زخمی شدن ۴ کولبر با شلیک نیروهای نظامی جمهوری اسلامی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رسانه های حقوق بشری کردستان از مجروح شدن ۴ کولبر دیگر با تیراندازی نیروهای مسلح حکومت جمهوری اسلامی خبر داده‌اند. این کولبران در مرز نوسود واقع در استان کرمانشاه و بدون اخطار قبلی هدف قرار گرفته‌اند. اخبار_ایران

رسانه های حقوق بشری کردستان از مجروح شدن ۴ کولبر دیگر با تیراندازی نیروهای مسلح حکومت جمهوری اسلامی خبر داده‌اند.

آژانس خبررسانی کردستان، کردپا گزارش کرده است که روز سه‌شنبه ۲۳ فروردین، سه کولبر به نام‌های «فرزاد امامی»، «آرمان مصطفی‌زاده» و«سلام اعظمی» اهل شهرستان‌های پاوه و روانسر بر اثر شلیک نیروهای مرزی جمهوری اسلامی در نوسود زخمی شدند.از این ۳ شهروند، فرزاد امامی از ناحیه ساق پا دچار شکستگی شده و به بیمارستان جوانرود منتقل شده است.

در رویدادی مشابه و در شامگاه روز چهارشنبه ۲۴ فروردین نیز، یک کولبر دیگر به نام «یحیی رستم‌زاده» اهل روستایی در جوانرود بر اثر شلیک نیروهای حکومت ایران در مرز نوسود زخمی شد. مقام‌های جمهوری اسلامی ایران کولبری را نوعی قاچاق کالا می‌دانند، اما بسیاری از منتقدان و کنشگران، با اشاره به فقر و بیکاری گسترده، نابرابری‌ها و چالش‌های دیگر، کولبری را نه راهی برای کسب درآمد، که تنها راه «زنده‌ ماندن» گروهی از شهروندان و خانواده‌های آن‌ها توصیف می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک فعال مدنی در نقده با شلیک مستقیم نیروهای امنیتی زخمی شدنیروهای امنیتی شهرستان نقده در استان آذربایجان_غربی، صبح روز ۲۵فرودین۱۴۰۱، با یوروش به محل کار «علی حاج‌محمدی»، این زندانی سیاسی سابق و فعال مدنی ساکن این شهر را با شلیک دو گلوله زخمی کردند. علی_حاج‌محمدی فعالان_مدنی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

درگیری شدید فلسطینیان با نیروهای امنیتی اسرائیل در مسجدالاقصیمسجدالاقصی، مکان مقدس مسلمانان در شرق اورشلیم، بیت‌المقدس، روز جمعه در دومین جمعه ماه رمضان به صحنه درگیری شدید میان فلسطینیان با نیروهای پلیس و امنیتی اسرائیل مبدل شده است. خیلی هم عالی امیدواریم نابودبششه تمام
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات ریاست جمهوری فرانسه؛ دانشجویان با شعار «نه ماکرون، نه لوپن» دانشگاه سوربن را تصرف کردندصدها دانشجوی فرانسوی عصر روز چهارشنبه ۱۳ آوریل با شعار «نه ماکرون، نه لوپن» بخشی از دانشگاه سوربن را به تصرف خود درآوردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تحقیقات پلیس کانادا درباره ربوده شدن یک دختر ایرانی توسط «پلیس‌های قلابی»پلیس انتاریو با گذشت سه ماه از این حادثه می‌گوید ماموران پلیس هرگز به خانه این ایرانی مراجعه نکرده بودند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

۳ ماه از ربوده شدن یک دختر ایرانی در کانادا گذشتیک دختر ایرانی به نام الناز حاج‌تعمیری ۹۲ روز پیش در کشور کانادا ربوده شده و اطلاعی از سرنوشت او در دست نیست. به گزارش شبکه سی تی وی کانادا، او در روز ۲۲ دی ماه سال گذشته از خانه یکی از اقوامش در مکانی در شمال تورنتو به زور ربوده شده است. آدم‌ربایی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پاکستان: ادعاهای آمریکا و هند همراه با سوء‌نیت استپاکستان: ادعاهای آمریکا و هند همراه با سوء‌نیت است وزارت امور خارجه پاکستان با انتشار بیانیه‌ای اظهارات اخیر مقامات آمریکایی و هندی درباره اسلام‌ آباد را دارای سوء‌نیت خواند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »