گزارش کامل حادثه هواپیمای اوکراینی به روایت سازمان هواپیمایی کشوری+ عکس و نقشه

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

🔻گزارش کامل حادثه هواپیمای‌اوکراینی به روایت سازمان هواپیمایی کشوری گزارش پیشرفت تحقیقات بررسی سانحه هواپیمای اوکراینی، توسط سازمان هواپیمایی کشوری منتشر شد. این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مطابق بررسیهای انجام شده و بر مبنای شواهدی که تا کنون قطعیت آنها برای گروه بررسی سانحه محرز شده است، اطلاعات زیر قابل ارائه است.1- در حدود ساعت 4 بامداد روز چهارشنبه 18 دیماه 1398 ،با توجه به تغییر در سطح آمادگی پدافند هوایی کشور، بخش نظامی به بخش غیر نظامی کنترل فضای کشور اطالع میدهد که تنها پروازهایی مجاز به برخاست از باند فرودگاهها هستند که از قبل توسط شبکه پدافند شناسایی شده و مجوز پرواز آنها توسط این شبکه صادر شده باشد.

9 -کاربر سامانه دفاع هوایی مشخصات هدف شناسایی شده را در ساعت 06:14:21 بر روی بستر ارتباطی به مرکز هماهنگی مربوطه اعالم نمود )در خصوص برقراری ارتباط به بند بعدی مراجعه شود(. این هدف همان هواپیمای اکراینی بوده که از سمت فرودگاه امام در حال نزدیک شدن به سامانه بوده است ولی توسط سامانه به عنوان هدفی که از ناحیه جنوب غربی در حال نزدیک شدن به تهران بود شناسایی میشود10- اطلاعات ثبت شده نشان میدهد که پیام سامانه دفاعی با مرکز هماهنگی مبادله نشده است. در این مرحله، یک حلقه دیگر زنجیره رویداد شکل میگیرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش آمریکا به گزارش سازمان ملل درباره کشته شدن قاسم سلیمانیوزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا اعلام کرد گزارش سازمان ملل درباره کشته شدن قاسم سلیمانی را رد می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خطرات ناشی از فعالیت‌های ایران در گزارش سازمان امنیت داخلی آلمان | DW | 11.07.2020سازمان امنیت داخلی آلمان در گزارش سالانه خود به ایران و فعالیت نیروهای وابسته به این کشور پرداخته است. جاسوسی درباره نیروهای اپوزیسیون، حملات سایبری و سازماندهی نیروهای شیعه، محورهای فعالیت ایران در آلمان اعلام شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو گزارش گزارشگر سازمان ملل درباره حمله نظامی منجر به مرگ قاسم سلیمانی را رد کرد🔺مایک پمپئو گزارش گزارشگر سازمان_ملل درباره حمله نظامی منجر به مرگ قاسم_سلیمانی را رد کرد ⚡️وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا با رد گزارش گزارشگر سازمان ملل متحد درباره حمله نظامی منجر به مرگ قاسم سلیمانی، آن را نادرست دانست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش ویدیوئی تسنیم| بندر چابهار قطب تجاری ایران می‌شود- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ـ سرپرست وزارت صمت در جریان سفر به بلوچستان گفت: نگاه ویژه رهبری به سواحل مکران و شرق کشور عزم دولت را نیز جهت توسعه چند برابر و حجت را بر همه ما تمام کرده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

گزارش ها از شنیده شدن صدای انفجار در غرب تهرانشاهدان می گویند که پنجشنبه شب صدای انفجاری در غرب تهران شنیده شده است. برخی گزارش ها حاکی از وقوع دو انفجار است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اگنس کالامار: من از کارنامه سلیمانی دفاع نمی‌کنم؛ از حمله پهپاد آمریکایی‌ها انتقاد می‌کنم - BBC News فارسیآمریکا به گزارش اگنس کالامار، گزارشگر حقوق بشر و قتل‌های فراقانونی سازمان ملل متحد، درمورد کشتن قاسم سلیمانی واکنش نشان داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »