زن چینی فرزندان دوقلویش را فروخت تا تلفن همراه بخرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک زن چینی دو فرزند تازه به دنیا آمده‌اش را به مبلغ 9 هزار دلار فروخت تا با بخشی از این پول یک تلفن

این دو نوزاد خردسال که تنها دو هفته از به دنیا آمدنشان می‌گذشت به خانواده‌ای در فاصله 700 کیلومتری محل زندگی مادرشان فروخته شدند. مادر آنها که حدود 20 سال سن دارد، با بخشی از پول فروش فرزندانش یک تلفن همراه خرید.

پلیس استان چیانگ چین مادر و شریک زندگی‌اش را دستگیر کرد و نوزادان را به پدر و مادر بزرگشان برگرداند تا از آنها مراقبت کنند. به گفته مقامات پلیس این مادر که نام او «ما» ذکر شده، این دو نوزاد دوقلو در ماه سپتامبر به دنیا آمده‌اند و نیازمند مراقبت ویژه بوده‌اند، زیرا که پیش از موعد به دنیا آمده‌اند. مردی به نام «وو» که شریک زندگی مادر این دوقلوها بوده، هنگام تولدشان به بیمارستان نیامده و حاضر نشده در مراقبت از نوزادان به او کمک کند و این موضوع خانم «ما» را به فروش فرزندانش وا داشته، زیرا که توان مراقبت از آنها را نداشته است.

او یکی از نوزادان را به مبلغ 6300 دلار و دیگری را به قیمت 2800 دلار فروخت و از این مبلغ برای خرید یک تلفن همراه و پرداخت صورتحساب‌های عقب‌افتاده‌اش استفاده کرد. براساس قوانین چین فرد یا افرادی که به تجارت و قاچاق کودکان دست بزنند، به 10 سال زندان محکوم خواهند شد. خانواده‌هایی که چنین کودکانی را بخرند، نیز تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاندیداهای کمیسیون اروپا؛ ۱۳ زن، ۱۴ مرد | DW | 09.09.2019کمیسیون اروپا نقش کابینه یا قوه مجریه اتحادیه را ایفا می‌کند و هر یک از کشورهای عضو، نماینده‌ای در آن دارند. لیست پیشنهادی خانم فون در لاین، رئیس آتی این کمیسیون، نسبت متوازنی از زنان و مردان را ارائه داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازیگر پیشین «جیمزباند» از گزینش یک زن برای ادامه این نقش حمایت کردبازیگر پیشین «جیمزباند» از گزینش یک زن برای ادامه این نقش حمایت کرد پیرس برازنان که برای شرکت در جشنواره سینمایی «دوویل» به فرانسه رفته است، به پرسش‌‌های خبرنگاران درباره موضوعات مختلف از جمله فیلم های جیمز باند پاسخ داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درگذشت زن جوان طرفدار تیم استقلال پس از خودسوزیسحر خدایاری در پی مراجعه به دادسرا و آگاهی از احتمال رفتن به زندان برای تحمل «حبس شش ماهه»، روز دوشنبه ۱۰ شهریور خود را به آتش می‌کشد و با ۹۰ درصد سوختگی روانه بیمارستان می‌شود. حال با گذشت چند روز از بستری شدن، منابع خبری از درگذشت این زن جوان عاشق فوتبال خبر می‌دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک خبرنگار زن به اتهام سقط جنین غیرقانونی در مراکش دستگیر شدهاجر ریسونی خبرنگار روزنامه عربی زبان اخبارالیوم روز ۳ سپتامبر در مطب دکتر متخصص زنان «در حین عمل سقط جنین» همراه با نامزد، دکتر متخصص زنان، دکتر بیهوشی و یک پرستار در شهر رباط مراکش بازداشت و به دادستانی منتقل شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به درگذشت زن جوان طرفدار فوتبالمعصومه ابتکار، معاون رییس جمهوری در امور زنان پس از انتشار خبر خودسوزی سحر خدایاری در حساب توییتر خود نوشته بود که پیگیر وضعیت او هست و با ریاست قوه قضائیه در این‌بار مکاتبه کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زن ۷۷ ساله بریتانیایی با سفر به دور دنیا با قایق رکورد جدیدی ثبت کردزن ۷۷ ساله بریتانیایی با سفر به دور دنیا با قایق رکورد جدیدی ثبت کرد بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »