سراج‌الدین حقانی برای نخستین بار مقابل رسانه‌ها حضور یافت

14/12/1400 11:01:00 ق.ظ

وزیر کشور طالبان که از زمان آغاز دولت این گروه در افغانستان تصویری از چهره وی منتشر نشده بود، برای نخستین بار در برابر رسانه‌ها ظاهر شد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر کشور طالبان که از زمان آغاز دولت این گروه در افغانستان تصویری از چهره وی منتشر نشده بود، برای نخستین بار در برابر رسانه‌ها ظاهر شد. - خبرگزاری آناتولی 05.03.

2022 استانبول/ خلیل سلحشور/ خبرگزاری آناتولی سراج‌الدین حقانی، سرپرست وزارت کشور «داخله» طالبان در افغانستان امروز شنبه 5 مارس در مراسم فراغت دانش‌آموختگان آکادمی پلیس در کابل حضور یافته است. خالد زدران، سخنگوی فرماندهی پلیس طالبان در کابل عکسی از حقانی را که در فهرست افراد «تروریستی» پلیس فدرال امریکا (FBI) قرار دارد منتشر کرد.

آمریکا برای بازداشت او پنج میلیون دلار تعیین کرده و این مبلغ پس از آن‌که سرپرست وزارت کشور طالبان شد، به دو برابر افزایش یافت. طالبان که در گذشته تصاویر حقانی را پنهان می‌کردند، تصمیم آمریکا را در تضاد با توافق‌نامه‌ دوحه دانسته بارها بر حذف نام اعضای‌شان از فهرست سیاه تاکید کرده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

چین با چه شرایطی نفت ایران را می خرد؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: چندی پیش «شی جین پینگ» رئیس جمهور چین بنا بر دعوت پادشاهی سعودی راهی ریاض شد تا در دو نشست یکی میان چین و سران کشورهای عربی و دیگری با حضور رئیس جمهور چین و سران کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس شرکت داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پوتین: تلاش برای طولانی‌ کردن مذاکرات، مطالبات روسیه را افزایش می‌دهدرئیس جمهور روسیه در تماس تلفنی با همتای فرانسوی خود گفت که تلاش برای طولانی کردن مذاکرات با اوکراین باعث افزایش مطالبات مسکو می‌شود. - خبرگزاری آناتولی مطالبه‌ی پوتین می‌تواند در حد لوله‌کشی استیل برای انتقال شیر و لبنیات به اروپا خلاصه شود. تروریست‌های خیانت‌کار کرملین گمان می‌کنند در امان هستند اما برای این امنیت!، نیاز به «روس کشی» (کشتن شهروندهای روسیه) بیش‌تر دارند.

آمریکا از اسرائیل هم برای رفع کمبود احتمالی گاز در اروپا کمک خواسته بودبه گفته یک مقام ارشد اسرائیلی، دولت بایدن از سه هفته پیش با این ارزیابی که تهاجم روسیه به اوکراین عملی می‌شود، از اسرائیل خواست تا کمک به رفع کمبود گاز برای اروپا را بررسی کند. 🍆🍆🍆تو کون نیوشا بقراطی کچل 😂😂😂🍆

توافق با سازمان بهداشت جهانی برای انتقال واکسن ساخت ایران به کشورهای درخواست‌کنندهدر دیدار رئیس جمعیت هلال‌احمر ایران با مدیر منطقه‌ای سازمان بهداشت جهانی، دو طرف بر همکاری در زمینه مدیریت بیماری کرونا از طریق انتقال تجارب هلال‌احمر در این خصوص و همچنین انتقال واکسن کووبرکت به کشورهای درخواست‌کننده تاکید کردند. ۱۰۰ در ۱۰۰ دروغ گفتن اول تایید بگیر وقتی گرفتی کمک میکنیم به صادرات. چرا مزخرف تیتر میزنی 🤣🤣🤣🤣🤣لُف لُف خوردن شتر نگون بخت در خواب

درخواست چند مرکز اسرائیلی از بایدن برای خودداری از تحریم اُلیگارش روسیکی از مهم‌ترین نهادهای تاریخی و فرهنگی اسرائیل از دولت بایدن خواست تا رومن آبراموویچ، ثروتمند روس- اسرائیلی، را از تحریم‌های احتمالی در پی تهاجم روسیه به اوکراین «معاف کند».

پایان شورانگیز برای توافق اتمی؛ چرا مردم دیگر به خیابان نمی‌ریزند؟

پیامدهای اقتصادی حمله به اوکراین برای مردم روسیهپیامدهای تحریم‌ برای مردم روسیه تورم، افزایش بیکاری، کنترل دولت بر نقدینگی، افزایش نرخ بهره، کمبود کالاهای اساسی و محدودیت سفر خواهد بود که یادآور دوران پس از فروپاشی شوروی است.