روغن و مرغ همچنان در ارومیه نایاب است/ سرگردانی مردم در صف‌های طولانی/ نبود نظارت بر روند توزیع کالاهای اساسی

21/12/1399 12:25 ب.ظ

ایلنا از آذربایجان غربی گزارش می‌دهد؛ روغن و مرغ همچنان در ارومیه نایاب است/ سرگردانی مردم در صف‌های طولانی/ نبود نظارت بر روند توزیع کالاهای اساسی

به رغم گزارش‌های متعدد مبنی بر نابسامانی بازار کالاهای اساسی در ارومیه مسئولان هنوز تدبیر مناسبی برای رفع کمبود این کالاها در بازار به کار نگرفته اند و مردم همچنان برای خرید روغن و مرغ در صف‌های طولانی بازار سرگردان هستند. این امر در حالیست که مسئولان مدعی هستند این کالاها به وفور تولید می شود و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

مشکلی در تامین گوشت مرغ در آذربایجان غربی وجود ندارد معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت روز گذشته در ارومیه اعلام کرد مشکلی در تأمین گوشت مرغ در سطح استان‌ها وجود ندارد و تمام استان‌ها در ارتباط با این مهم تولید مازاد دارند.

به گفته عباس تابش مقرر شده بود ۱۳۰ میلیون جوجه‌ریزی صورت گیرد از این‌رو مشکل در شبکه توزیع یا فروش نهاده‌ها و گوشت مرغ است. وی تأکید کرده تمام نهاده‌ها به‌وسیله جهاد کشاورزی و با ارز ۴۲۰۰ تومانی توریع شده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: از مواردی که چالش کمبود مرغ را در روزهای اخیر به وجود آورده بود می‌توان به قاچاق مرغ به کشورهای همسایه برای انتفاع بیشتر برخی از تولیدکنندگان و دلالان اشاره کرد. headtopics.com

رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان همچنین به مسئولان استانی تاکید کرد: باید از ظرفیت تمام بازرسان برای برداشتن چالش های پیش رو استفاده کنند.

ادامه مطلب:
ilnanews »

توزیع ۲۰ هزار تن گوشت مرغ در بازار/ برنامه‌ریزی برای افزایش تولید روغن جامدقائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با تاکید بر کاهش قیمت‌ها در بازار میوه، نظام توزیع را یک موضوع علمی و دقیق توصیف کرد و گفت: این شبکه می‌تواند نواقص بخش تولید را بپوشاند و یا آنها را تشدید و بیشتر کند.

کاهش عرضه روغن سرخ‌کردنی در بازار+پاسخ سازمان حمایتکاهش عرضه روغن سرخ‌کردنی در بازار مشاهدات حاکی از آن است که عرضه روغن سرخ‌کردنی در سطح خرده فروشی‌ها کم شده است. مشاهدات نشان میده توی ایران قحطی اومده و باید به فکر فرار باشیم.

کانون مرغداران: بازار مرغ در اردیبهشت دوباره ملتهب می‌شود

با توزیع صحیح، مردم نباید برای مرغ و روغن در صف معطل شوندمعاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه گاهی نحوه نامناسب توزیع کالا باعث اجتماع مردم و صف های طولانی برای دریافت کالا شده است، از کارگروه تنظیم بازار و دستگاه های مسئول در امر تولید و توزیع کالاهای اساسی و اقلام ضروری مردم خواست تدابیر و راهکارهای لازم را بکار گیرند تا با نحوه صحیح توزیع کالاها، مردم برای دریافت اقلامی همچون مرغ و روغن در صف معطل نشوند. شما مشکلات رو به خاطر مردم‌تحمل کنید؟ این جمله ی ' همه باید پای کار بیایند' از اون جملات کلیشه‌ای مشترک بین تمام پوپولیست های بیسواده شما مشکلات رو به خاطر‌مردم‌تحمل کنید؟ تا الان‌من‌فکر‌مرکدم‌مردم‌مشکلات رو به خاطر سیاست های شما دارن‌تحمل میکنن

وزیر جهاد کشاورزی: در تولید مرغ و تخم مرغ بسیار خوب عمل کردیممنظورش اینه خوب قیمت مرغ رو بالا بردیم در عین حال مردم هجوم هم میارن اما گوشت رو هنوز خیلی صادراتی نکردیم و قیمتش رو نمی تونیم داخل بالا ببریم فروشش کم میشه ! خلاصه باید آماده شیم برادران قاچاقچی فکری براش میکنن وی اضافه کرد: کشورهای رتبه ۱۹ الی ۲۵ جهان درخواست دادند ما بریم براشون مدیریت کنیم!

عادی شدن شرایط بازار مرغ در تهران/هیچ صفی برای خرید مرغ وجود نداردمعاون استاندار تهران: *هیچ صفی برای خرید مرغ وجود ندارد *بازار مرغ به حالت عادی بازگشته است *امروز به دلیل وفور مرغ کل محدودیت‌ها برداشته شد *هر واحد صنفی به هر میزان که مرغ بخواهد می‌تواند در میدان بهمن تحویل بگیرد دیگه بعد از گران کردن باید اینجوری میشد. هدف این صفها، گران کردن بود که عملیاتی شد هنرکردن . شاخ غول شکستن. وقتی ب قیمتی رسوندن ک تهیه کردنش از عهده قشدآسیب پذیرخارجه ،بیاد و صف ازبین نره. رای ب حماعت دیکتاتور و دولت بی کفایت نتیجه ای بهترازبازکشت ب ۱۰۰سال قبل نداره.حرام خورانِ بی دین اتفاقا وضع به همین ترتیب بماند به نفع مردمه مردم که یواش یواش دارن عادت میکنند حکومت هم از بی پولی هار نمیشه واز مردم میترسه وپولی هم هدر نمیره همش ذخیره میشه برای نسل بعدی ویا اخرتمون