سخنرانی چند عضو کنگره آمریکا در مراسم یادبود قربانیان کشتار سال ۱۳۶۷ ایران در شهر واشنگتن

15/06/1399 12:01:00 ق.ظ

♦️ سخنرانی چند عضو کنگره آمریکا در مراسم یادبود قربانیان کشتار سال ۱۳۶۷ ایران در شهر واشنگتن

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. شماری از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در مراسمی به یاد قربانیان کشتار سال ۱۳۶۷ در ایران که در مقابل کنگره ایالات متحده در شهر واشنگتن برگزار شد، شرکت کردند.

جان کاتکو، عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت نیویورک در این مراسم گفت: رژیم ایران به کارزار ترور در خانه و خارج از کشور ادامه داده و سعی دارد منتقدان و کسانی که برای اصلاحات دموکراتیک فعالیت می‌کنند را ساکت کند.

راجا کریشنامورتی، نماینده دموکرات ایالت ایلینوی در مجلس نمایندگان هم گفت: من کشتار و سرکوب در ایران را محکوم می‌کنم. ما باید برای حمایت از حقوق بشر در ایران فعالیت کنیم و نباید چشم خود را بر کشتار سال ۶۷ ببندیم.

دبی لسکو،‌ عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان از ایالت آریزونا نیز در این مراسم گفت که به عنوان عضوی از کنگره و به همراه دیگر نمایندگان کنگره، در کنار شما ایستاده‌ام تا از ماموریت شما برای یک ایران غیرهسته‌ای و دموکراتیک که شهروندان خودش را با حملات تروریستی مورد تعقیب قرار نمی‌دهد، حمایت کنم. headtopics.com

مراسم یادبود قربانیان کشتار ۶۷ توسط سازمان جوامع ایرانی‌آمریکایی مقابل کنگره آمریکا برگزار شد و برخی اعضای کنگره به صورت مجازی و ویدئو کنفرانس در این مراسم شرکت کردند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

مورگان اورتگاس: آمریکا مخالف حضور حزب‌الله در دولت لبنان است🔺مورگان اورتگاس: آمریکا مخالف حضور حزب‌الله در دولت لبنان است ⚡️مورگان اورتگاس تاکید کرد: گروه شبه نظامی حزب الله که از حمایت جمهوری_اسلامی برخوردار است، یک حزب نیست که تمایل به کار با آن داشته باشیم.

شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 190 هزار و 14 نفر رسید- خبرگزاری آناتولی

چرا القاعده در سوریه ساکت است؟ - BBC News فارسیحدود دو ماه است که هیچ صدایی از یک گروه وابسته به القاعده در سوریه شنیده نشده است و سرنوشت این سازمان در این کشور نامعلوم است.

آن چه لازم است در مورد سرطان روده بزرگ بدانیمآن چه لازم است در مورد سرطان روده بزرگ بدانیم در پی مرگ چدویک بوزمن، بازیگر ۴۳ ساله آمریکایی، بر اثر ابتلا به سرطان روده بزرگ، خیلی‌ها ممکن است در مورد این بیماری، به ویژه در مورد خطر آن در افراد جوان‌تر، سوالاتی داشته باشند.

آمریکا دامنه‌های دو وبسایت متعلق به گروه کتائب حزب‌الله در عراق را مسدود کرد🔺آمریکا دامنه‌های دو وبسایت متعلق به گروه کتائب حزب‌الله در عراق را مسدود کرد ⚡️ دامنه‌های دو وبسایت تلویزیون «الاتجاه» متعلق به کتائب حزب‌الله توقیف شد. کتائب حزب‌الله از سوی آمریکا یک تشکیلات تروریستی شناخته شده است.

۶ ساعت نگاه‌کردن به مانیتور معادل ۲۵ دقیقه در معرض نور خورشید بودن استتهران- ایرنا- نتایج یک مطالعه که به تازگی انجام شده است، نشان می‌دهد که ۶ ساعت نگاه کردن به صفحه نمایش رایانه در طول روز به اندازه ۲۵ دقیقه قرار داشتن در معرض نور شدید خورشید بدون داشتن کرم ضد آفتاب برای پوست مضر است.