زن چینی فرزندان دوقلویش را فروخت تا تلفن همراه بخرد

11/09/2019 03:09:00 ب.ظ

زن چینی فرزندان دوقلویش را فروخت تا تلفن همراه بخرد

زن چینی فرزندان دوقلویش را فروخت تا تلفن همراه بخرد

یک زن چینی دو فرزند تازه به دنیا آمده‌اش را به مبلغ 9 هزار دلار فروخت تا با بخشی از این پول یک تلفن

این دو نوزاد خردسال که تنها دو هفته از به دنیا آمدنشان می‌گذشت به خانواده‌ای در فاصله 700 کیلومتری محل زندگی مادرشان فروخته شدند. مادر آنها که حدود 20 سال سن دارد، با بخشی از پول فروش فرزندانش یک تلفن همراه خرید.پلیس استان چیانگ چین مادر و شریک زندگی‌اش را دستگیر کرد و نوزادان را به پدر و مادر بزرگشان برگرداند تا از آنها مراقبت کنند.

به گفته مقامات پلیس این مادر که نام او «ما» ذکر شده، این دو نوزاد دوقلو در ماه سپتامبر به دنیا آمده‌اند و نیازمند مراقبت ویژه بوده‌اند، زیرا که پیش از موعد به دنیا آمده‌اند. مردی به نام «وو» که شریک زندگی مادر این دوقلوها بوده، هنگام تولدشان به بیمارستان نیامده و حاضر نشده در مراقبت از نوزادان به او کمک کند و این موضوع خانم «ما» را به فروش فرزندانش وا داشته، زیرا که توان مراقبت از آنها را نداشته است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

کاندیداهای کمیسیون اروپا؛ ۱۳ زن، ۱۴ مرد | DW | 09.09.2019کمیسیون اروپا نقش کابینه یا قوه مجریه اتحادیه را ایفا می‌کند و هر یک از کشورهای عضو، نماینده‌ای در آن دارند. لیست پیشنهادی خانم فون در لاین، رئیس آتی این کمیسیون، نسبت متوازنی از زنان و مردان را ارائه داده است.

بازیگر پیشین «جیمزباند» از گزینش یک زن برای ادامه این نقش حمایت کردبازیگر پیشین «جیمزباند» از گزینش یک زن برای ادامه این نقش حمایت کرد پیرس برازنان که برای شرکت در جشنواره سینمایی «دوویل» به فرانسه رفته است، به پرسش‌‌های خبرنگاران درباره موضوعات مختلف از جمله فیلم های جیمز باند پاسخ داد.

درگذشت زن جوان طرفدار تیم استقلال پس از خودسوزیسحر خدایاری در پی مراجعه به دادسرا و آگاهی از احتمال رفتن به زندان برای تحمل «حبس شش ماهه»، روز دوشنبه ۱۰ شهریور خود را به آتش می‌کشد و با ۹۰ درصد سوختگی روانه بیمارستان می‌شود. حال با گذشت چند روز از بستری شدن، منابع خبری از درگذشت این زن جوان عاشق فوتبال خبر می‌دهند.

یک خبرنگار زن به اتهام سقط جنین غیرقانونی در مراکش دستگیر شدهاجر ریسونی خبرنگار روزنامه عربی زبان اخبارالیوم روز ۳ سپتامبر در مطب دکتر متخصص زنان «در حین عمل سقط جنین» همراه با نامزد، دکتر متخصص زنان، دکتر بیهوشی و یک پرستار در شهر رباط مراکش بازداشت و به دادستانی منتقل شدند.

واکنش‌ها به درگذشت زن جوان طرفدار فوتبالمعصومه ابتکار، معاون رییس جمهوری در امور زنان پس از انتشار خبر خودسوزی سحر خدایاری در حساب توییتر خود نوشته بود که پیگیر وضعیت او هست و با ریاست قوه قضائیه در این‌بار مکاتبه کرده است.

زن ۷۷ ساله بریتانیایی با سفر به دور دنیا با قایق رکورد جدیدی ثبت کردزن ۷۷ ساله بریتانیایی با سفر به دور دنیا با قایق رکورد جدیدی ثبت کرد بیشتر بخوانید🔽

همراه خریده و باقی را صرف پرداخت صورتحساب‌هایش کند.اورزولا فون در لاین، وزیر دفاع سابق آلمان و رئیس آتی کمیسیون اروپا اورزولا فون در لاین، رئیس آتی کمیسیون اروپا، نامزدهای عضویت در این نهاد را معرفی کرد.نظرات بیشتر شهریور ۱۸, ۱۳۹۸ تنش میان اسرائیل و شبه نظامیان مورد حمایت ایران؛ اسرائیل «از پرتاب‌ ناموفق چندین موشک از خاک سوریه» خبر داد عکس آرشیوی است ناظران حقوق بشر در سوریه گزارش دادند که در جریان حمله هوایی توسط هواپیماهای ناشناس به پایگاه‌ها و انبارهای جنگ‌‌افزار شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در شرق سوریه دست‌کم ۱۸ نفر کشته شده‌‌ا‌ند.خواهر سحر خدایاری -که در مصاحبه‌ای با روزنامه شهروند از او با نام مستعار سارا یاد می‌کند- گفته بود خواهرش اسفند ماه سال ۹۷ در پی تلاش برای ورود به ورزشگاه آزادی با لباس مبدل مردانه برای تماشای بازی استقلال و العین توسط نیروی انتظامی بازداشت می‌شود.

این دو نوزاد خردسال که تنها دو هفته از به دنیا آمدنشان می‌گذشت به خانواده‌ای در فاصله 700 کیلومتری محل زندگی مادرشان فروخته شدند. مادر آنها که حدود 20 سال سن دارد، با بخشی از پول فروش فرزندانش یک تلفن همراه خرید. به این ترتیب و برای نخستین مرتبه، تقریبا نیمی از کاندیداها زن هستند. پلیس استان چیانگ چین مادر و شریک زندگی‌اش را دستگیر کرد و نوزادان را به پدر و مادر بزرگشان برگرداند تا از آنها مراقبت کنند. همزمان آسوشیتدپرس می‌گوید شماری از منابع داخلی در سوریه آمارهای متفاوتی ارائه کرده‌ و گفته‌اند این حملات ۲۱ کشته و ۳۶ زخمی درپی داشته است. به گفته مقامات پلیس این مادر که نام او «ما» ذکر شده، این دو نوزاد دوقلو در ماه سپتامبر به دنیا آمده‌اند و نیازمند مراقبت ویژه بوده‌اند، زیرا که پیش از موعد به دنیا آمده‌اند. چنانچه پارلمان اروپا به کاندیداهای معرفی شده رای دهد، میزان حضور زنان در کمیسیون یک رکورد خواهد بود. مردی به نام «وو» که شریک زندگی مادر این دوقلوها بوده، هنگام تولدشان به بیمارستان نیامده و حاضر نشده در مراقبت از نوزادان به او کمک کند و این موضوع خانم «ما» را به فروش فرزندانش وا داشته، زیرا که توان مراقبت از آنها را نداشته است. خبرگزاری میزان در روز ۱۱ شهریور در پی رسانه‌ای شدن خبر خودسوزی سحر خدایاری به نقل از یک مقام آگاه در دادگستری تهران نوشته بود: «این فرد در اسفندماه سال ۹۷ و در حالیکه پوشش نامناسب داشته است، با مامورین نیروی انتظامی درگیر می‌شود و به آن‌ها توهین می‌کند که مستندات لازم در همین رابطه از ناحیه مامورین تهیه و به دادسرای تهران تحویل می‌شود.

او یکی از نوزادان را به مبلغ 6300 دلار و دیگری را به قیمت 2800 دلار فروخت و از این مبلغ برای خرید یک تلفن همراه و پرداخت صورتحساب‌های عقب‌افتاده‌اش استفاده کرد. ریاست خانم فون در لاین بر کمیسیون اروپا از اول نوامبر ۲۰۱۹ رسمیت می‌یابد. در هفته‌های گذشته نیز و پس از چند حمله به انبار مهمات شبه نظامیان شیعه مورد حمایت ایران در عراق، بنیامین نتانیاهو گفت که اسرائیل به ایران اجازه نمی دهد در هیچ جا امنیت داشته باشد. براساس قوانین چین فرد یا افرادی که به تجارت و قاچاق کودکان دست بزنند، به 10 سال زندان محکوم خواهند شد. خانواده‌هایی که چنین کودکانی را بخرند، نیز تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت. فهرست ارائه شده مخالفانی نیز دارد. .» بنابر اعلام ارتش این کشور «پرتاب این موشکها از نزدیکی دمشق به دست عناصر شیعه و به فرماندهی نیرو قدس ایران انجام گرفت.