درخواست چند مرکز اسرائیلی از بایدن برای خودداری از تحریم اُلیگارش روس

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یکی از مهم‌ترین نهادهای تاریخی و فرهنگی اسرائیل از دولت بایدن خواست تا رومن آبراموویچ، ثروتمند روس- اسرائیلی، را از تحریم‌های احتمالی در پی تهاجم روسیه به اوکراین «معاف کند».

یکی از مهم‌ترین نهادهای تاریخی و فرهنگی اسرائیل از دولت جو بایدن خواست تا رومن آبراموویچ، ثروتمند روس- اسرائیلی، را از تحریم‌های احتمالی جدید، در پی تهاجم روسیه به اوکراین «معاف کند».

به نوشته واشینگتن پست، دیوید باروخ لائو خاخام اعظم یهودیان غربی‌تبار در اسرائیل، و مرکز درمانی و بیمارستان «شیبا» در تل‌آویو در میان سایر نهادهای اسرائیلی هستند که همراه با موزه «ید و شم» نامه درخواست از آمریکا را به تام نایدز، سفیر آمریکا در اورشلیم، داده‌اند. گزارش رسانه‌های اسرائیل در روزهای اخیر حاکی بود که آقای آبراموویچ به تازگی کمک‌های دیگری به برخی نهادهای علمی و فرهنگی اسرائیل کرده است. به گفته شبکه کان اسرائیل، این کمک‌ها از جمله به دانشگاه تل‌آویو منتقل شد.

رسانه‌های اسرائیل در آغاز این هفته گزارش داده بودند که دولت آمریکا به اسرائیل در زمینه احتمال این‌که کلان‌ثروتمندان روس بخواهند با استفاده از بانک‌های اسرائیل تحریم‌های آمریکایی علیه خود را دور بزنند، «هشدار داده است». او اعلام کرده که پس از ۲۰ سال مالکیت این باشگاه نه تنها بدهی دو میلیارد دلاری باشگاه را که او در طول سال‌ها تقبل کرده بود، پس نخواهد گرفت بلکه درآمد فروش باشگاه را نیز هزینه مردم اوکراین خواهد کرد. ارزیابی شده که باشگاه چلسی اکنون چهار میلیارد دلار ارزش دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بایدن: اکنون پوتین در جهان منزوی‌تر از همیشه استرئیس جمهور آمریکا گفت که اکنون پوتین در جهان بیش از هر زمان دیگری منزوی شده و تاریخ خواهد نوشت که جنگ اوکراین، روسیه را 'ضعیف تر' و جهان را 'قوی‌تر' کرد. - خبرگزاری آناتولی ياللعجب في رجب امريكا تبذل قصار جهدها لتمكين الشعب الاوكراني من الدفاع عن نفسه بينما تبذل قصار جهدها لتكريس الاحتلال الصهيوني لارضنا العربيه ولتكريس الاحتلال هل من اجابه يابايدن ويانيتو ويابروكسل خدا شاهد من اصلاً فکر نمی کردم بایدن در این حد بیخرد باشد، احمدی نژاد در مقایسه با بایدن شاهنشاه است. متاسفم برای آمریکائیها که بایدن جاهل را رئیس جمهور انتخاب کردند با این وضع بیخردی بایدن، میشه گفت در آمریکا قحطالرجال است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گروسی شنبه به تهران می‌آید/ احتمال رفع یکی از موانع مهم مذاکرات وینگروسی شنبه به تهران می‌آید احتمال رفع یکی از موانع مهم مذاکرات وین *رافائل گروسی روز شنبه به تهران سفر خواهد کرد و با محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی دیدار می‌کند *به‌نظر می‌رسد روند تعاملات ایران و آژانس بگونه‌ای محسوس رو به بهبودی است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جمعی از نهادهای مدافع حقوق بشر خواستار رفع اتهامات از حسین رونقی شدندشماری از نهادهای بین‌المللی مدافع حقوق بشر با انتشار بیانیه‌ای از مقامات جمهوری اسلامی ایران خواستند که از حسین رونقی ملکی فعال مدنی رفع هر گونه اتهام بکنند. جاسوسان را رها نمیکنیم 🍆🍆🍆🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نیویورک تایمز: چین از روسیه خواسته بود حمله را تا بعد از المپیک به تعویق بیاندازدنیویورک تایمز: *چین از روسیه خواسته بود حمله را تا بعد از المپیک به تعویق بیاندازد *مقامات ارشد چینی قبل از شروع عملیات هفته گذشته تا حدودی از اهداف روسیه برای حمله به اوکراین آگاهی داشتند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آریا و شیرین، زوج رنگین‌کمانی: با هم از مشکلات عبور کردیم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پس از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهر کی‌یف صدای انفجار مهیبی شنیده شدپس از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهر کی‌یف صدای انفجار مهیبی شنیده شد نزدیکی ایستگاه قطار در کی‌یف، پایتخت اوکراین که تحت حملات روسیه قرار دارد، مورد هدف قرار گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »