پنج کشته در تیراندازی داخل خانه‌ای در نزدیکی تورنتو کانادا - BBC News فارسی

14/06/1399 11:05:00 ب.ظ

پنج کشته در تیراندازی داخل خانه‌ای در نزدیکی تورنتو کانادا

پلیس می‌گوید مظنون به این تیراندازی هم در میان کشته شدگان است و احتمالا با شلیک به خود خودکشی کرده است. تمامی قربانیان این تیراندازی اعضای یک خانواده‌اند؛ از جمله دو کودک. یک ساعت پیش منبع تصویر، Rick Madonik / Contributor پلیس می‌گوید مظنون به این تیراندازی هم در میان...

یک ساعت پیش منبع تصویر، Rick Madonik / Contributor پلیس می‌گوید مظنون به این تیراندازی هم در میان کشته‌شدگان است و احتمالا با شلیک به خود خودکشی کرده است. تمامی قربانیان این تیراندازی اعضای یک خانواده‌اند؛ از جمله دو کودک.

پلیس شهر اوشاوا در نزدیکی تورنتو می‌گوید پس از آن که نیمه شب گذشته گزارش‌های متعددی از تیراندازی دریافت کرده ساعت یک و ۲۰ دقیقه بامداد به وقت تورنتو به صحنه رسیده است و وقتی وارد این خانه مسکونی شده پنج جسد شامل فرد مظنون و دو کودک را پیدا کرده است.

پلیس یک زن ۵۰ ساله را هم پیدا کرده که بر اثر این تیراندازی مجروح شده بود و اکنون در بیمارستان بستری است اما وضع عمومی او خطرناک و وخیم نیست. جورج تودوس، افسر پلیسی که وارد این خانه شده‌ به بی‌بی‌سی گفته‌: "همان طور که می‌توان متصور شد... با صحنه‌های بسیار دلخراش و سهمگینی روبرو شدیم." headtopics.com

پلیس در کنفرانس خبری خود گفته همه قربانیان با هم رابطه داشتند و از نظر پلیس مظنون با شلیک به خودش از پای درآمده.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

با کرامت ‌زیستن| محمد طلوعی

«قدرت بی‌قدرتان» کتابی بود که در طول امسال بارها سراغش رفتم، حتا در مسافرت هم همراهم بود و برایم به کتاب بالینی تبدیل شد. دوستی سفرکرده و از فرنگ برگشته کتاب را در اولین ملاقات در وطن برایم هدیه آورده بود و امضا کرده بود و قول گرفته بود که بخوانمش. من کتاب را در خانه‌ی دوستی مشترک جا گذاشته بودم و آن دوست مشترک کتاب را جسته بود و امضا را دیده بود و زنگ‌زده به دوست فرنگی‌مان و او هم یک ایمیل بلندبالا برایم نوشته بود به اضافه‌ی یک شرح مختصری از زندگی واتسلاو هاول و گفته بود نشان به آن نشان که نمایش‌نامه‌ای از هاول را در رشت تآتر کرده بود و من نرفته بودم ببینم و کنایه‌زده بود که من خودم را همیشه گهی اعلا فرض می‌کنم که هرکسی او می‌شناسد و کشفش می‌کند به هیچ‌جایم نمی‌گیرم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اعتراضات پورتلند؛ مظنون به قتل در حین بازداشت، توسط پلیس کشته شد - BBC News فارسییک مقام وزارت دادگستری آمریکا می‌گوید ماموران پلیس، یک فعال ضد فاشیست را که مظنون به قتل یک فعال راست افراطی در درگیری‌های آخر هفته گذشته در شهر پورتلند بود به ضرب گلوله کشته‌اند.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 288 نفر رسید

تبدیل مانش به مدیترانه ؛ نجات بیش از پنجاه پناهجو در کانال مانش در دو روز گذشتهنیروهای گارد ساحلی فرانسه نزدیک به شصت پناهجویی که در دو روز چهارشنبه و پنج شنبه قصد عبور از کانال مانش برای ورود به خاک بریتانیا داشتند را در دریا بازداشت کردند.

آمار ابتلا به کرونا در آفریقا به بیش از1 میلیون و 281 هزار نفر رسید

ثبت بیشترین موارد ابتلای روزانه به کرونا در انگلستان در 97 روز گذشته

خشونت‌ها در افغانستان؛ دست‌کم ۹ غیرنظامی کشته و ۷ غیرنظامی دیگر زخمی شدند - BBC News فارسیمقام‌های دولتی ولایت‌های سرپل، ننگرهار و هلمند می‌گویند در نتیجه چند انفجار در شماری از ولسوالی‌های این ولایات دست‌کم ۹ غیرنظامی کشته و ۷ نفر دیگر زخمی شدند. تاکنون فرد یا گروهی مسئولیت این رویدادها را برعهده نگرفته است.