنوب لبنان سرنگون کرده است. حزب الله در بیانیه خود تأکید کرد که این پهپاد به دست نیروهای مقاومت افتاده است. در همین حال رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که ارتش این رژیم به سقوط پهپادش در خاک لبنان اذعان کرده است.

اخیرا بعد از سقوط دو پهپاد اسرائیلی در جنوب لبنان، تنش‌هایی در مرزهای اراضی اشغالی و لبنان رخ داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

حزب‌الله: یک پهپاد اسرائیلی را در آسمان لبنان سرنگون کردیمارتش اسرائیل می‌گوید هواپیمای سقوط کرده «در حال اجرای یک عملیات عادی بوده است و نمی‌توان هیچ اطلاعات مهمی را از آن خارج کرد.»

رسانه‌های صهیونیستی: حزب‌الله لبنان برای حمله‌ای دیگر علیه اسرائیل آماده می‌شودرسانه‌های صهیونیستی: حزب‌الله لبنان برای حمله‌ای دیگر علیه اسرائیل آماده می‌شود شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی پرده از برآوردهای ارتش این رژیم مبنی بر اینکه حزب‌الله لبنان علیه اهداف اسرائیلی دست به حمله‌ای دیگر خواهد زد، برداشت.

ارتش سوریه از سرنگونی سه پهپاد «گروه‌های تروریستی» خبر دادارتش سوریه می‌گوید این سه پهپاد که حامل مواد منفجره بودند، در استان حماه این کشور سرنگون و منهدم شده‌اند.

شبنم نعمت زاده بازداشت شدشبنم نعمت زاده بازداشت شد یک مقام آگاه با اشاره به بازداشت شبنم نعمت زاده، اظهار کرد: برای وی قرار وثیقه صادر شده بود، این قرار به قرار بازداشت موقت تبدیل گردید و روانه زندان شد.

افسر اسرائیلی: نصرالله 'دی ان ای' اسرائیلی‌ها را هم می‌داندیک افسر ارشد رژیم صهیونیستی: *نصرالله 'دی ان ای' اسرائیلی‌ها را هم می‌داند *سردار سلیمانی اسرائیل را خوب می‌شناسد *دبیرکل حزب الله از او نیز شناخت بیشتری از اسرائیل دارد *در بیشتر مواقع، ایرانی‌ها برای شناخت رژیم صهیونیستی از او و حزب الله کمک می‌گیرند

حزب‌الله: یک پهپاد اسرائیلی را در آسمان لبنان سرنگون کردیمارتش اسرائیل می‌گوید هواپیمای سقوط کرده «در حال اجرای یک عملیات عادی بوده است و نمی‌توان هیچ اطلاعات مهمی را از آن خارج کرد.»