مجوز مجلس به دولت برای واردات خودرو

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجوز مجلس برای واردات ۷۰ هزار خودروی سواری نمایندگان مجلس به دولت مجوز واردات ۷۰ هزار خودروی سواری دوگانه سوز، هیبریدی و برقی را برای سال ۱۴۰۱ دادند.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز مجلس و در جریان بررسی موارد ارجاعی از کمیسیون تلفیق در بخش درآمدی لایح بودجه ۱۴۰۱، بند الحاقی ۱ تبصره ۷ را بررسی کرده و آن را به تصویب رساندند.

بر اساس بند الحاقی ۱ تبصره ۷ لایحه، به دولت اجازه داده می شود در سال ۱۴۰۱ و با رعایت سیاست های کلی نظام نسبت به صدور مجوز واردات به صورت ذیل توسط بخش خصوصی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی با تعرفه ورودی که به تصویب هیات وزیران می رسد اقدام و درآمد ناشی از آن را به حساب درآمدی ردیف جدول شماره ۵ این قانون نزد خزانه داری کل کشور واریز نماید. اقلام وارداتی عبارت است از:۲. ۱۰۰۰۰ دستگاه کامیون، تریلی، تریلی یخچال دار و کشنده۵.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بهترین برند خودرو در آمریکا کدام است؟بازار خودرو آمریکا یکی از جذاب‌ترین و پررونق‌ترین بازارهای خودرو در جهان است، اما در سالی که گذشت، بهترین نشان خودرو در این بازار پررقابت به کدام شرکت تعلق گرفت؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

خانم های باردار بیمه می شوند/ رایگان شدن هزینه زایمان برای تمامی اقشاروزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به مصوبه دولت برای بیمه کردن خانم های باردار، گفت: تمامی هزینه های بارداری و زایمان را رایگان خواهیم کرد. همش میگن می‌کنیم یه بار نشد بگن کردیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طلسم طرح تله‌کابین علی‌آبادکتول شکسته می‌شود؟/موافقت وزیر میراث فرهنگی با اجرای تله‌کابینوزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بازدید از جنگل های کبودوال طی تماس تلفنی با سازمان جنگل ها خواستار صدور مجوز برای اجرای پروژه تله کابین علی آبادکتول شد. بین المللی کردن کباب بناب کجا رسید؟ این هرجا میره ی حرف گُنده میزنه برمیگرده. چقد تله کابین....چند تا آخه! دیگه عن یه چیزیو در نیارین ! خب این تله کابینو تو زاگرس درست کنید! شمال کشور چند تا تله کابین داره ولی جنوب یکیم نداره! دقیقا مثه ساختن پارکای آبیشون! جنوب کشور که هوا گرمه یه پارک آبی نداره اونوقت تو شمال کشور چند تا چند تا ! آخه چرا اینقد احمقین!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گروسی: زمان حساسی است/ رسیدن به نتیجه‌ای که برای همه مثبت‌ باشد امکان‌پذیر استمدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در آستانه سفرش به تهران گفت: زمان حساسی است اما رسیدن به نتیجه‌ای که برای همه مثبت‌ باشد امکان‌پذیر است.\n‌ بدون رفع تمامی تحریمها وراستی ازمایی،توافق یعنی ادامه ننگ برجام
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابعاد جدید در دادگاه استیناف هسته تروریستی رژیم ایران در بلژیکدادگاه استیناف شهر آنتورپ بلژیک برای ارزیابی مجدد پرونده هسته تروریستی وابسته به اطلاعات ایران به سرکردگی اسدالله اسدی و عضویت سه نفر دیگر که همگی پس از
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »