مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پیام اردوغان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، گرامیداشت نود و هفتمین سالگرد آزادسازی ازمیر از اشغال دشمن و جزئیات جدید درباره جنایت جمال خاشقچی، از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز سه‌شنبه 10 سپتامبر 2019 ترکیه است. - خبرگزاری آناتولی

پیام اردوغان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، گرامیداشت نود و هفتمین سالگرد آزادسازی ازمیر از اشغال دشمن و جزئیات جدید درباره جنایت جمال خاشقچی، از مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز سه‌شنبه 10 سپتامبر 2019 ترکیه است.

- دیدار اردوغان با دانش آموزان در دبیرستان آتاتورک منطقه کادی‌کوی استانبول در اولین روز آغاز سال تحصیلی- گرامیداشت نود و هفتمین سالگرد نجات ازمیر از اشغال دشمن- ادامه تحصن مادران در مقابل ساختمان حزب دموکراتیک خلق‌ها در دیاربکر- برات آلبایراک، وزیر خزانه داری ترکیه در دیدار با ویلبر راس، وزیر بازرگانی آمریکا درباره افزایش حجم مبادلات تجاری بین دو کشور بحث و رایزنی کرد- آمریکا بار دیگر برای گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عباس نوری شادکام فعال تلگرامی به 35 سال حبس محکوم شدعباس نوری شادکام، فعال تلگرامی در ایران از بابت عناوین اتهامی مختلف به 35 سال حبس تعزیری و شش سال
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

عربستان: به دنبال غنی سازی اورانیوم خواهیم رفتعربستان سعودی که مهمترین کشور صادرکننده نفت در جهان به شمار می رود دلیل طرح خود برای غنی سازی اورانیوم را افزودن بر دامنه منابع انرژی این کشور بیان کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز گشت‌زنی زمینی مشترک آمریکا و ترکیه در شمال سوریه | DW | 08.09.2019سربازان ترکیه با عبور از مرز گشت‌زنی مشترک خود با نیروهای ارتش آمریکا در شمال سوریه را آغاز کردند. منطقه امن در عمق ۳۲ کیلومتری در داخل سوریه ایجاد شده است. قرار است یک میلیون پناهجوی سوری در شمال سوریه اسکان داده شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار گردشگران آمریکایی در ترکیه افزایش خواهد یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پهپاد آکینجی ساخت ترکیه برای نخستین بار به پرواز درآمد- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استقبال گسترده از «جشنواره ترکیه» در ژاپن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »