طرح ادعای مضحک واگذاری کیش به چینی‌ها توهین به شعور جمعی ملت بزرگ ایران است

21/04/1399 02:57:00 ب.ظ

سفیر ایران در چین: طرح ادعای مضحک واگذاری کیش به چینی‌ها توهین به شعور جمعی ملت بزرگ ایران است

سفیر ایران در چین، طرح ادعاهای مضحک واگذاری کیش به چینی‌ها را توهین به شعور جمعی ملت بزرگ ایران دانست.

به گزارش ایسنا، محمد کشاورززاده در صفحه توییترش نوشت: طرح ادعاهای مضحک و خنده داری مانند «واگذاری جزیره کیش به چینی ها یا استقرار نیروهای نظامی چین در ایران» در قالب برنامه 25 ساله جامع همکاری های ایران و چین، توهین به شعور جمعی ملت بزرگ ایران است. این برنامه براساس احترام و منافع متقابل تنظیم شده است..مجلس یازدهم؛ ۱۰ چهره خبرساز بهارستان.نماینده مجلس ایران از تهیه طرحی برای الزام دولت حسن روحانی به خروج از پروتکل الحاقی خبر داد..این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود.

انتهای پیام..چند روز پیش طرح سوال از آقای روحانی در مجلس مطرح شد و نمایندگان ۵ سوال با محوریت مسائل اقتصادی مطرح کردند. وضعیت بازار ارز، مسکن و خودرو، برجام و شیوع کرونا از جمله مسایلی هستند که نمایندگان در نامه خود به آنها اشاره کردند..

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

واکنش سخنگوی دولت ایران به طرح سوال از حسن روحانی: اوضاع را پیچیده‌تر نکنیدعلی ربیعی، سخنگوی دولت ایران به احتمال طرح سئوال از حسن روحانی در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داده و گفته است چنین کاری به پیچیدگی شرایط خواهد افزود. آقای ربیعی خواهان گفت‌و‌گو و تعامل شده و هشدار داده در صورتی که شیوه گفت‌و‌گو در پیش گرفته نشود، کشور به 'منازعه نگران‌کننده' نزدیک می‌شود.

مجلس ایران به دنبال طرح خروج از پروتکل الحاقی استنماینده مجلس ایران از تهیه طرحی برای الزام دولت حسن روحانی به خروج از پروتکل الحاقی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

واکنش عفو بین‌الملل به اعدام در ایران به خاطر نوشیدن الکل: 'نمایش بی‌رحمی' جمهوری اسلامیسازمان عفو بین‌الملل با محکوم کردن اعدام یک مرد ایرانی در مشهد به جرم نوشیدن الکل، این اتفاق را نشانگر 'ماهیت بی‌رحمانه و غیرانسانی دستگاه قضا' در جمهوری اسلامی ایران دانست.

نماینده مجلس: طرح سوال از رییس جمهوری به صلاح نظام نیستدرباره سوال_از_رئیس‌جمهور | نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس می‌گوید، سوال از رییس جمهوری در شرایط فعلی به صلاح نظام نیست

رئیس سابق موساد: ایران تبدیل به یک قدرت اتمی می‌شود | DW | 09.07.2020شابتای شابیت، رئیس سابق موساد مدعی شده است که اسرائیل قادر نیست مانع از تجهیز ایران به جنگ‌افزارهای هسته‌ای شود. به باور او، اسرائیل اما می‌تواند با هوشمندی مانع از استفاده از این جنگ‌افزارها علیه خود شود.

ابهامات واگذاری هپکو به تامین اجتماعی و ادامه اعتراضات کارگری در ایران