۳ ماه از ربوده شدن یک دختر ایرانی در کانادا گذشت

25/01/1401 07:43 ب.ظ

یک دختر ایرانی به نام الناز حاج‌تعمیری ۹۲ روز پیش در کشور کانادا ربوده شده و اطلاعی از سرنوشت او در دست نیست. به گزارش شبکه سی تی وی کانادا، او در روز ۲۲ دی ماه سال گذشته از خانه یکی از اقوامش در مکانی در شمال تورنتو به زور ربوده شده است. آدم‌ربایی

یک دختر ایرانی به نام الناز حاج‌تعمیری ۹۲ روز پیش در کشور کانادا ربوده شده و اطلاعی از سرنوشت او در دست نیست.به گزارش شبکه سی تی و ... الناز حاج‌تعمیری ۹۲ روز پیش در کشور کانادا ربوده شده و اطلاعی از سرنوشت او در دست نیست. این دختر ایرانی دو هفته قبل از ربوده شدن نیز مورد حمله دو نفر قرار گرفته بود.

یک دختر ایرانی به نام الناز حاج‌تعمیری ۹۲ روز پیش در کشور کانادا ربوده شده و اطلاعی از سرنوشت او در دست نیست.سی تی وی

کانادا، خانم حاج‌تعمیری در روز ۲۲ دی ماه سال گذشته از خانه یکی از اقوامش در مکانی در ۱۰۹ کیلومتری شمال تورنتو به زور ربوده شده است. در این گزارش آمده که ربایندگان خود را پلیس معرفی کرده و این دختر ایرانی را با پای برهنه در برف کشیده و سوار یک ماشین شاسی‌بلند کرده‌اند.

به نوشته سی تی وی، الناز حاج‌تعمیری، دو هفته قبل از ربوده شدن نیز در ریچموند انتاریو از سوی افرادی مورد حمله قرار گرفته و از ناحیه سر زخمی شده بود. پلیس کانادا گفته حمله کنندگان به خانم تعمیری همان افرادی نیستند که وی را ربوده‌اند اما گمان می‌رود که بین این دو پرونده رابطه وجود دارد. headtopics.com

الناز تعمیری کمتر از ۴ سال پیش از ایران به کانادا مهاجرت کرده بود.

ادامه مطلب:
iranwire »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 500 میلیون نفر گذشتشمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 500 میلیون و 173 هزار و 141 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از شنبه/ خیزش گرد و خاک در برخی مناطق؛ فردارئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به وضعیت آب و هوایی کشور طی روزهای آینده، از خیزش گرد و خاک در برخی مناطق کشور از روز جمعه و همچنین ورود سامانه بارشی جدیدی به کشور از روز شنبه خبر داد.

سازمان همکاری اروپا: به شواهدی از جنایت جنگی روسیه در اوکراین دست یافته‌ایمکارشناسان سازمان امنیت و همکاری اروپا ارتش روسیه را به عدم توجه به پیشگیری‌های لازم، بی‌اعتنایی به جنبه «متناسب» اقدامات نظامی و بی‌توجهی به لزوم عدم حمله به مراکزی همچون مدارس و بیمارستان‌ها متهم کرده‌اند. از جنایاتی که شما در افغانستان و چندین کشورهای اسلامی مرتکب شده اید چطوره؟ عجب !کَشفی...🤣😂😘

محاکمه مردی در برلین به اتهام ''جنایت جنگی'' در دمشق | DW | 14.04.2022با اعلام دادستانی فدرال آلمان، مردی که متهم است در سال ۲۰۱۴ با نارنجک‌انداز ضدتانک به سوی مردم دمشق شلیک کرده و هفت غیرنظامی را به کشتن داده، به ''قتل'' و ''جنایت جنگی'' متهم شده است. این فرد در برلین بازداشت شده بود.

‌نیویورک‌تایمز: طالبان در 6 ماه 500 نظامی و کارمند حکومت پیشین را کشته‌ یا ربوده‌ استروزنامه‌ «نیویورک‌تایمز» در یک گزارش تحقیقی‌ نوشته است که طالبان خلاف وعده «عفو عمومی»، دست به «کشتار گسترده انتقام‌جویانه» علیه کارمندان دولت و نیروهای با طالبان افغانستان بهتر از طالبان و داعشان اسلامی ایران هستند، چونکه طالبان ایران در شش ماه اول حکومتشان هزاران نفر را کشتند و کسی صدایش در نیامد

گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا از تداوم نقض حقوق بشر در ایراندر گزارش سالیانه وزارت خارجه آمریکا از وضعیت حقوق بشر، ایران به نقض موارد متعدد حقوق_بشر متهم شده و از جمله آن، تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران برای آدم‌ربایی مخالفان، قتل‌های غیرقانونی، ناپدیدسازی قهری، شکنجه، بازداشت‌های سیاسی اشاره شده است. اخبار_ایران

خواندن در ۱ دقیقه

الناز حاج‌تعمیری ۹۲ روز پیش در کشور کانادا ربوده شده و اطلاعی از سرنوشت او در دست نیست.

این دختر ایرانی دو هفته قبل از ربوده شدن نیز مورد حمله دو نفر قرار گرفته بود.

یک دختر ایرانی به نام الناز حاج‌تعمیری ۹۲ روز پیش در کشور کانادا ربوده شده و اطلاعی از سرنوشت او در دست نیست.سی تی وی

کانادا، خانم حاج‌تعمیری در روز ۲۲ دی ماه سال گذشته از خانه یکی از اقوامش در مکانی در ۱۰۹ کیلومتری شمال تورنتو به زور ربوده شده است.

در این گزارش آمده که ربایندگان خود را پلیس معرفی کرده و این دختر ایرانی را با پای برهنه در برف کشیده و سوار یک ماشین شاسی‌بلند کرده‌اند.

به نوشته سی تی وی، الناز حاج‌تعمیری، دو هفته قبل از ربوده شدن نیز در ریچموند انتاریو از سوی افرادی مورد حمله قرار گرفته و از ناحیه سر زخمی شده بود.

پلیس کانادا گفته حمله کنندگان به خانم تعمیری همان افرادی نیستند که وی را ربوده‌اند اما گمان می‌رود که بین این دو پرونده رابطه وجود دارد.

الناز تعمیری کمتر از ۴ سال پیش از ایران به کانادا مهاجرت کرده بود.

با گذشته بیش از ۳ ماه از ربوده شدن این دختر ایرانی، پلیس کانادا از شهروندان این کشور درخواست کمک کرده و ویدیویی حاوی درخواست مادر وی را که نیز در ایران به سر می‌برد، منتشر کرده است.