رویترز: حوثی‌ها با دسترسی سازمان ملل به نفتکش به گل نشسته در سواحل یمن موافقت کردند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

🔺رویترز: حوثی‌ها با دسترسی سازمان_ملل به نفتکش به گل نشسته در سواحل یمن موافقت کردند ⚡️دو منبع در سازمان ملل می‌گویند حوثی‌ها موافقت کرده‌اند دسترسی به یک نفتکش به گل نشسته در سواحل یمن را، که ممکن است باعث بروز فاجعه زیست محیطی شود، فراهم کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دو منبع آگاه در سازمان ملل متحد می‌گویند حوثی‌های یمن موافقت کرده‌اند دسترسی این سازمان به یک نفتکش به گل نشسته در سواحل آن کشور را، که ممکن است باعث بروز فاجعه زیست محیطی شود، فراهم کنند.

خبرگزاری رویترز روز یکشنبه ۲۲ تیر از قول این منابع آگاه نوشت، شورشیان حوثی مورد حمایت ایران که کنترل بندر رأس عیسی را در دست دارند در نامه‌ای با اعزام تیم فنی سازمان ملل به محل موافقت کرده‌اند. نفتکش صافر بیش از پنج سال است نزدیک ترمینال نفتی رأس عیسی باقی مانده است و به تازگی گزارش شده که آب به داخل محفظه موتور آن نفوذ کرده است. سازمان ملل از تبعات این حادثه ابراز نگرانی کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح ادعای مضحک واگذاری کیش به چینی‌ها توهین به شعور جمعی ملت بزرگ ایران استسفیر ایران در چین، طرح ادعاهای مضحک واگذاری کیش به چینی‌ها را توهین به شعور جمعی ملت بزرگ ایران دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارشگر ویژه سازمان ملل: متهم اصلی پرونده قتل جمال خاشقجی، محمد بن سلمان استگزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در گفت‌وگو با «آناتولی» ضمن تاکید بر جدیت ترکیه در رسیدگی به پرونده جمال خاشقجی، ولیعهد عربستان سعودی را «متهم اصلی» پرونده دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برای تحقیق درباره کرونا بازرسان سازمان جهانی بهداشت به چین می‌روند | DW | 11.07.2020با این‌که جهان از چندین ماه پیش گرفتار ویروس کرونا شده است هنوز منشأ بیماری کووید۱۹ و شیوه گسترش آن به درستی شناخته نشده است. سازمان جهانی بهداشت گروهی از کارشناسان را برای تحقیق درباره کرونا به چین می‌فرستد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گزارش کامل حادثه هواپیمای اوکراینی به روایت سازمان هواپیمایی کشوری+ عکس و نقشهگزارش پیشرفت تحقیقات بررسی سانحه هواپیمای اوکراینی، توسط سازمان هواپیمایی کشوری منتشر شد. در بخشی از این گزارش آمده: در ساعت 06:14:41  کاربر سامانه دفاع هوایی، بدون دریافت پاسخ از مرکز هماهنگی، یک فروند موشک به سمت هدف متخاصمی که شناسایی کرده بود شلیک نمود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

گزارشگران بدون مرز: بازجویی تلویزیونی روح‌الله زم اعتراف به شکنجه زندانی استشب گذشته تلویزیون ایران در برنامه‌ای با عنوان «بدون تعارف»، روح الله زم را جلوی دوربین خود نشاند و با این متهم محکوم به اعدام گفت‌وگو کرد. این برنامه واکنش‌های زیادی را در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرد و بسیاری خبرنگاری را که روبروی روح‌الله زم نشسته بود،در قامت «بازجو» توصیف کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان استاستاندار تهران تاکید کرد: طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان است بنا بر تعریف مرکز آمار خط فقر در استان تهران ۴.۵ میلیون تومان و میانگین کشوری دو میلیون تومان است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »