با توزیع صحیح، مردم نباید برای مرغ و روغن در صف معطل شوند

23/12/1399 01:47 ب.ظ

جهانگیری: *با توزیع صحیح، مردم نباید برای مرغ و روغن در صف معطل شوند *برخی ناهماهنگی‌ها میان دستگاه های اجرایی باعث گرانی مرغ شده *باید مشکلات را به خاطر مردم تحمل کنیم همه استانداران پای کار تنظیم بازار بیایند *سیاست ارز ۴۲۰۰ تومانی موفق بود

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری در جلسه کارگروه تنظیم بازار که صبح امروز (شنبه) در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، با بیان اینکه دود اختلاف نظرها میان دستگاه های مختلف به چشم مردم می رود، گفت: امروز که به نظر می رسد فشارها و سختی ها رو به پایان است، باید تلاش کنیم برادرانه، همدلانه و با انسجام و وحدت اجازه ندهیم که فشارهای مضاعف و سختی های بیشتر بر مردم تحمیل شود.

جهانگیری با بیان اینکه اولویت ها و سیاست های اصلی هر دولت متناسب با شرایط روز کشور تغییر می کند، خاطرنشان کرد: از سال 1397 که آمریکا وارد جنگ اقتصادی با ایران شد،‌ دولت تصمیم گرفت تامین معیشت مردم را در نخستین اولویت خود قرار دهد چرا که می دانستیم آمریکا تلاش دارد زندگی و معیشت مردم را با فشار و سختی مواجه کند، به همین دلیل همه امکانات دولت و کشور بسیج شد تا فشار کمتری بر زندگی مردم وارد شود.

جهانگیری در ادامه با تاکید بر اینکه هر نوع صادرات رسمی و یا غیررسمی کالاهای اساسی ممنوع است، تصریح کرد: صادرات تمامی کالاهایی که با ارز 4200 تومانی تامین شده ممنوع است و استانداران باید به شدت با قاچاق این گونه اقلام برخورد کنند.

جهانگیری افزود: البته گاهی حرفهای ناروا در خصوص عملکرد کارگروه تنظیم بازار زده می شود اما نباید به دل بگیرید. شما برای مردم و خدا کار می کنید و نباید به این گونه رفتارها توجه کنید. این روزها در تاریخ ثبت خواهد شد که در شرایطی که شما گرفتار جنگ اقتصادی بودید و برای کاهش فشار بر مردم تلاش می کردید، عده ای که مسئولیت خاصی هم نداشتند فقط به دنبال این بودند که چوب لای چرخ شما قرار دهند. headtopics.com

تا الان چه میکردید؟

مرگ بگیرین که اندازه بنر پشت سرتون هم کارایی ندارید 😝

کسی نیست این بی شرف دروغ گو رو ادب اسلامی کنه

وی همچنین با اشاره به گزارش های ارائه شده در جلسه در خصوص دلایل گرانی مرغ، گفت: به نظر می رسد برخی ناهماهنگی ها میان دستگاه های اجرایی باعث گرانی مرغ شده که لازم است وزارتخانه های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و دادگستری گروه هایی را مشخص کنند تا نظارت مشترک بر فرایند تولید و توزیع مرغ در استان های مختلف داشته باشند تا از ناهماهنگی های موجود جلوگیری شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

نصف دماغت عقل داشتی خوب بود Eshaq_jahangiri جناب آقای جهانگیری تنها چیزی را که درست و صحیح توزیع فرمودید،مدیران بی کفایت در دستگاه های اجرایی زیر مجموعه دولت است که بصورت هماهنگ،ناهماهنگ کارمی کنند. سیاست ارز ۴۲۰۰ تومانی هم موفق بود اما برای ... یکی از بزرگترین مشکلات مردم هم تحمل جنابعالی است. خیلی ناراحت شدم و فکر کنم حالا حالا ها خواب به چشمم نیاد چون که شما بیچاره ها به خاطر مردم مشکلات خیلی زیادی را تحمل می کنید و چقدر ایثارگرید!!!!!

خاک بر سرتون که با جان و اعصاب مردم بازی میکنید فقط برا اینکه حکم ارز ۴۲۰۰رو برا خودتون تثبیت کنید اره خییییلی موفق بود و الانم تو بازار شاهد موفقیت ارز ۴۲۰۰ هستیم نه_به_جمهوری_اسلامی ریدی شاشیدی گوخوردی جماعت اصهالچی کفتار ومنافق مردم كشورى غنى رو به فلاكت رسوندين تا جايى كه پوست مرغ ميخورن ،، بريد ديگه كثافتها ، بس نيست ؟

نه_به_جمهوري_اسلامي مرگ بر همه تون

با تامین و توزیع فراوان کالا، مانع از تحقق خواسته دشمن برای ایجاد قحطی شدیمستاد هماهنگی اقتصادی دولت با توجه به ضرورت تقویت ذخایر راهبردی و حمایت از کشاورزان در سال رفع موانع تولید، پیشنهاد پرداخت جایزه تسریع در تحویل گندم را مورد بحث و بررسی قرار داد و مصوب کرد، به ازای هر کیلو خرید تضمینی گندم مبلغ یک هزار تومان به عنوان جایزه تحویل سریع به کشاورزان پرداخت شود. دزدان بیت المال یا دزدان سرگردنه؟! کشوری با این همه منابع و قحطی؟؟؟ !!!!! حاجی کدوم کشور؟!

این جمله ی ' همه باید پای کار بیایند' از اون جملات کلیشه‌ای مشترک بین تمام پوپولیست های بیسواده شما مشکلات رو به خاطر‌مردم‌تحمل کنید؟ تا الان‌من‌فکر‌مرکدم‌مردم‌مشکلات رو به خاطر سیاست های شما دارن‌تحمل میکنن شما مشکلات رو به خاطر مردم‌تحمل کنید؟

تلاش برای مشارکت پایین مردم در انتخابات تناقضی آشکار با انقلابی‌گری داردحسین کنعانی مقدم گفت: متاسفانه برخی از افراد و گروه‌ها از سال‌ها قبل دنبال مشارکت پایین هستند که این نوع رفتار تناقضی آشکار با انقلابی‌گری دارد. به هر حال برخی شرایط برنده شدن را در انتخاباتی می‌بینند که مردم کمتری رغبت برای رای دادن داشته باشند. از ایشان می پرسیدید انقلابی گری یعنی چه؟ متاسفانه انقلابی گری در حکومت ایران بی معنی است در واقع همان جهاد گرایی است که در ایران به تقلید چپها انقلابی گری گفته شده و جهاد ربطی به مردم و انتخابات نداردبیخود نیست طالبان هم از زمان نزدیکی با ایران خود را انقلابی می نامند 'انقلابی گری'؟ مگراسلام'انقلابی گری'دارد؟ حتی پیامبرخدا(ص)مدعی'انقلابی گری'نبودند. چه کسانی کلمه'انقلاب'رابه نهضت خمینی کبیر(ره)چسباندندوباچه هدفی؟ درروسیه بلشویکهامال رامصادره کردند،ثروتمندان ومحترمین راکشتندیاآواره کردند،ارتش رااوراق کردند.... آیا'انقلابی گری' شماهم همان است؟؟

وظیفه هر حکومتی است که زندگی توام با آرامش را برای مردم خود فراهم کنددادستان کل کشور با بیان اینکه وظیفه هر حکومتی است که زندگی توام با آرامش و آسایش را برای مردم خود فراهم کند، گفت: شاهد هستیم که به خاطر تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم و برخی سوء مدیریت‌ها مردم ما اکنون با مشکلات متعدد معیشتی و اقتصادی مواجه هستند و این زیبنده نظام ما نیست. آرامش وقتی بود که هر بی سروپایی دادستان کشور نبود.وقتی آرامش داشتیم که آخوند دوزاری فقط در مساجد بود چقدر جالب ۴۳ سال هستش زندگی مردم رو سیاه کردین. رای_بی_رای نه_به_جمهوری_اسلامی

در روز قدس با دعا برای آزادی قدس شریف یاد مردم مظلوم فلسطین را پاس می‌داریمرییس جمهور با اشاره به افتتاح طرح‌های ملی وزارت‌خانه‌های علوم و آموزش و پرورش در شصت و ششمین هفته از پنج‌شنبه‌های افتتاح، گفت: این افتتاح‌ها نشان داد که کشور ما در طول ۸ سال، حرکت و پیشرفت خوبی در زمینه علم و دانش داشته و رسیدن از رتبه ۲۱ به رتبه ۱۵ جهانی به این معنی است که دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی ایران فعال و پویا هستند.

توزیع ۲۰ هزار تن گوشت مرغ در بازار/ برنامه‌ریزی برای افزایش تولید روغن جامدقائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با تاکید بر کاهش قیمت‌ها در بازار میوه، نظام توزیع را یک موضوع علمی و دقیق توصیف کرد و گفت: این شبکه می‌تواند نواقص بخش تولید را بپوشاند و یا آنها را تشدید و بیشتر کند.