پنج کشته در تیراندازی داخل خانه‌ای در نزدیکی تورنتو کانادا - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پنج کشته در تیراندازی داخل خانه‌ای در نزدیکی تورنتو کانادا

Rick Madonik / Contributor

پلیس شهر اوشاوا در نزدیکی تورنتو می‌گوید پس از آن که نیمه شب گذشته گزارش‌های متعددی از تیراندازی دریافت کرده ساعت یک و ۲۰ دقیقه بامداد به وقت تورنتو به صحنه رسیده است و وقتی وارد این خانه مسکونی شده پنج جسد شامل فرد مظنون و دو کودک را پیدا کرده است. جورج تودوس، افسر پلیسی که وارد این خانه شده‌ به بی‌بی‌سی گفته‌: "همان طور که می‌توان متصور شد... با صحنه‌های بسیار دلخراش و سهمگینی روبرو شدیم."

پلیس می‌گوید هنوز این واقعه را یک قتل-خودکشی طبقه بندی نکرده چون تحقیقات در مراحل اولیه است اما مظنون دیگری در ارتباط با این تیراندازی شناسایی نشده است.کارل گیبسون، یکی از اهالی محل گفته آنها یک خانواده صمیمی و با ملاحظه بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات پورتلند؛ مظنون به قتل در حین بازداشت، توسط پلیس کشته شد - BBC News فارسییک مقام وزارت دادگستری آمریکا می‌گوید ماموران پلیس، یک فعال ضد فاشیست را که مظنون به قتل یک فعال راست افراطی در درگیری‌های آخر هفته گذشته در شهر پورتلند بود به ضرب گلوله کشته‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 288 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تبدیل مانش به مدیترانه ؛ نجات بیش از پنجاه پناهجو در کانال مانش در دو روز گذشتهنیروهای گارد ساحلی فرانسه نزدیک به شصت پناهجویی که در دو روز چهارشنبه و پنج شنبه قصد عبور از کانال مانش برای ورود به خاک بریتانیا داشتند را در دریا بازداشت کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار ابتلا به کرونا در آفریقا به بیش از1 میلیون و 281 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ثبت بیشترین موارد ابتلای روزانه به کرونا در انگلستان در 97 روز گذشته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خشونت‌ها در افغانستان؛ دست‌کم ۹ غیرنظامی کشته و ۷ غیرنظامی دیگر زخمی شدند - BBC News فارسیمقام‌های دولتی ولایت‌های سرپل، ننگرهار و هلمند می‌گویند در نتیجه چند انفجار در شماری از ولسوالی‌های این ولایات دست‌کم ۹ غیرنظامی کشته و ۷ نفر دیگر زخمی شدند. تاکنون فرد یا گروهی مسئولیت این رویدادها را برعهده نگرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »